اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
    اصلا هم به این چیزا نیست!
    دیوایس هایی که از AirDrop ساپورت می کنند وای فای 2 کاناله دارن مثل آیپد 4،آیپد مینی،آیفون 5 و آیپاد تاچ 5
    یعنی اگه مودم وای فای خونمون دو کاناله نباشه دیگه نمیشه از ایر دراپ استفاده کرد ؟؟؟ خوب مودم دو کاناله هم خیلی گرونه اینجا هم خیلی کم گیر میاد ! ارزش این همه هزینه هم نداره ! همه مودمای بازار تک کاناله هستن !

نظر

• نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
      یعنی اگه مودم وای فای خونمون دو کاناله نباشه دیگه نمیشه از ایر دراپ استفاده کرد ؟؟؟ خوب مودم دو کاناله هم خیلی گرونه اینجا هم خیلی کم گیر میاد ! ارزش این همه هزینه هم نداره ! همه مودمای بازار تک کاناله هستن !
      خود گوشی باید وای فای دوکاناله داشته باشه....این سخت افزار تو گوشی 4اس نیست

نظر

• برای من روی iOS 7 سرعت SYNC خیلی خیلی پایین اومده!
        از دوستان کسی نمیدونه مشکل از چیه؟!
        iPhone 4S iOS7
        Mac OS X 10.9

نظر

همونطور که دوستمون گفتند ربطی نداره اصلا. اون سخت افزار رو روی خود گوشی می خواد که ارتباط داخلی با دستگاه مورد نظر برقرار کنه. اصلا ربطی به مودم نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            همونطور که دوستمون گفتند ربطی نداره اصلا. اون سخت افزار رو روی خود گوشی می خواد که ارتباط داخلی با دستگاه مورد نظر برقرار کنه. اصلا ربطی به مودم نداره
            از پاسختون ممنون میدونم خود گوشی باید داشته باشه اما فکر میکردم علاوه بر گوشی باید روتر یا همون مودم وای فای هم داشته باشه اخه اینطور که من فهمیدم برای ایر دراپ باید هر دو گوشی به یک شبکه وای فای متصل باشن که در این صورت برای تبادل اطلاعات مگه نباید اول گوشی اطلاعات رو به روتر بفرستن بعد روتر یا همون مودم به گوشیه دیگه ؟؟
            ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 28-06-2013, 04:26 PM

نظر

از پاسختون ممنون میدونم خود گوشی باید داشته باشه اما فکر میکردم علاوه بر گوشی باید روتر یا همون مودم وای فای هم داشته باشه اخه اینطور که من فهمیدم برای ایر دراپ باید هر دو گوشی به یک شبکه وای فای متصل باشن که در این صورت برای تبادل اطلاعات مگه نباید اول گوشی اطلاعات رو به روتر بفرستن بعد روتر یا همون مودم به گوشیه دیگه ؟؟
              ارتباطی نداره.. من از روی دو تا MacbookPro که هیچکدوم به اینترنت وصل نیستن AirDrop میکنم. باید وای فای دو تا دستگاه بتونه همونه پیدا کنه... یه چیزی شبیه ارسال فایل با بلوتوث

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                راستی اگه موزیک در حال پخش باشه تو لاک اسکرین هم موزیک پلیر موجوده
                نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                موزیک پلیر از لاک اسکرین حذف شده بجاش از control center میتونین استفاده کنین سرعت کل و سرعت سیری خیلی بهتره برنامه ها هم مثه ادم باز میشن و تکون نمیخورن بعد از باز شدن
                ۱- اگر موزیک در حال پخش باشه کنترل های موسیقی میان ولی نه دکمه پخش/ توقف کار میکنه و نه دکمه حرکت به جلو !!!
                ۲- یه باگ خیلی مسخره داره که بعضی موقع ها کلا تاچ صفحه قاطی میکنه... برای من همین الان شد و با ریست (Power+Home) درست شد. نکته اینکه چند لحظه قبلش Assistive Touch رو فعال کرده بودم برای تست. بعدش فقط تاچ داخل Assistive Touch کار میکرد و هیچ جای دیگه ی گوشی کار نمیکرد.
                ۳- قبلا همیشه در Multi Tasking کرش میکرد. الان مشکلی نداره و خیلی روون شده.
                ۴- یه مشکل خیلی بد اینکه وقتی گوشی زنگ میخوره از زمانی که دکمه Answer رو میزنی شروع میکنه به فکر یه ۲۰ -۳۰ ثانیه بعد تازه جواب میده. معمولا توی این مدت هم طرف مقابل قطع کرده !!!!!!
                ۵- مشکل بد تر اینکه صفحه ی گوشی زمان مکالمه خاموش غیرفعال !!! دیگه ببینید چه اتفاقاتی میتونه بیوفته ! اگه گوشی تو جیب باشه که تند تند مکالمه قطع میشه
                ۶- یه مشکلی که من دارم اینه که روز اولی که بتای ۱ رو ریختم برای تست Passcode Lock رو فعال کردم بعد غیر فعال کردم. ازون به بعد دیگه AutoLock کار نمیکنه.. هنوزم که هنوزه همینه... Reset Settings هم کردم بازم درست نشده !!
                ۷- مشکل دیگه ای که با سیری از نسخه ۶ داشتم و هنوزم دارم اینه که وقتی سیری فعال میشه صفحه هم روشن و فعال میشه. این برای موقعی که گوشی رو تو دست گرفتی و میخوای ببینی سیری چی میگه خوبه... ولی وقتی گوشی تو جیب آدمه و داری راه میری تنها اتفاقی که میوفته اینه که سیری کنسل میشه... میره Home Screen بعد هم هی تاچ های تصادفی اتفاق میوفته. دیگه معلوم نیست به کی زنگ زده میشه یا به چه کسی تکست زده میشه و .... !!!!! از اپل بعیده که مشکل به این سادگی که با استفاده از سنسور نور روی صفحه حل میشه رو بر طرف نکرده !!!

