اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من رو گوشیم ios 7.0 beta 2 رو ریختم و خوب هم کار میکرد....چند ساعت پیش برام اومده بود که آپدیت جدید از beta2 اومده, زدم آپدیت بشه...درحال آپدین شدن چند ساعت پیش وقنی حدود 1/4 رسید, روی آرم اپل و همون مقدار گیر کرده....هیچ دکمه ای هم کار نمیکنه و به آیتیونز هم وصل می کنم نمیخونه.....چی کار کنم؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط kasrahzd نمایش پست ها
      من رو گوشیم ios 7.0 beta 2 رو ریختم و خوب هم کار میکرد....چند ساعت پیش برام اومده بود که آپدیت جدید از beta2 اومده, زدم آپدیت بشه...درحال آپدین شدن چند ساعت پیش وقنی حدود 1/4 رسید, روی آرم اپل و همون مقدار گیر کرده....هیچ دکمه ای هم کار نمیکنه و به آیتیونز هم وصل می کنم نمیخونه.....چی کار کنم؟!!
      DFU کنید دوباره به بتا 1 ریستور کنید بعد با این آموزش به بتا 2 برید :
      http://www.i-phone.ir/forums/thread86127.html

نظر

• دوستان وسط بازی اسفالت 7 گوش رو قفل کردم الان باز کردم هیچ کاری نمیشه کرد ... فقط Assisstive touch کار میکنه که تو لاک اسکرین که به دردی نمیخوره ... کنترل سنتر و نوتیفیکیشن هم تکون نمیخورن ... کلا تاچ قفله!

دکمه ی Power + Home رو هم نگه میدارم گوشی ریست میشه ولی همون حالت ...

چیکار کنم بنظرتون؟! دوباره ریستور کنم که همه چی میپره خیلی بد میشه ...

منتظر بمون شارژش تموم شه تاثیری داره؟!

ممنون میشم کمک کنید
        ویرایش توسط l-lamidreza : https://i-phone.ir/forums/member/83178-l-lamidreza در ساعت 30-06-2013, 11:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط l-lamidreza نمایش پست ها
          دوستان وسط بازی اسفالت 7 گوش رو قفل کردم الان باز کردم هیچ کاری نمیشه کرد ... فقط Assisstive touch کار میکنه که تو لاک اسکرین که به دردی نمیخوره ... کنترل سنتر و نوتیفیکیشن هم تکون نمیخورن ... کلا تاچ قفله!

دکمه ی Power + Home رو هم نگه میدارم گوشی ریست میشه ولی همون حالت ...

چیکار کنم بنظرتون؟! دوباره ریستور کنم که همه چی میپره خیلی بد میشه ...

منتظر بمون شارژش تموم شه تاثیری داره؟!

ممنون میشم کمک کنید

واسه منم همين اتفاق افتاد! يه راهش كه من استفاده كردم اينه كه دكمه هوم رو نگه داري و دستور صوتي مثلا زنگ زدن به يه نفر رو بهش بدي بعد كه شروع كرد به زنگ زدن قطع كني و دوباره از تاچ گوشيت لذت ببري
          ویرایش توسط dabala : https://i-phone.ir/forums/member/12475-dabala در ساعت 02-07-2013, 04:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
            یعنی اگه مودم وای فای خونمون دو کاناله نباشه دیگه نمیشه از ایر دراپ استفاده کرد ؟؟؟ خوب مودم دو کاناله هم خیلی گرونه اینجا هم خیلی کم گیر میاد ! ارزش این همه هزینه هم نداره ! همه مودمای بازار تک کاناله هستن !
            نه به مودم خونه شما چيكا داره،مهم ديوايستون هست

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط dabala نمایش پست ها
              واسه منم همين اتفاق افتاد! يه راهش كه من استفاده كردم اينه كه دكمه هوم رو نگه داري و دستور صوتي مثلا زنگ زدن به يه نفر رو بهش بدي بعد كه شروع كرد به زنگ زدن قطع كني و دوباره از تاچ گوشيت لذت ببري
              فوق العاده بود.
              دقیقا واسه منم اتفاق افتاد

نظر

• بدون شرح.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان voice control هم اصلا درست کار نمیکنه....

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                    بدون شرح.

این مشکل رو بنده هم دارم اقل اوقات ؛
                    بعضی اوقات Bottun های Headphone هم کار نمیکنه مثل Play and Pause

نظر

• كمكم كن كمكم كن نزار اينجا (ios6) تا بپوسم
                      كمكم كن كمكم كن نزار اينجا لب مرگ و ببوسم
                      عشق رويايي (ios 7) بي پروايي ميخواد

بچه هاي عزيز مطلبم رو با شعري از گوگوش و بازي خاطره انگيز بهروز شروع كردم
                      دوستان من ايفون ٥ دارم و هم با بتا ١ و هم بتا ٢ ريستور ميكنم خط سفيد زير ارم اپل هم پر ميشه ولي ارور -١ ميده
                      با ده تا سيستم امتحان كردم نميشه كه نميشه
                      سرعت دانلود رو هم به صفر رسوندم ولي باز هم نشد
                      يودي اي دي رو هم ثبت كردم
                      كمكم كنيد

نظر

• من كه تو بتا 1 با اس ام اس مشكلي نداشتم اما الان تو بتا2 تا اس ام اس مياد و ميخوتم بخونم هنگ ميكنه بايد ريست كنم يا اينكه يه ربع صبر كنم بعد اس ام اسو باز كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط paniz tafreshi نمایش پست ها
                          من كه تو بتا 1 با اس ام اس مشكلي نداشتم اما الان تو بتا2 تا اس ام اس مياد و ميخوتم بخونم هنگ ميكنه بايد ريست كنم يا اينكه يه ربع صبر كنم بعد اس ام اسو باز كنم
                          منم اين مشكل دارم. همين امروز صبح اينجوري شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                            منم اين مشكل دارم. همين امروز صبح اينجوري شد.

خيلي اذيت ميكنه اين اس ام اس. الان ديدم توي ايميلم هم اين مشكل هست.kik هم زياد كرش ميكنه

نظر

• من موندم اپل با این دک پوکش پس این آپدیت ها رو میده بعد این مدت طولانی چیکار می کنه روش ؟
                              خب مثه مرد درست سیستم عامل بزن همه چی رو تست کن رفع کن مشکلاشو چرا میدی دست دولوپر پدر گوشیش در بیاد
                              مسئولین صدای منو به اپل برسونن

نظر

• سلام.فرمت فایلی که دانلود کردم dmg.دوستان چطوری باید فایل اصلی رو ازش دربیارم؟

- - - - - - - - - -

بعد باید روی 6.1.4 باید ریستور کنم یا آپدیت؟ در ضمن اکانت دولوپر هم ندارم! میشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X