اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان بهتره انقدر بحث های بیمورد در این خصوص انجام نشه...خدایی نکرده کسی از انجمن ناراحت بیرون نره
    ما چه خوشمون بیاد (که من خوشم اومده) چه نیاد این آشی هست که اپل برامون پخته !!!!
    هرکی دوست نداره میتونه آپدیت نکنه دیگه لزومی نداره که بخوایم بحثو به اینجاها بکشونیم

نظر

• دوستان عزیز ، این شاید یه صحبتی باشه که همه میدونیم .
      این تاپیک باز شده برای بیان باگ ها و ویژگی ها ... که البته باگ ها بیشتر مورد بررسی قرار میگیره و این کاملا منطقی هست
      اما ...
      باگ ها یه مسئله کاملا عادی هست اون هم در ورژن اول بتا ،
      ورژن بتا برای Developer ها عرضه میشه و برای استفاده روزمره کاربرد نداره ، توسعه دهنده ها و نویسنده میان بتا رو نصب میکنن تا مشکلات و ... رو به اپل Feedback بدن تا رفع بشه یا ...
      =======
      در مورد اینکه آی او اس تغییر کرده ، این که بعضی ها خوششون میاد (مثل من) یا بعضی ها بدشون اومده مثل خیلی از دوستان ؛ این مسئله وجود داره در مورد تمامی نرم افزار ها ، سیستم عامل ها ، گجت ها و ...
      اما چیزی که مهمه این هست که اپل این تغییر عظیم رو انجام داده و این تغییر لازم بود بعد از 7 نسخه iOS که از سال 2007 همه باهاش آشنایی داریم .
      این تغییر هرچند خوب ، یا بد یا دل نشین باشه ، انجام شده ، دوستان میتونن آپدیت کنند به 7 یا نکنند ، البته در زمانی که نسخه Final عرضه بشه آپدیت کردن اجباری هست تقریبا اما بیایم خوشحال باشیم ؛
      چون حداقل (حالا با همه تقلید ها ، کپی برداری هایی که انتظارشو نداشتیم) بعد از سال ها یه تغییر و Interface جدید رو در پیش داریم ؛
      البته بیشتر (ازجمل خود من) به دنبال تغییر های کاربردی بودیم به جای ظاهری ، اما همین هم برای اول کار iOS7 به نظر من (نظر شخصی) عالیه .
      بیایم از این به بعد به بحث های تاپیک بپردازیم و اگه ممکنه میتونیم این باگ ها رو جمع آوری کنیم و به اپل Feedback بدیم که تو بتا 2 رفع بشه و لذتی دو چندان از iOS7 ببریم .
      چیزی که مارو اذیت کرده در ورژن 7 این سیستم عامل تا به اینجا بیشتر باگ هاش بوده و اون هم قابل رفع هست مثل تمامی iOS هایی که عرضه شدن .
      امیدوارم خستتون نکرده باشم .

نظر

• نوشته اصلی توسط l-lamidreza نمایش پست ها
        ممنون میشم شمایی که معماری ساختمان نخوندین در مورد میزان اطلاعات معماران نظر ندین ... چون باعث میشه اعتماد به نفس شما به اوج خودش برسه و راحت در مورد هر چیزی که ازش اطلاعی ندارین صحبت کنید!

مهندسی معماری رشته ای هست که فقط 1 شاخه از چندین شاخه ش به ساختمان مربوط میشه و اتفاقا یکی از شاخه های مهمش طراحی صنعتی هست ... همین وسیله ای که شما دارید باهاش جملات قصارتون رو تایپ میکنید توسط هم رشته های بنده طراحی شده منتهی در گرایشی متفاوت! و خیلی از طراحان نرم افزار به تنهایی هیچ وقت نمی تونن به یه طراحی ایده آل تو اینترفیس محیطی که دارن طراحیش میکنن برسن ! چه برسه که تیمی که جانی آیو داشت و توش اتفاقا به تعداد زیادی معمار صنعتی وجود داره!

