اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
    اینا همش حرفه ! اپل یعنی نمیدونه این مشلکات رو !؟ اپل تمام این مشکلات رو میدونه! مگه گرم شدن و مصرف باتری زیاد چند تا عامل داره که توی هر ورژن از ios باید اینو چک کنیم که آیا هست یا آیا نیست! با اینکه از طرفدارای سر سخت اپلم ولی این کاراشون یک روو اعصابه! الان این لاک اسکرین رو چک نکردن و دادن بیرون ؟ که نوشته ها غاطی میشه! یا سایر مشکلات رو ؟ وااقعا مسخرست من نمیدونم ملت رو چی فرض کرده!
    من فکر میکنم هنوز برای بعضی دوستان جا نیوفتاده که بتا یعنی چی!!!!

آقا جان اگه یکی داره قرمز سبزی میپزه بعد به شما بگه بیا این وسط کار بچش ببین نمکش چطوره. بعد شما بری اون قرمه سبزی رو به همه بدی و بشینین با هم بگین عجب دستپخت مسخره ی بدی داره و غذاش جا نیوفتاده به نظرتون کار درستیه؟؟؟

بتا ۱ یعنی اینکه آهای برنامه نویس ها منه اپل هنوز دارم روی این کار میکنم. بیایم هم زمان تا من کاملش میکنم یه نگاهی به این نسخه بندازین اگه چیز نظری دارید بگید.

حالا جالبه ما نشستیم از نسخه ای که کاملا غیرقانونی (طبق متنی که در صفحه اضافه کردن UDID به اکانت دولوپر هست) به دستمون رسیده استفاده می کنیم های ایراد هم میگیریم که چرا اپل اینو منتشر کرده!!!!!

ضمنا بعضی دوستان یه جوری صحبت میکنن که انگار موقع نوشتن سیستم عامل یه تابع به اسم داغ کردن هست که اول یادش رفته اونو تنظیم کنه الان داغ میکنه. بابا یه برنامه ی کوچولو آنقدر باگ های جورواجور ازش در میاد که نگو. بعد شم خیلی از اینها مسلما با restore یا clean install شاید وجود نداشته باشه. اصلا فلسفه ی بتا اینه که رو دستگاه های مختلف با شرایط و تنظیمات مختلف نصب بشه ایراد ها پیدا بشه.

حالا شما همش ایراد بگیرید!!!
    اگه یکی از این ایراد ها در نسخه نهایی بود اون موقع همه جور ایرادی وارده اما نه در بتا ۱ !!!

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_i2 نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان با معرفت که این همه تجربه های خودشونو با ما به اشتراک میذارن
      اما بعد !
      یه چندتا خواهش دارم از دوستان
      1- لطف کنید یه عکس از صفحه ی گوشی بذارین وقتی که یکی بهمون زنگ میزنه چه شکلی میشه گوشی ، چه در حالتی که گوشی قفل هست و یکی میزنگه ؛ چه در حالتی که گوشی در حال استفاده هست و یکی میزنگه
      2- لطفا یه عکس از محیط برنامه ی ریماندر و صفحه ی شماره گیری گوشی بذارین
      3-آیا قابلیت جواب دادن به اس ام اس وارده بدون باز کردن برنامه ی مسنجر فراهم شده؟
      پیشاپیش ممنون از دوستان عزیز
      در حالت قفل موقع تماس نتونستم عکس بگیرم. اجازه نمیده.
      پاسخ مسج در صفحه قفل ندیدم باشه. بعید میدونم.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
      فایل های پیوست شده
      .There is no knowledge that is not power

نظر

الان همگی که دارید استفاده میکنید دولوپر های اپل هستید دیگه نه؟! که همش هم در حال ناله هستید.

بابا جمع کنید این مسخره بازی ها رو......اگر دولوپر اپل هستید و برای اپل کار میکنید...برنامه مینویسید...همکاری میکنید خب حتما مثل بعضی از دوستان معنی کلمه بتا رو میفهمید و بهش احترام میزارید و خیلی راحت مثل تمام دولوپر ها باگ ها رو به اپل گزارش میدهید و منتظر میمونید که در اپدیت های بعدی رفع بشه.

