اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 3

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط S1N4 نمایش پست ها
    ببخشید،منظور از فایل هاست چیه؟!
    یعنی دقیقا چی کار کنم؟! :d
    ویندوز دارید یا مک؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      ویندوز دارید یا مک؟
      هردوتا

نظر

• سلام دوستان
        من فایل مربوط به iPhone 5 مدل a1428 که مخصوص گوشیم هست را دانلود کردم،
        توی ویندوز با برنامه 7zip فایل IPSW را از DMG استخراج کردم
        iTunes هم آخرین ورژن را دارم.
        ورژن iOS گوشی الان 6.1.4 هستش
        وقتی دکمه Shift رو نگه می دارم و روی Check for update کیک می کنم و فایل IPSW مربوطه رو انتخاب می کنم تا وسطش extract میکنه و اررور می ده که فایل خرابه!!!
        فایل را دوباره دانلود کردم و روی 2 تا سیستم هم تست کردم. اما مشکل حل نشد

چیکار کنم دوستان؟

نظر

• نوشته اصلی توسط S1N4 نمایش پست ها
          هردوتا
          با کدوم این ارور رو میده؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pooya1366 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من فایل مربوط به iPhone 5 مدل a1428 که مخصوص گوشیم هست را دانلود کردم،
          توی ویندوز با برنامه 7zip فایل IPSW را از DMG استخراج کردم
          iTunes هم آخرین ورژن را دارم.
          ورژن iOS گوشی الان 6.1.4 هستش
          وقتی دکمه Shift رو نگه می دارم و روی Check for update کیک می کنم و فایل IPSW مربوطه رو انتخاب می کنم تا وسطش extract میکنه و اررور می ده که فایل خرابه!!!
          فایل را دوباره دانلود کردم و روی 2 تا سیستم هم تست کردم. اما مشکل حل نشد

چیکار کنم دوستان؟
          یکبار طبق آموزش انجمن پیش برید و از poweriso استفاده کنید

نظر

- - - - - - - - - -

دوست عزیز طبق آموزش رفتم، با Power ISO هم امتحان کردم اما جواب نداد!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط pooya1366 نمایش پست ها
              دوست عزیز طبق آموزش رفتم، با Power ISO هم امتحان کردم اما جواب نداد!!!
              پس یا هاردتون فضا نداره یا فایل با اشکال دانلود شده. به عنوان مثال pause داشته یا اینترنت قطع شده وسط دانلود.

نظر

• دوستان برای 4s cdma همون فایل رو باید گرفت؟
                مثل آیفون 4 فایل جدا نداره 4s ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
                  دوستان برای 4s cdma همون فایل رو باید گرفت؟
                  مثل آیفون 4 فایل جدا نداره 4s ؟؟؟؟
                  4s اولین گوشی world phone دنیا بود که gsm و cdma رو هم زمان در یک دستگاه داشت همچون مدل a1429 آیفون ۵. فرقی نمی کنه یک فریمور برای 4s هست.

نظر

- - - - - - - - - -

ممنون،تو انجمن سرچ زدم.حل شد

نظر

• پشت گوشی خودتون را ببینید مشخص می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza.ziaei
                        دوست گلم این تاپیک واسه تغییر پسوند هست منم پسوند رو خودم تغییر دادم به ipsw اما بازم اپ نمیکنه ۰ شما نرم افزار دادین واسه تغییر پسوند اما من با rename تغییر دادم پسوندو به درستی پس فرقی نداره حالا لطفا بگین چرا ایتیونز میگه سازگار نیست
                        دوست عزيز rename كردن جواب نميده dmg يك فرمت هست مثل zip بايد extract بشه حرفي كه شم ميگيد مثل اين هست كه mkvرو به mp4 تبديل كنيد پلير باز ميشه ولي چيزي پخش نميكنه حالا يه بار امتحان كن چيزي كه اقا عليرضا گفت رو ضرر نداره كه.مرسي!!

نظر

• دوستان این آیتونز واقعا اذیت میکنه ، اگه نیوز استند توی فولدر باشه ، یا بازی و برنامه ای توی صفحه دوم فولدر باشه پرت میکنتش بیرون با سینک کردن ، نمیشه جلوشو گرفت ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa19 نمایش پست ها
                            دوست عزيز rename كردن جواب نميده dmg يك فرمت هست مثل zip بايد extract بشه حرفي كه شم ميگيد مثل اين هست كه mkvرو به mp4 تبديل كنيد پلير باز ميشه ولي چيزي پخش نميكنه حالا يه بار امتحان كن چيزي كه اقا عليرضا گفت رو ضرر نداره كه.مرسي!!
                            شما توي مك وقتي فايلو با پسوند dmg دانلود ميكني، روش كليك كني ميشه ipsw
                            ديگه نياز به هيچ كاري نداره، البته توي مك اينجوريه
                            به نظرمنم فايلتون مشكل داره، من توي ماوريكس مك به يه همچين مشكلي برخوردكردم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• گوشی یه مدت که استفاده نمیشه دکمه پاور دفعه اول کار نمیکنه باید دوباره بزنم تا کار کنه!!! روون شده اما بعضی وقتا یکم دیر آنلاک میشه,ستینگ میپره بیرون بعضی وقتا
                              مولتی تسکینگ روون شده
                              به نظر نمیاد مشکل باطری حل شده باشه
                              تو بتا 2 گوشی خاموش میشد بدون اینکه بفهمم اما تو بتا 3 حل شده
                              فعلا بدترین مشکل همین دکمه پاور هستش که بعضی وقتا کار نمیکنه به نطر میاد مشکل نرم افزاریه چون رو بتا 2 دو روز پیش سالم بود
                              ایفون 5
                              ویرایش توسط ezafekar : https://i-phone.ir/forums/member/26838-ezafekar در ساعت 11-07-2013, 02:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ezafekar نمایش پست ها
                                مثل ورژن های قبلی کنار اسم بعضی از اپلیکیشن ها یه نقطه آبی میاد که نمیدونم چیه اصن اثر خاصی ام نداره
                                اون همون جايگزين تگ New هستش كه وقتى اپى رو تازه نصب ميكنيد كنارش مياد.
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X