اتفاقا زیبایی کاملا متناسب با سطح درک انسان هاست و این سطح درک هم ارتباط مستقیمی با میزان علم انسان به اون حیطه داره ... و بدونید معماری یکی از اصولش زیبایی شناختی و هندسه و احجام و اشکال و رنگ هست! اینکه شما بنده رو اولین نظر دهنده میدونید کاملا به خودتون بر میگرده که سطح شناخت پایینی دارید و ادعای بالا!

حالا میخوام بدونم دقیقا اعتماد به نفس شما در مورد چیزی که ازش اطلاعی ندارید و نظر میدید بیشتره یا من که اندکی تو رشته ی خودم تحصیل کردم و اونو کاملا مرتبط به طراحی های نرم افزاری و یا غیره میدونم ؟!

من هیچ وقت قصدم زیر سوال قرار دادن کار شما نیست و اتفاقا کارتون در نوع خودش قابل تحسینه و زیباست ...

ولی همیشه تو هنر ، تا وقتی که کسی تحصیلات و علم اون شاخه رو نداره و طراحی میکنه شما میتونید بهش خورده بگیرید! نه وقتی که گروهی از طراحان قدرتمند یه اثری به اسم iOS 7 رو خلق میکنن و شما اون رو راحت زیر سوال قرار میدید!

معمار بزرگی مثل رایت یا آندو ممکنه اثری رو خلق کنه به سلیقه ی من معمار خوش نیاد ولی نمیتونم اونو کاملا زیر سوال قرار بدم و بگم این اثر خیلی مسخره هست! این یه فلسفه تو دنیای هنره که چون همه ش به زیبایی شناختی مرتبطه و افراد با علم (دقت کنید با علم داشتن) به خلق یه اثری رسیدن تنها دلیل اینکه اون شالوده رو منتفی بدونید سلیقه ی شخصیتون هست !

بنظرم این بحث ها چندان چاره ساز نیست و باید چند وقت صبر کنید و به نتیجه ی اون زمانی که کاربران اپل ازش استفاده کردن توجه کنید! ببینید نسبت به اسکورمورفیزم مورد پسند تر خواهد بود یا خیر.
        من که متوجه نشدم کدوم بخش از حرفای شما به بحث ما مربوط بود ولی این مطلب رو هم بخونید بد نیست