اگر هم به صورت قاچاقی با ثبت UDID به صورت fake برداشتید ریستور کردید و توهم زدید که اخ جون من الان ios7 دارم ولی همسایمون نداره برم جلوش کلاس بزارم که خب همین مشکلات هست و باید تحمل کنید و انقدر هم غر غر نکنید.

انگار که اپل اومده زورکی مجبورتون کرده برید ios7 و حالا انقدر ناراحت باگ ها هستید....چاره اش ریستور به 6 هست....جنبه ندارید ریستور کنید به 6 خب....انقدر هم عذاب نکشید.

نظر

به نظر من تمام ویژگی های که الان توی iOS7 هست قبلاْ میشود با سیدیا آورد و این به این معنیه که Apple هیچ خلاقیتی توی این iOS از خودش نداشته.
          توی طراحی هم جاناتان نشون داد فقط توی طراحی سخت افزار حرفی برای گفتن داره و نه توی نرم افزار
          کل زیبایی نرم افزار های iOS به طبیعی و به طبیعت نزدیک بودنشون بود

نظر

به حز سافاري بقيه مشكلات انقدر به چشم نميان ، منكه نميتونم با اين سافار منار بيام ، از هر دوتا سايتي كه ميرم تو يكيش كرش ميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط Hamid_r نمایش پست ها
              الان همگی که دارید استفاده میکنید دولوپر های اپل هستید دیگه نه؟! که همش هم در حال ناله هستید.

بابا جمع کنید این مسخره بازی ها رو......اگر دولوپر اپل هستید و برای اپل کار میکنید...برنامه مینویسید...همکاری میکنید خب حتما مثل بعضی از دوستان معنی کلمه بتا رو میفهمید و بهش احترام میزارید و خیلی راحت مثل تمام دولوپر ها باگ ها رو به اپل گزارش میدهید و منتظر میمونید که در اپدیت های بعدی رفع بشه.

اگر هم به صورت قاچاقی با ثبت UDID به صورت fake برداشتید ریستور کردید و توهم زدید که اخ جون من الان ios7 دارم ولی همسایمون نداره برم جلوش کلاس بزارم که خب همین مشکلات هست و باید تحمل کنید و انقدر هم غر غر نکنید.

انگار که اپل اومده زورکی مجبورتون کرده برید ios7 و حالا انقدر ناراحت باگ ها هستید....چاره اش ریستور به 6 هست....جنبه ندارید ریستور کنید به 6 خب....انقدر هم عذاب نکشید.
              دقیقا صحبت های شما کاملا درسته همچنین دوستمون در ۲ پست بالاتر

البته این ثبت های udid که fake نیست کاملا باید در پرتال ثبت بشه تا اجازه اکتیو رو بده اپل

نظر

بلاک کردن برای آیمسیج هم کار میکنه یا فقط برای اس ام اس و تماس و فیس تایم هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط papilo نمایش پست ها
                  به نظر من تمام ویژگی های که الان توی iOS7 هست قبلاْ میشود با سیدیا آورد و این به این معنیه که Apple هیچ خلاقیتی توی این iOS از خودش نداشته.
                  توی طراحی هم جاناتان نشون داد فقط توی طراحی سخت افزار حرفی برای گفتن داره و نه توی نرم افزار
                  کل زیبایی نرم افزار های iOS به طبیعی و به طبیعت نزدیک بودنشون بود

مثلا میخواستی ماشین ظرفشویی بزاره روش ؟؟؟؟؟؟

بهترین سیستم عامل حال حاضر در کل دنیاست

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                    اینا همش حرفه ! اپل یعنی نمیدونه این مشلکات رو !؟ اپل تمام این مشکلات رو میدونه! مگه گرم شدن و مصرف باتری زیاد چند تا عامل داره که توی هر ورژن از ios باید اینو چک کنیم که آیا هست یا آیا نیست! با اینکه از طرفدارای سر سخت اپلم ولی این کاراشون یک روو اعصابه! الان این لاک اسکرین رو چک نکردن و دادن بیرون ؟ که نوشته ها غاطی میشه! یا سایر مشکلات رو ؟ وااقعا مسخرست من نمیدونم ملت رو چی فرض کرده!
                    دوست عزیز شما برنامه نویس هستید ؟
                    شما با اپل همکاری میکنید ؟
                    این ورژن بــــــتــــــا هست و بدون شک دارای باگ های زیادی میباشد . !
                    نسخه بـــتــا برای برنامه نویس هایی است که با یک کمپانی کار میکند و یا علاقه مند به این کار هست ، این افراد بعد از کار کرد با نسخه بــتـا مشکلات و نقاط ضعف نرم افزار و یا سیستم عامل رو به کمپانی سازنده ریپورت مـی دهند .

