اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط maki20 نمایش پست ها
    سلام
    من گوشیم به بتا 8 ریستور کردم ولی متاسفانه خیلی زیاد شارز تموم میکنه وزیاد داغ میکنه چه هنگام بازی چه وقتی تو شارز هست ولی به فریمور اصلی که برگردوندم مشکل هست شد امیدوارم این مشکل تو فریمور اصلی که میاد حل شده باشه و مشکلهای متعدد ی که این بتا داشته
    دوست عزیز اگر قرار باشه که نسخه فاینال این مشکلات داشته باشه که نسخه بتا عرضه نمیکنن !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Amanita
      تنوع و عدم تغییر اصالت همزمان ، این روندی بود که در اون زمان پیگیری میشد نه تنوع در وجود تغییر الگوریتم های اصیل یک برند
      کاری که الان داره پیش میره همون کاری که شرکت های دیگه هم درن انجامش میدن اما کاری که در سال های قبل در حال انجام بود کاری بود بر خلاف برند های دیگه که این باعث تمایز و تفکیک برند اپل از بقیه برند ها شد،
      گممان میکنید دلیل این نموداری که در ضمیمه Attach کردم ، چیه؟! دقیقا همون تقلید از نحوه پیشرفتی برند های دیگه.

دوست عزیز ؛ بعضی از صحبت های قابل درک و بحث هستند و میتونید روشون تامل کنید و لجبازی رو بذارید کنار ، وقتی بحث میکنید Fan بودن رو بذارید کنار ، من خودم از روزی که iPod 4generation اومد خریدمش و
      اولین iDevice ـی بود که گرفتم از اون موقع iPhone 4 , 4s , 5 و در حال حاضر 5s دارم و حتی لپتاپ ـمم مکبوک هست ، پس شاید بتونید فن بودن اپل رو به من هم تلقی کنید ، اما لطفا واقع بین باشید ، رویه حال حاضر اپل داره به سمت
      نابودی میره ، البته این نظر شخصی بنده هست و دلیلی نمیبینم که به کسی که نمیخواد بپذیردش تحمیل کنم ، در ضمن اطلاعات ـش رو دارم اما هیچ وقت وقت خودم رو صرف مطالعه این جور مسائل پیش پا افتاده ای نمیکنم ، مطالعه رو مسائلی هست که آدم رو به یه جای برسونه نه یه صفت راذل رو به آدم نسبت بده ،
      ممنون .
      دوست عزیز کمی به عنوان تاپیک دقت کنید !
      تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

لطفا از بحث های غیر مرتبط در این تاپیک خودداری کنید.
      پست های اضافی حذف خواهد شد
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• دوستان بتا ۶ فردا میاد. بنظرتون تاچ ای دی برای ورود نرم افزار فعال میشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Foca نمایش پست ها
          دوستان بتا ۶ فردا میاد. بنظرتون تاچ ای دی برای ورود نرم افزار فعال میشه ؟
          سلام

به نظرم يكي از اسااسي ترين نياز هاست

چون الان guid accsess زياد به كار نميره

نظر

در مورد اینده و ورژن بتای بعدی چیزی نمیشه گفت
            میاد خودتون متوجه میشید
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

این قابلیت الانشم فعاله
              فقط اونطوری که شما فکر میکنید نیست
              توسعه دهنده برنامه باید این قابلیت رو در اپلیکیشنش قرار بده مثل برنامه 1password
              اطلاعات بیشتر: http://www.i-phone.ir/forums/thread96014.html

نظر

• من 1password ورژن جدید را خریداری کردم ولی این امکان رو در ios8 beta5 ندیدم در تنظمیات این برنامه

نظر

• تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

نوشته اصلی توسط Foca نمایش پست ها
                  من 1password ورژن جدید را خریداری کردم ولی این امکان رو در ios8 beta5 ندیدم در تنظمیات این برنامه
                  عبارت بتا رو مشاهده نکردین شما؟ هر زمان iOS 8 بیاد اون هم اپدیت میشه

نظر

• سلام بيتا شش نيامد قراربود ٢٤بيادش؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                      سلام بيتا شش نيامد قراربود ٢٤بيادش؟؟؟
                      کی گفته قرار بوده 24 بیادش ؟
                      لطفا هم لطف کنید یدونه علامت سوال استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                        سلام بيتا شش نيامد قراربود ٢٤بيادش؟؟؟
                        کجا قرار بوده ۲۴ بیادش؟؟؟

نظر

• سلام
                          دوستان طبق معمول امشب باید بتا6 بیاد هنوز اعلام نشده که امده یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط maki20 نمایش پست ها
                            سلام
                            دوستان طبق معمول امشب باید بتا6 بیاد هنوز اعلام نشده که امده یا نه
                            کدوم معمول؟ معمول دوشنبه هر دو هفته یکباره ، الان شنبست!

نظر

• سلام
                              من رو دو تا 5s تست كردم تنها زمانى كه درون واتزاپ فارسى تايپ ميكنم كرش ميكنه
                              البته برنامه هاى بانك پاسارگاد هم رو سند ديتا ميمونه
                              و مهم تر از همه فول اسكرين كالر نيست

نظر

• روى هر دو گوشي بدون udid نصب كردم
                                سپس يكى از آنها را دادم براى ثبت
                                الان چطور بفهمم ثبت شده يا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X