تنفر Pod2g از iOS 7 و مهاجرت به دستگاههای اندرویدی

نظر

• نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
          دوستان عزیز ، این شاید یه صحبتی باشه که همه میدونیم .
          این تاپیک باز شده برای بیان باگ ها و ویژگی ها ... که البته باگ ها بیشتر مورد بررسی قرار میگیره و این کاملا منطقی هست
          اما ...
          باگ ها یه مسئله کاملا عادی هست اون هم در ورژن اول بتا ،
          ورژن بتا برای Developer ها عرضه میشه و برای استفاده روزمره کاربرد نداره ، توسعه دهنده ها و نویسنده میان بتا رو نصب میکنن تا مشکلات و ... رو به اپل Feedback بدن تا رفع بشه یا ...
          =======
          در مورد اینکه آی او اس تغییر کرده ، این که بعضی ها خوششون میاد (مثل من) یا بعضی ها بدشون اومده مثل خیلی از دوستان ؛ این مسئله وجود داره در مورد تمامی نرم افزار ها ، سیستم عامل ها ، گجت ها و ...
          اما چیزی که مهمه این هست که اپل این تغییر عظیم رو انجام داده و این تغییر لازم بود بعد از 7 نسخه iOS که از سال 2007 همه باهاش آشنایی داریم .
          این تغییر هرچند خوب ، یا بد یا دل نشین باشه ، انجام شده ، دوستان میتونن آپدیت کنند به 7 یا نکنند ، البته در زمانی که نسخه Final عرضه بشه آپدیت کردن اجباری هست تقریبا اما بیایم خوشحال باشیم ؛
          چون حداقل (حالا با همه تقلید ها ، کپی برداری هایی که انتظارشو نداشتیم) بعد از سال ها یه تغییر و Interface جدید رو در پیش داریم ؛
          البته بیشتر (ازجمل خود من) به دنبال تغییر های کاربردی بودیم به جای ظاهری ، اما همین هم برای اول کار iOS7 به نظر من (نظر شخصی) عالیه .
          بیایم از این به بعد به بحث های تاپیک بپردازیم و اگه ممکنه میتونیم این باگ ها رو جمع آوری کنیم و به اپل Feedback بدیم که تو بتا 2 رفع بشه و لذتی دو چندان از iOS7 ببریم .
          چیزی که مارو اذیت کرده در ورژن 7 این سیستم عامل تا به اینجا بیشتر باگ هاش بوده و اون هم قابل رفع هست مثل تمامی iOS هایی که عرضه شدن .
          امیدوارم خستتون نکرده باشم .
          تشکر از متن زیبای که نوشتی با همه حرفات موافقم الا ( یزی که مارو اذیت کرده در ورژن 7 این سیستم عامل تا به اینجا بیشتر باگ هاش بوده و اون هم قابل رفع هست مثل تمامی iOS هایی که عرضه شدن .
          امیدوارم خستتون نکرده باشم .)
          چون باگ هاش مطمعناْ رفع میشه واین گرافیک و زیبایی هست که بهش امیدی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط papilo نمایش پست ها
            تشکر از متن زیبای که نوشتی با همه حرفات موافقم الا ( یزی که مارو اذیت کرده در ورژن 7 این سیستم عامل تا به اینجا بیشتر باگ هاش بوده و اون هم قابل رفع هست مثل تمامی iOS هایی که عرضه شدن .
            امیدوارم خستتون نکرده باشم .)
            چون باگ هاش مطمعناْ رفع میشه واین گرافیک و زیبایی هست که بهش امیدی نیست
            دوست عزیز شما اگه از هر لحاظ از iOS 7 راضی نیستید ، کسی مجبورتون نکرده که آپدیت کنید . تو همون iOS 6 بمونید و از اون که مورد علاقتون هست لذت ببرید . دیگه این همه بحث و جدل برای چیه ؟

کسی مجبورتون کرده آپدیت کنید ؟

من نمیدونم چرا اسم خودمونو میذاریم طرفدار اپل ، بعد تا یه چیز جدید میده با پتک و گوشتکوب ( !! ) و تبر و ... و ... میوفتیم به جونش ! کلیییییییییییییییی ازش انتقاد میکنیم و هرچی از دهنمون در میاد میگیم ، بعد وقتی که نسخه فاینال میاد با کله میریم طرفش !!!!

این موضوع در مورد آیفون 5 شدیدا صدق میکرد ! خیلیا میگفتن چیه این گوشی دراز شده شبیه گوشتکوب میمونه و اصلا خوشم نیومد و اپل خودشو زیر سوال برد و ... اما همین حالا برید ببینید همون افراد چجوری دارن از آیفون 5 لذت میبرن ...

این قضیه در مورد iOS 7 هم رخ داده ... تا نسخه فاینال صبر میکنیم و همچنین تا کنفرانس بعدی اپل ، آمار رو شاهد خواهیم بود و اونوقت میبینیم این افراد بازم اینگونه حرف میزنن در مورد iOS 7 یا نه ؟!!