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

• نوشته اصلی توسط Behrad3d نمایش پست ها
                  ۱- از اپل بعیده که مشکل به این سادگی که با استفاده از سنسور نور روی صفحه حل میشه رو بر طرف نکرده !!!
                  همونطور که همه در جریان هستیم هسته iOS بازنویسی شده توی ورژن ۷ و باز همونطور که همه در جریان هستیم نسخه بتا رو داریم تست میکنم. اپل زمان خیلی کمی داشته برای بازنویسی هسته iOS. اگر توی نسخه فاینال هم از این مشکلات وجود داشته باشه با شما موافق خواهم بود.

نظر

• آقا به یه اتفاق جدید برخورد کردم

توی iMessages وقتی عکس ارسال میکنم، ریپورت میاد که دلیورد شده ولی طرفی که اونطرفه میگه هیچ عکسی به دستم نرسیده! لووووول

نظر

• نوشته اصلی توسط asheghe_bidell نمایش پست ها
                      همونطور که همه در جریان هستیم هسته iOS بازنویسی شده توی ورژن ۷ و باز همونطور که همه در جریان هستیم نسخه بتا رو داریم تست میکنم. اپل زمان خیلی کمی داشته برای بازنویسی هسته iOS. اگر توی نسخه فاینال هم از این مشکلات وجود داشته باشه با شما موافق خواهم بود.
                      این رو من به این خاطر گفتم که سیری iOS6 هم همین مشکل رو داره. البته باید در نظر گرفت که سیری توی iOS 6 بتا بوده. حالا ببینیم چی میشه در نسخه نهایی.

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

• نوشته اصلی توسط Behrad3d نمایش پست ها
                        ۱- اگر موزیک در حال پخش باشه کنترل های موسیقی میان ولی نه دکمه پخش/ توقف کار میکنه و نه دکمه حرکت به جلو !!!
                        ۲- یه باگ خیلی مسخره داره که بعضی موقع ها کلا تاچ صفحه قاطی میکنه... برای من همین الان شد و با ریست (Power+Home) درست شد. نکته اینکه چند لحظه قبلش Assistive Touch رو فعال کرده بودم برای تست. بعدش فقط تاچ داخل Assistive Touch کار میکرد و هیچ جای دیگه ی گوشی کار نمیکرد.
                        ۳- قبلا همیشه در Multi Tasking کرش میکرد. الان مشکلی نداره و خیلی روون شده.
                        ۴- یه مشکل خیلی بد اینکه وقتی گوشی زنگ میخوره از زمانی که دکمه Answer رو میزنی شروع میکنه به فکر یه ۲۰ -۳۰ ثانیه بعد تازه جواب میده. معمولا توی این مدت هم طرف مقابل قطع کرده !!!!!!
                        ۵- مشکل بد تر اینکه صفحه ی گوشی زمان مکالمه خاموش غیرفعال !!! دیگه ببینید چه اتفاقاتی میتونه بیوفته ! اگه گوشی تو جیب باشه که تند تند مکالمه قطع میشه
                        ۶- یه مشکلی که من دارم اینه که روز اولی که بتای ۱ رو ریختم برای تست Passcode Lock رو فعال کردم بعد غیر فعال کردم. ازون به بعد دیگه AutoLock کار نمیکنه.. هنوزم که هنوزه همینه... Reset Settings هم کردم بازم درست نشده !!
                        ۷- مشکل دیگه ای که با سیری از نسخه ۶ داشتم و هنوزم دارم اینه که وقتی سیری فعال میشه صفحه هم روشن و فعال میشه. این برای موقعی که گوشی رو تو دست گرفتی و میخوای ببینی سیری چی میگه خوبه... ولی وقتی گوشی تو جیب آدمه و داری راه میری تنها اتفاقی که میوفته اینه که سیری کنسل میشه... میره Home Screen بعد هم هی تاچ های تصادفی اتفاق میوفته. دیگه معلوم نیست به کی زنگ زده میشه یا به چه کسی تکست زده میشه و .... !!!!! از اپل بعیده که مشکل به این سادگی که با استفاده از سنسور نور روی صفحه حل میشه رو بر طرف نکرده !!!

ذوست عزیز من 90% مشکلات شما رو ندارم.هم بتا 1 هم بتا 2

نظر

• گوشی من ایفون پنچ کل شمارهام ای پاک میشن ای دوباره برمیگردن کسی دلیلش رو میفهمه ios7beta2البته تو بتا یک هم این مشکل داشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                            نكته جالب:آيپدم رو ريستور كردم هيچ كدوم از برنامه هام پاك نشد.
                            اگه بکاپ برگردونده باشی که طبیعیه

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط safajafari نمایش پست ها
                              اگه بکاپ برگردونده باشی که طبیعیه

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                              نه بکاپ برنگردوندم ولی برنامه ها هیچکدوم پاک نشد.

نظر

• آیپد خیلی مشکلات داره!
                                از گیر کردن safari هنگام کار کردن که مجبور میشی کلا ببندیش و مجدد وارد safari بشی.
                                تنظیم ساعت که نمیشه روی اتوماتیک گذاشت و setting کلا گیر میکنه.
                                از ۳روز پیش تا حالا ۲بار مجبور به ریستور شدم،دستگاه خودبخود خاموش شد و دیگه بالا نیومد.
                                آیپد ۴

نظر

صبر کنید ..
                                X