اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 3

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rock_r
    سلام
    من ios7 .1 داشتم تا صبح دیدم گوشی میگه وصل کنین به آیتونز برا آپدیت دیدم بتا 3 اومده خلاصه دانلود کردم بعد الان اینو میزنه برام

صفحه گوشیمم همونه نمیتونم باش کار کنم
    آقا اینو جواب بدین لطفن....تا آپدیتش تموم شد روی گوشم زد activation Required بعدم همون عکسه وصل کردن گوشی به آیتونز...udid هم برای بتا1 ثبت کردم یه بار....

نظر

• نوشته اصلی توسط rock_r نمایش پست ها
      آقا اینو جواب بدین لطفن....تا آپدیتش تموم شد روی گوشم زد activation Required بعدم همون عکسه وصل کردن گوشی به آیتونز...udid هم برای بتا1 ثبت کردم یه بار....
      بله نسخه های بتا ۱ ماه و ۲ هفته بعد عرضشون expire میشه. شما باید تا الان آپدیت کرده بودید به بتا ۳. الان باید فایل بتا ۳ رو دانلود کنید و ریستور کنید از dfu

نظر

• نوشته اصلی توسط btik نمایش پست ها
        سلام دوستان من اکانت دولپر ثبت کردم اما حالا از کار افتاده و وارد قسمت اکتیو شده و هر چی میزنم اکتیو
        نمیشه که وارد گوشیم بشم من حالا باید چی کار کنم من هیچ بکاپی از گوشیم هم نه گرفتم چی کار کنم
        من تقریبا یه ماه قبل udid رو ثبت کرده بودم و تو این سایت همPersian Cydia Store | فروشگاه اینترنتی سیدیا استور ثبت کردم لطفا کمک کنید
        ورژن گوشیم 7بتا1 هستش

دوست عزیز پیغام ربطی به udid نداره. میگه اینترنتون وصل نمیشه به سرور های اپل. مشکل از اینترنتتونه

نظر

• من بتا 3 رو 2 ساعت پیش گرفتم مث قبل شیفت+آپدیت زدم... اینطور شد الان میگین شیفت+ریستوز بزنم؟ اینطوری؟یا اشتباه رفتم
          ویرایش توسط rock_r : https://i-phone.ir/forums/member/128318-rock_r در ساعت 24-07-2013, 05:58 PM

نظر

• سلام بتا 4 امشب عرضه میشه عایا؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Aamin نمایش پست ها
              سلام بتا 4 امشب عرضه میشه عایا؟؟؟؟؟
              معلوم نيست شايد پنجشنبه بياد

نظر

من بتا 3 رو 2 ساعت پیش گرفتم مث قبل شیفت+آپدیت زدم... اینطور شد الان میگین شیفت+ریستوز بزنم؟ اینطوری؟یا اشتباه رفتم

در هر صورت که باید ریستور کنی. باید شیفت+ریستور رو بزنی بعد فایل بتا ۳ رو بهش بدی

نظر

• مرسی... ممنون علیرضا ....اوکی شد...الان باید صبر کنم بتا 4 بیاد این بتا3 تا کی کار میده؟
                  بعده چند ساعت درست شد ایول دارین...
                  ویرایش توسط rock_r : https://i-phone.ir/forums/member/128318-rock_r در ساعت 24-07-2013, 06:28 PM

نظر

• دوستان سلام
                    بالاخره بعد از کلی کلنجار رفتن با گوشیم و آیتونز و سایتهای مختلف و کمک اعضای این سایت تونستم اول برم 6.1.4 و سپس به 7 بتا 3
                    متوجه شدم که مشکل من در ابتدا این بوده که شیفت - ریستور نیاز به یودید داره (کاری که من طبق عادت برای آپگرید و دانگرید میکردم) رو زدم نه شیفت - آپگرید!!!
                    از عزیزانی که با حوصله منو راهنمایی کردن خیلی ممنونم
                    -------------------------
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread87127.html
                    ویرایش توسط shvt53 : https://i-phone.ir/forums/member/24624-shvt53 در ساعت 24-07-2013, 07:13 PM

نظر

مرسی... ممنون علیرضا ....اوکی شد...الان باید صبر کنم بتا 4 بیاد این بتا3 تا کی کار میده؟
                      بعده چند ساعت درست شد ایول دارین...
                      بتا ۳ فکر کنم تا ۲۰ آگوست. کلا هر بتا که اومد سریع بریزید خیالتون راحته

نظر

• نوشته اصلی توسط btik نمایش پست ها
                        میشه مستقیم از بتا1 به بتا 3 آپدیت کنم اخه مشکلی با ایتونز ندارم تمام گزینه هاش موجوده واون صفحه که بار اول
                        میاد واسه اکتیو تو ایتونز نیست همون صفحه معمولیه قبلیه با گزینه های آپدیت و بکاپ و ریستور
                        نه دوست عزيز ، تنها راهش همونه كه بتون گفتم . چون تو ٦٠١٠٤ به شما اجازه اكتيو را ميده ولي تو بتا اين اجازه را به شما نميزه

نظر

• دوستان کسی میدونه که بتا ۴ الان میاد یا نه؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadali.360 نمایش پست ها
                            دوستان کسی میدونه که بتا ۴ الان میاد یا نه؟؟؟؟؟
                            چند بار این سوال پرسیده شده؟؟؟ اینجا که کسی علم غیب نداره کی میاد که این سوال رو تکرار میکنید، فعلا پرتال برنامه نویسان بستست و تا باز نشه اتفاقی نمی افته

نظر

• چرا بسته است خوب بازش کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Aamin نمایش پست ها
                                چرا بسته است خوب بازش کنید
                                اگه دست ما بود که الان iOS رو عمومی عرضه می کردیم

مگه ما بستیم که باز کنیم؟؟ هک شده و خود اپل بسته. اینم خبرش : http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post871526

نظر

صبر کنید ..
                                X