موفق باشـید .

نظر

نوشته اصلی توسط Platinium03 نمایش پست ها
                      مثلا میخواستی ماشین ظرفشویی بزاره روش ؟؟؟؟؟؟

بهترین سیستم عامل حال حاضر در کل دنیاست
                      ماشین ظرفشویی بزاره روی چی؟؟؟
                      میشه بگی کدوم قابلیت مثلاْ جذاب قبلاْ نمیشود از سایدیا نصب کرد؟
                      این رو هم بدون من از 2007 آیفون داشتم تا حالا و از این به بعدشم همین گوشی رو خواهم داشت ولی هیچوقت با تعصب به این گوشی و مخصوصاْ سیستم عاملش نگاه نمیکنم

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                        بلاک کردن برای آیمسیج هم کار میکنه یا فقط برای اس ام اس و تماس و فیس تایم هست؟
                        اینجور که تو ستینگ زیر گزینه اش نوشته، اسمی از آی مسج نبرده.

.There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          دقیقا صحبت های شما کاملا درسته همچنین دوستمون در ۲ پست بالاتر

البته این ثبت های udid که fake نیست کاملا باید در پرتال ثبت بشه تا اجازه اکتیو رو بده اپل
                          fake منظور من از اون نظر تقلبی بودن در ثبت در پرتال نبود..

fake منظور من از این بود که کسانی که دولوپر نیستند اسمشون رو ثبت میکنن و به عنوان دولوپر به اپل معرفی میشن تا بتونن ios7 رو نصب و امتحان کنند. در حالی که کاربرهای معمولی و گاها هم noob و جو زده میباشند.

با احترام

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                            اینجور که تو ستینگ زیر گزینه اش نوشته، اسمی از آی مسج نبرده.

iMessage , Facetime, sms و Call رو می تونید بلاک کنید. قسمت messages بلاک قرار بدید هم imessage بلاک میشه و هم sms

نظر

نوشته اصلی توسط papilo نمایش پست ها
                              ماشین ظرفشویی بزاره روی چی؟؟؟
                              میشه بگی کدوم قابلیت مثلاْ جذاب قبلاْ نمیشود از سایدیا نصب کرد؟
                              این رو هم بدون من از 2007 آیفون داشتم تا حالا و از این به بعدشم همین گوشی رو خواهم داشت ولی هیچوقت با تعصب به این گوشی و مخصوصاْ سیستم عاملش نگاه نمیکنم

دوست عزیز فکر میکنم اگه شما با یه دید دیگه نگاه کنید بهتر باشه.

شما میگید همشون توییک هایی بوده که قبلا تو سیدیا بوده... اما خودتون دارید میگید سیدیا... یعنی دیوایس باید جیلبریک شده باشه... بعدشم، چیزایی که تو سیدیا میاد یعنی کاربرها خیلی اونها رو دوست دارند اما تو سیستم عامل اصلی نیست...

اینکه اپل خیلی از اونها رو اضافه کردن یعنی به خواسته ی کاربرها احترام گذاشته... مدت ها بود هممون میگفتیم کاش بشه از تو notification Center خیلی کار هارو کرد و همش ایراد میگرفتیم که اپل چرا توجه نمیکنه...

حالا که این کارو کرده و به خواسته کاربران احترام گذاشته شما میاید میگید که خب کاری نکرده که !!!*

راستش کم کم دارم میفهمم که راضی نگه داشتن مردم خیلی سخته .... هر کاری که یه شرکت یا یه سازمان یا .... بکنه مردم بازم گیر میدن و ایراد میگیرن.. !!!!!

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

iTunes Radio

نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                                مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                                --------------------------------------------------------
                                فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                                طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

صبر کنید ..
                                X