نظر

• یه مشگل عجیب
              از وقتی به Ios 7 رفتم تقریبا دکمه ی لاک اسکرینم یکی در میون کار میکنه
              کسی از دوستان این مشگل و داشته تا الان ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                دوست عزیز شما اگه از هر لحاظ از iOS 7 راضی نیستید ، کسی مجبورتون نکرده که آپدیت کنید . تو همون iOS 6 بمونید و از اون که مورد علاقتون هست لذت ببرید . دیگه این همه بحث و جدل برای چیه ؟

کسی مجبورتون کرده آپدیت کنید ؟

من نمیدونم چرا اسم خودمونو میذاریم طرفدار اپل ، بعد تا یه چیز جدید میده با پتک و گوشتکوب ( !! ) و تبر و ... و ... میوفتیم به جونش ! کلیییییییییییییییی ازش انتقاد میکنیم و هرچی از دهنمون در میاد میگیم ، بعد وقتی که نسخه فاینال میاد با کله میریم طرفش !!!!

این موضوع در مورد آیفون 5 شدیدا صدق میکرد ! خیلیا میگفتن چیه این گوشی دراز شده شبیه گوشتکوب میمونه و اصلا خوشم نیومد و اپل خودشو زیر سوال برد و ... اما همین حالا برید ببینید همون افراد چجوری دارن از آیفون 5 لذت میبرن ...

این قضیه در مورد iOS 7 هم رخ داده ... تا نسخه فاینال صبر میکنیم و همچنین تا کنفرانس بعدی اپل ، آمار رو شاهد خواهیم بود و اونوقت میبینیم این افراد بازم اینگونه حرف میزنن در مورد iOS 7 یا نه ؟!!

مجبور که هستم, فکر کنم شما قانون اپل رو که همیشه فقط میشه با آخرین ورژن ریستور کرد فراموش کردین

معلومه شما از اون طرفدارای اپلی هستید که کروکورانه هرچی بزنه بیرون میگین به به و چه چه واصلاْ دلتون به حال از بین رفتن خلاقیت در این شرکت نمیسوزه
                آیفون 5 یک دیوایس دوست عزیز یه سخت افزار و نمیدونم چطور اون رو با یه نرم افزار مقایسه میکنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dani.dead نمایش پست ها
                  یه مشگل عجیب
                  من تا الان به این مشکل برنخوردم .

نظر

مجبور که هستم, فکر کنم شما قانون اپل رو که همیشه فقط میشه با آخرین ورژن ریستور کرد فراموش کردین

معلومه شما از اون طرفدارای اپلی هستید که کروکورانه هرچی بزنه بیرون میگین به به و چه چه واصلاْ دلتون به حال از بین رفتن خلاقیت در این شرکت نمیسوزه
                    آیفون 5 یک دیوایس دوست عزیز یه سخت افزار و نمیدونم چطور اون رو با یه نرم افزار مقایسه میکنید؟
                    دوست من اینجا دانشگاه نیست که سطح عملی خودتون رو به رخ می کشید. با همه دوستان هستم. طراحی به نظر شخص بستگی داره. به نظر من طرح قبلی واقعا بی مزه شده بود برای ۶ سال و واقعا دیگه بدم میومد. الان عاشق ios 7 هستم. این سلیقه منه و هیچ کس هم حق نداره به سلیقه من توهین کنه. من اینو دوست دارم. شما هم نمی تونی بیای روی سلیقه شخصی من حرف بزنی. این هم که هی جانی جانی می کنید خوبه که بدونید یک تیم ۱۰۰۰ نفره این رو طراحی کرده و فقط یک نفر نبوده کمانکه که هیچ جایی کاری برروی یک شخص پیش نمیره. از کریگ فردیگی گرفته تا ریز ترین کارمندان اپل روی این نسخه کار کرده اند. شما هم خوشتون نمیاد می تونید مهاجرت کنید. اپل با از دست دادن یک کاربر چیزی از ارزش هاش کم نمیشه. اپل اگه همون طرح قدیم رو هم نگه میداشت همین شما میومدید می گفتید وای این طرح خسته کننده چیه. pod2g هم آنچنان فرد بزرگی نیست که نظرش مهم باشه. اونم سلیقه خودشه می تونه بره! به کس دیگه ای ربط نداره

