اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iMehrad نمایش پست ها
    باز اين يكي هم نميدونم باگ هست یا نه ولی الا وقتی میزنم تو شارژ ایفونو دیگه نمیتونم موزیک بزارم یا اگه در حال پخش باشه با وصل شدن به شارژر قطع میشه چیزی که در ios 6 نبود و احتمال داره در ورژن نهایی درست شه

باگ نیست.من مشکلی ندارم.

نظر

• دوستان من از وقتی اپدیت کردم اتوماتیک برنامه ها اپدیت و زیرشون مینویسه wating چطور میتونم اپدیتشون نکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
        دوستان من از وقتی اپدیت کردم اتوماتیک برنامه ها اپدیت و زیرشون مینویسه wating چطور میتونم اپدیتشون نکنم؟

Settings > iTunes & App Stores > Automatic Downloads > Updates به مسیر رفته و غیر فعال کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
        دوستان کسی روی آیفون 4 نصب کرده؟

گیر نداره ؟
        بنده روی یکی 2 تا از گوشی دوستان نصب کردم مشکلی نداشت و فقط بعضی مواقع کند می شود که خوب قابل کار کردن هست.
        ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 13-06-2013, 01:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط M3hrdad71 نمایش پست ها
          پس امیدوارم مشکلتون نرم افزاری باشه و حل شه...

یه مشکل دیگه هم اینه که برنامه های freemyapps و شبیه این کار نمی کنن(پروفایلشون سیو نمی شه) که فکر می کنم از سافاری باشه...
          کلا سافاری خیلی مشکلات داره...

اگه توی حالت مولتی تسکینگ باشین و گوشی زنگ بخوره صفحه دیدنی می شه صفحه ی مولتی تسکینگ و صفحه ی نمایش تماس باهم قاطی می شن...
          freemyapps واسه منم که 6.1.3 هستم و اصلا به 7 نرفتم کار نمیکنه...یعنی برنامه رو دانلود میکنم ولی بعد از اینکه 30 ثانیه واردش شدم امتیازشو بهم نمیده...جدیدا اینجور شده

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
            دوستان من از وقتی اپدیت کردم اتوماتیک برنامه ها اپدیت و زیرشون مینویسه wating چطور میتونم اپدیتشون نکنم؟
            منم همین مشکل رو دارم.aouto download هم غیر فعال کردم ولی بازم زیر ایکونها waiting مونده.

نظر

• والا من که iPhone 5 دارم و چند روز الان رو iOS 7 این باگ هایی که می گین کجاست اصلا تا حالا موردی ندیدم
              شارژ خیلی خوب ، برنامه ها عالی یکم فقط تمش اذیت می کنه زیادی دیگه همه چی سفید

نظر

• برنامه هایی که در مرحله اتوآپدیت موندن ناچارن با آیتونز پاک کنید و دوباره نصب کنید.
                مشکل کدهای ssd رو منم دارم. ۷۳۳ و ۷۲۲ وسطاش همیشه آنتن میپره و سرچینگ میزنه.
                اضافه کردن شماره ای به favorite هم بگیر نگیر نداره.
                درمورد باتری دارم تست میگیرم عکس میذارم بعدا. اما یادتون باشه background app refresh رو هم از منو جنرال خاموش کنید.

اما مشکل گرم شدن رو تقریبا هیچی ندارم.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط babak3gs نمایش پست ها
                  والا من که iPhone 5 دارم و چند روز الان رو iOS 7 این باگ هایی که می گین کجاست اصلا تا حالا موردی ندیدم
                  شارژ خیلی خوب ، برنامه ها عالی یکم فقط تمش اذیت می کنه زیادی دیگه همه چی سفید
                  داداش گوشی شما داغ نمیشه ؟

نظر

• کلا من با iphone 5 هم مشکل داغ شدن،هم خالی شدن سریع باطری و از همه مهم تر اینکه احساس می کنم کند شده... اصلا رون نیست...

