اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
    چون یا isp شما اپل را تحریم کرده ! یا اپل بعضی از ip های ایران را! من خودم از 3 تا isp نت دارم! ولی فعلا فقط مخابرات میشه بدون چیز پی ان دانلود کرد!
    من ميخوام برنامه دانلود كنم ارور ١٠٠٩ ميده! فيلتر شديم...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
      من ميخوام برنامه دانلود كنم ارور ١٠٠٩ ميده! فيلتر شديم...

Sent from my iPhone using Tapatalk
      بره منم شده تا دیروز اینجوری نبود

نظر

• سلام من امشب 3 بار بدون نصب سریال گوشی به 7 اپدیت کردم و بعد به6.1.3 بازگشتم
        1اگه به 7 رفتین میخواستین به 6.1.3 بگرید گزینه ریستور کار نمیکنه و باید شیفت و با اپدیت بگیرید بعد فایل 6.1.3 را بزنید تا ریستور بشه به6
        2این ورزن بتا هست و مصرف با طریش زیاده و من گزینه ضبط صدا را پیدا نکردم و خیلی خیلی ایکونش زشت ومسخره شده مثل اندرویداما خیلی حرفه ای شده سیری و..
        3 نترسید به 7 اپدیت کنید و راحت به 6.1.3 برگرید بدون گرفتن shsh

4 البته بک اپ یادتون نره
        5 تشکرو هم فاموش نشه
        ویرایش توسط sam007 : https://i-phone.ir/forums/member/39288-sam007 در ساعت 20-06-2013, 12:00 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
          ورژن 6.1.4 رو دانلود کنید.بعد dfu کنید بعد shift + restore بگیرید و تمام.
          درست شد فقط برنامه هام پرید. بکاپ گرفته بودم.راه حلی نداره؟

نظر

• Dfu دقيقن چيه؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
              Dfu دقيقن چيه؟؟

و خداوند جستجو را آفرید: http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html

نظر

• به نظرم تايپك به كلي از عنوانش دور شده و اينجا شده اموزش dfu و ريستور و udid دوستان اطفا يه جستجو هم بكنيد بعد اسپم بديد اين تايپك مربوط به ويژگي هاي ios7 هست نه اموزش هاي مختلف

نظر

• من رو ٤ اس ريختم كند بود باترى هم زود بلعيده مى شد داغ هم مى شد بد!
                  دانگريد كردم!
                  خودمونيم اصالت ios كلا از بين رفت مخصوصا با اون طراحيه آيكون ها

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
                    من رو ٤ اس ريختم كند بود باترى هم زود بلعيده مى شد داغ هم مى شد بد!
                    دانگريد كردم!
                    خودمونيم اصالت ios كلا از بين رفت مخصوصا با اون طراحيه آيكون ها

دوست عزيز كم شدن باتري و داغ شدن زياد گوشي واسه اين كه اين نسخه بتاست

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                      دوست عزيز كم شدن باتري و داغ شدن زياد گوشي واسه اين كه اين نسخه بتاست
                      ميدونم آقا، گفتن باگاش چياس منم اونايى كه تا الان ديدم رو گفتم!معلومه اينا حل ميشه تازه بتاى اوليه كلى مونده

نظر

• باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

تا ريليز فاينال ios7، ديگه قرار نيست واسه ios6 آپديتي بياد؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                          تا ريليز فاينال ios7، ديگه قرار نيست واسه ios6 آپديتي بياد؟؟؟

اصولا خير.

فرستاده شده از آيپدم به وسيله Tapatalk HD
                          .:amgr:.

نظر

• اقا من رفتم ۷ دکمه ی لاک اسکرین شروع کرد به بد کار کردن یعنی یکی در میون تقریبا میزد الان دوباره رفتتم ۶.۱،۴ اون مشگل مونده روش به نظرتون داستان چیست ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
                              ميدونم آقا، گفتن باگاش چياس منم اونايى كه تا الان ديدم رو گفتم!معلومه اينا حل ميشه تازه بتاى اوليه كلى مونده

همچين هم معلوم نيست
                              تا 7.1.2 راه داره

🌵

نظر

• نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                                هییییییییچ مشکلی نداره! روی 7 دستگاه تست شد! اینو فقط کسانی میگویند که یا از این راه پول در میارن یا دوست ندارن وقتی خودشون کلی پول دادن چند نفر مجانی نصب کنند!!

- - - - - - - - - -

دوست عزیز ربطی به ios نداره! از چیز پی ان استفاده کن!
                                خوب شما اینطور پیروزمندانه فکر کن، چند سال هست بتا نصب می کنید؟ ما که از بتا ios 4 نصب می کردیم یه تجربه ای داریم که میگیم این حرفو، نه سودی داره برای من نه ضرری

نظر

صبر کنید ..
                                X