اینجا تاپیک اعلام باگ و ویژگی هست نه بحث و جدل در مورد این نسخه. تاپیک تبادل نظر اینه: http://www.i-phone.ir/forums/thread85577.html
                    ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 18-06-2013, 02:53 PM

نظر

به عنوان حسن ختام حرفم فقط اینو میگم که شما از حرف های من برداشت اشتباه کردید . من ازون آدما نیستم که اینجوری قضاوت کنم . من گرافیک و کلا همه چیز iOS 7 رو با تمام وجود دوست دارم . چون دیگه اون ظاهر واسه من فوق العاده خسته کننده شده بود و اگه تغییر گرافیکی توش به وجود نمیومد ، شاید تصمیم های دیگه ای میگرفتم . اما کاملا هوشمندانه این تغییرات صورت گرفت . حالا به مذاق یک سری خوش اومده ( مثل من ) و برای یک سری هم قابل تحمل نیست ...

یادم نمیاد هم اپل تاحالا کاربری رو مجبور به آپدیت کرده باشه ... شما اگه از دستگاه تون درست استفاده کنید و مشکلی واسش پیش نیارید که مجبور به ریستور بشید ، دلیلی نداره که به آخرین ورژن ریستور کنید ...

آیفون مثل کامپیوتر نیست که بگی باید سالی یه بار سیستم عاملشو عوض کنی تا نفس بکشه ...

بر اساس قوانین انجمن و تاپیک ، دیگه تو این تاپیک پست نامربوط نخواهم داد این پست رو هم فقط واسه قضاوت اشتباهی که این دوست عزیزمون کرده بود ارسال کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط dani.dead نمایش پست ها
                        یه مشگل عجیب
                        گاهی اوقات برای من پیش میاد....

نظر

نقل قول شما: طراحی iOS 6 تکمیل شده iOS 4 و iOS 5 بود که واقعا جای خالی برای پر کردن نداشت
                          به این تصویر نگاه کنید:

از iOs3 تا iOs6 تغییر آنچنانی نشده و در اصل توی 6 فقط والپیپر تغییر پیدا کرده ( میشه به من بگین کجاش تکمیل شده؟)

نقل قول شما: اپل سال قبل با اینکه iOS 6 روان بود ولی زیاد استقبال نشد ازش
                          بر اساس چه مدرکی از 6 استقبال نشد؟ یادم نمیاد از این بحث ها توی اون ورژن دیده باشم، الان سهام اپل رو دیدید؟ روز به روز داره افت میکنه و این افت از زمان iPad Mini شروع شد و تا حالا ادامه داشته و فکر نمیکنید به دلیل استقبال کم از این ورژن باشه؟
                          جاناتان هم شاید که نه حتماً توی طراحی سخت افزار حرفی برای گفتن داره ولی توی نرم افزار به نظر من هیچ سلیقه ای نداره
                          در کل اگر تغییراتی هم باشه نرم افزاری و باگ فیکس هست و نه گرافیکی
                          iOS 4 اولین ورژن iOS بود که باعث نمیشد آدم توش احساس خستگی کنه فولدر بندی داشت MultiTasking داشت و از نظر کار کردن خیلی روان بود ، حتی زمانی که iOS 4 Beta فرودین ماه ۸۹ معرفی شد تم اون برای iOS 3 منتشر شد که خیلی طرفدار داشت ، ولی همین iOS 4 از نظر Notification خیلی ضعیف بود و به درد افراد تجاری زیاد نمیخورد و چون اینترنت پیشرفت های زیادی نسبت به سال ۲۰۰۷ کرده بود اصلا دیگه برپایه اینترنت محسوب نمیشد ، توی iOS 5 این مشکل ها برطرف شد ، Notification سنتر اضافه شد ، Reminders اضافه شد ، iCloud و PC Free Activation اضافه شد ، ولی توی iOS 6 رسما iOS 5 تکمیل شد ، چرا؟ چون امکانات اصلی کم تغییر کرد ، ولی ظاهر خیلی تغییر کرد توی این تاپیک بررسی iOS 6 هست که من اون موقع خودم هم بعضی قسمت هاشو نوشتم :

