اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد نسخه بتا iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
    ببخشید اسپمه ولی واقعا دوباره موقع تماس ، عکس مخاطب تمام صفحه میوفته؟
    بله تمام صفحه میوفته

نظر

• سلام بعد از مدتی برگشتم به ایفون.خدااییش هیچی ایفون نمیشه.خب 8 نسخه اصلی چند روز دیگه میاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
        سلام بعد از مدتی برگشتم به ایفون.خدااییش هیچی ایفون نمیشه.خب 8 نسخه اصلی چند روز دیگه میاد؟
        معلوم نیست دوست عزیز ولی توی سایت اپل نوشته پاییز منتشر میشه

نظر

• نسخه نهایی معمولا با معرفی آیفون جدید میاد اواخر شهریور یا مهر.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• برای ۴اس کسی بتا ۵ ریخته ؟

نظر

• خب سلام
              مثل اینکه کسی نمیخواد اطلاعاتی از بتا 5 بده خودم این کار رو میکنم

چند ساعته دارم باهاش کار میکنم خیلی بهتر شده نسبت به ورژن های قبلی ..
              برنامه هایی مانند WhatsApp , Kik , Telegram , Line و Instagram که تست کردم تقریباً هیچ باگی ندیدم اما وایبر ..
              امان از دست وایبر .. بــعـله ... هنوزم کیبوردش مشکل قبل رو داره و تا زمانی که شرکتش آپدیت جدید نده اوکی نمیشه ..
              باز اگه چیز دیگه ای بود میذارم ...
              با تشکر ..

نظر

• ببخشيد يه چيزي اين واتس اپ و اينا كه شما ميگين كه اپديتي واسه نسخه ٨ ندادن پس چطوريه تو نسخه هاي قبل كرش داشتم تو اين نسخه ندارن ؟

ممكنه خوده اپل كد هاي ٨ رو به جوري تغيير داده باشه كه برنامه هاي كه واسه ٧ بودن رو ٨ هم درست اجرا بشن ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط faraways نمایش پست ها
                  ببخشيد يه چيزي اين واتس اپ و اينا كه شما ميگين كه اپديتي واسه نسخه ٨ ندادن پس چطوريه تو نسخه هاي قبل كرش داشتم تو اين نسخه ندارن ؟

ممكنه خوده اپل كد هاي ٨ رو به جوري تغيير داده باشه كه برنامه هاي كه واسه ٧ بودن رو ٨ هم درست اجرا بشن ؟
                  متاسفانه کرش رو دارن هنوز یکم که بیشتر الان باهاش کار کردم خودشو نشون داد

نظر

• کسی بتا ۵ رو روی 4s تست نکرده ببینه سرعتش خوب یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Pofa10 نمایش پست ها
                      کسی بتا ۵ رو روی 4s تست نکرده ببینه سرعتش خوب یا نه؟
                      تفاوتی با نسخه ۷ نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        تفاوتی با نسخه ۷ نداره
                        من نصب کردم برای اولین باره که میبینم نسخه بتا ۵ انقدر کند هست و لگ داره

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
                          من نصب کردم برای اولین باره که میبینم نسخه بتا ۵ انقدر کند هست و لگ داره
                          من روی دو تا ۴ اس که دستم بوده چند روز داشتم و مشکل کندی ندیدم، کندی هست ولی نه بیشتر از نسخه ۷

نظر

• من bet5 رو 5s دارم ، airdrop مشکل داره نمی تونم فایل سند کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
                              متاسفانه کرش رو دارن هنوز یکم که بیشتر الان باهاش کار کردم خودشو نشون داد
                              در زمينه كرش كردن whatsapp تنها اتفاقي كه افتاده ارائه يه ورژن بتا هست كه براي ios 8 طراحي شده ولي براي نصب و sign مجدد برنامه نياز به مك هست!

نظر

• بچه ها تو 8 اين قابليت جديد كيبورد يعنى سوايپ كردن از فارسى هم پشتيبانى ميكنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X