بعضی وقتی هم برای جابجایی توی منوهای برنامه چندبار باید دستم رو روی صفحه بکشم تا بره صفحه بعد...

نظر

• نوشته اصلی توسط Sajadiphone2 نمایش پست ها
                      داداش گوشی شما داغ نمیشه ؟
                      اصلا این اتفاق نیفتاده ... چه تو شارژ چه تو Game و برنامه
                      نوشته اصلی توسط M3hrdad71 نمایش پست ها
                      کلا من با iphone 5 هم مشکل داغ شدن،هم خالی شدن سریع باطری و از همه مهم تر اینکه احساس می کنم کند شده... اصلا رون نیست...

بعضی وقتی هم برای جابجایی توی منوهای برنامه چندبار باید دستم رو روی صفحه بکشم تا بره صفحه بعد...
                      کند بودن خیلی جزئی هست ، حتما اینا تو بتا های بدی بهتر می شن

نظر

• دوستان اگه دقت کنید تو iOS 6 توی قسمت Regions که میرفتیم کشور ایران وجود داشت ولی الآن همونم دیگه نیست و حذف شده !

نظر

• وای یعنی ما ایرانیا سوژه ای هستیم خبر نداریم !!!!!
                          این نسخه مال برنامه نویساست ... انوقت همه اومدن آپدیت کردن !!! ... ناراضی هم هستن !

نظر

• نوشته اصلی توسط babak3gs نمایش پست ها
                            اصلا این اتفاق نیفتاده ... چه تو شارژ چه تو Game و برنامه

کند بودن خیلی جزئی هست ، حتما اینا تو بتا های بدی بهتر می شن
                            توی برنامه سافاری و مولتی تسکینگ خیلی بیشتر حس می شه... توی مولتی تسکینگ وقتی یه برنامه رو هل می دم بالا که بسته شه باید صبر کنم تا کامل از صفحه بره بیرون که بشه بعدی رو بست....

نوشته اصلی توسط skarimi911 نمایش پست ها
                            وای یعنی ما ایرانیا سوژه ای هستیم خبر نداریم !!!!!
                            این نسخه مال برنامه نویساست ... انوقت همه اومدن آپدیت کردن !!! ... ناراضی هم هستن !
                            عزیز اینجا تاپیک اعلام مشکلات ios 7 بتا هستش،که اگه کسی می تونه حداقل اینا رو به اپل گزارش بده و رفع بشن... کسی نگفته ناراضیه که!!!! البته بعد از پاکسازی تاپیک

نظر

• سلام
                              من امروز صبح موفق شدم که به ورژن 7 کوچ کنم
                              و از صبح تا حالا که باهاش کار کردم یک سری مشکلات داره که خوب ورژن بتا هستشو عادیه و رفع میشه
                              به نظر من ios7 شاهکار طراحی و خیلی خیلی شیک و باحاله به نظر من نقص نداره بعضی از دوستان خیلی خیلی کم لطفی میکنن که اشکال میگیرن
                              به نظر من کسی که مشکل از این ورژن میگیره فقط سلیقه ای میباشد
                              اصلا قابل قیاس با اندروید نیست به نظر من حتی مقایسه کردن با اون هم اشتباه چون شاهکار طراحی میباشد و افکتهایی که آدمو به وجد میاره
                              من عاشقشم

نظر

• [QUOTE=M3hrdad71;858886]توی برنامه سافاری و مولتی تسکینگ خیلی بیشتر حس می شه... توی مولتی تسکینگ وقتی یه برنامه رو هل می دم بالا که بسته شه باید صبر کنم تا کامل از صفحه بره بیرون که بشه بعدی رو بست....

امتحان کردم ، اصلا کندی نمی بینم عالی هست . کاش می تونسم ویدئو اپلود کنم
                                فقط تو برنامه ها باز کردن یا لاک یا انلاک چرا یکم کندی محسوسی احساس می شه

نظر

صبر کنید ..
                                X