http://www.i-phone.ir/forums/thread68789.html

دقت کنید تغییر ها همگی ظاهری هست ، به همین خاطر استقبال زیاد از iOS 6 نشد همونطور که الان از OS X 10.9 زیاد استقبال نمیشه ، چرا؟ چون بیشتر مشتری ها دنبال کارایی اند نه ظاهری که <کمی> تغییر کرده ، دقیقا دیدگاهی رو که شما الان به iOS 7 دارید سال پیش اینموقع ، خیلی ها نسبت به iOS 6 داشتن ، حالا اگر اپل دوباره اینکار رو میکرد خیلی از مشتری هاشو از دست میداد ،
                          جاناتان ایو طراح کلی هست نه طراح سخت افزار یا نرم افزار ، طرح های جدیدی ارائه میده که امثال من و شما نمیتونیم ارائه بدیم ، الان خود شما فرض کنید یه سیستم عامل ۶ ساله رو بهتون میدن که خیلی طرفدار داره و چشم امید همشون به طراحی جدید شماست که تکراری نباشه ، همین سیستم عامل طرح حاضرش ۶ سال مورد بازبینی قرار گرفته و بهترین طرح ممکن روش سوار هست ، شما خودتون چیکار میکردید؟ همون طرح رو ادامه میدادید که یه دنیا مسخرتون کنن؟ همه ی دنیا مثل ایران نیستن که از نظر علمی آدم هاشون تک بعدی باشن و اکثرا فقط تو یه زمینه تخصص داشته باشن و بخوان تو زمینه های دیگه نظر بدن ، تو همه کشور های پیشرفته تو دوره کالج اطلاعات عمومی فرد بالا میره ، واسه همین اطلاعاتی هم از طراحی داره واسه همین دیدگاهش فرق میکنه ، الان شما یه آیفون دستتون هست ، ببرید به یه کارمند دوره ۶۰ نشون بدید ، قطعا میگه این همه پول دادن واسه چیه؟ چون متوجه نیست اون چیه ، اطلاعاتشو نداره ، الان هم شما تم درست کردید قبول خیلی هم عالی هست ، ولی تو زمینه طراحی سیستم عامل که تجربه ندارید ! شاید بگید تم درست کردنم شبیه اون ه ، خیر ! شما تو تم فایل های UI فعلی رو تغییر میدید ولی تو سیستم عامل باید خودتون بسازیدش !
                          ویرایش توسط diabyte : https://i-phone.ir/forums/member/48692-diabyte در ساعت 18-06-2013, 04:21 PM

نظر

• دوستان محترم می خواستم اعلام کنم که دولوپر های اپل به ۷۶ میلیون نفر رسیدند !
                            چون اپل بعد از اینکه او اس ۷ رو واسه ۶ میلیون دولوپرش ریلیز کرد ناگهان متوجه شد افزایش ۷۰ میلیونی اونا شدن !* جالبترین مسعله این بود که وقتی پیگیری کردند ! دیدن همشون ایرانین !
                            دوستان اینقدر وقتتون رو حدر ندید ! این بحث های الکی هم نکنید ! لطفا صبر داشته باشید تا نسخه ی فایلنال بیاد !
                            باور کنید حاضرم قسم بخورم اگه یه شهر وند آمریکایی رفته باشه اینکاری که ما می کنیم رو بکنیم !
                            شما که تمام زندگی تو تجارتت با آیفونت چرا دیگه ریختی !*عزیزه من ما که دولوپر اپل نیستیم ! نکنید این کارا رو !*پشت سرمون حرف در میارن !

نظر

• دوستان مصرف بتطری با اینکه ورژن بتاست خوبه یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                                دوستان مصرف بتطری با اینکه ورژن بتاست خوبه یا نه؟

چقدر شارژ کردین بعد از فول شارژ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X