اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان یه سوال دیگه داشتم(واقعا ببخشید)
    من الان هیچ نرم افزاری روی دیوایسم نصب نیست ولی روی آیکون app store نوشته 6 تا app باید آپدیت بشه!
    موقعیکه هم app store رو باز میکنم اصلا نرم افزاری برای آپدیت نیست!
    گوشی رو خاموش و روشن و حتی تنظیمات رو ریست کردم اما مشکل حل نشد

نظر

• آقا سلام خسته نباشین ...
      چرا لینک دانلود 9.1 رو تو "دانلود کلیه فریمورها برای iPhone/iPad/iPod/AppleTV " نمیزارین ؟؟؟؟

فکر کنم کم کم سایت شما هم داره منقرض میشه !!!! بوی الرحمن میاد

اخبار که اصلا نمیزارین و یا خیلی قدیمیه و الان هم میبینم انجمن بسیار ضعیف شده .
      من از کاربرا و مشتری های بسیار قدیمی هم سایت هم دفترتون هستم ....
      به هر حال موفق باشین
      ویرایش توسط artin_mp : https://i-phone.ir/forums/member/62367-artin_mp در ساعت 06-11-2015, 11:40 AM

نظر

• منم گوشي ٥ رو از ٨.١.٢ جيلبريك بردم به ٩.١
        اوضاع اصلا خوب نيست . خيلي لگ داره !
        نميدونم روي گوشي هاي ٦ و ٦ اس هم لگ داره يا نه يا فقط رو گوشي هاي قديمي اينجوريه .
        من نميدونم اين همه نسخه بتا و تست و .... پس برا چيه ؟! چون هر دفعه يه نسخه مياد بيرون كلي مشكل داره . نسخه بتا رو دست هر بچه اي بدي اشكالاتش رو ميفهمه اما اينا انگار هيچ بازخوردي از نسخه هاي بتا نميگيرن و كار خودشون رو ميكنن .

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
          منم گوشي ٥ رو از ٨.١.٢ جيلبريك بردم به ٩.١
          نميدونم روي گوشي هاي ٦ و ٦ اس هم لگ داره يا نه يا فقط رو گوشي هاي قديمي اينجوريه .
          من نميدونم اين همه نسخه بتا و تست و .... پس برا چيه ؟! چون هر دفعه يه نسخه مياد بيرون كلي مشكل داره . نسخه بتا رو دست هر بچه اي بدي اشكالاتش رو ميفهمه اما اينا انگار هيچ بازخوردي از نسخه هاي بتا نميگيرن و كار خودشون رو ميكنن .
          حاجی ۶ هم من ریختم همین وضعه
          فعلا فقط رو ایر ۲ خوبه تقریبا

نظر

• کسی لینک 9.2 بتا واسه آیفون 6 داره 6 اس هم بود خوبه ولی 6 بهتره چون من رو 6 کار های تست انجام میدم

نظر

منم گوشي ٥ رو از ٨.١.٢ جيلبريك بردم به ٩.١
              روى آيپد مينى ٢ و ٣ همينطور آيفون ٦ عاليه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
                کسی لینک 9.2 بتا واسه آیفون 6 داره 6 اس هم بود خوبه ولی 6 بهتره چون من رو 6 کار های تست انجام میدم
                https://imzdl.com/index.html

نظر

• دوستان سلام من میخوام یک آیفون 6 رو آپدیت کنم.و می خوام ورژن فریمور رو دانلود کنم آیا باید حتما 9.1 باشه یا می تونم به 9.0.2 آپدیت کنم؟
                  البته باید بگم دستگاه جیلبریک می باشد.

نظر

• سلام. فقط 9.1

نظر

• ایپد مینی وای فای من توقسمت اپدیت ارور میده و اپ نمیشه الان ورزن نه صفر دو هستم تو سایتم نه و یک رو نزاشته برای اپ کسی میتونه کمک گنه تو قسمت ذانلود کلیه فریمورهاتا نهو داره

نظر

• سلام من به ۹.۱ آپ کردم ولی الان وارد اپل استور میشم اما دانلود نمیکنه
                        مشکل عمومیه یا فقط مال منه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdiffff نمایش پست ها
                          سلام من به ۹.۱ آپ کردم ولی الان وارد اپل استور میشم اما دانلود نمیکنه
                          مشکل عمومیه یا فقط مال منه؟
                          من مشكلى نداشتم توى 3 تا ديوايس،

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• من دیروز گوشیم رو بردم به 9.2 بتا .
                            یعنی حالم بهم خورد ، افتضاح بود افتضاح !!!
                            انیمیشن هاش کار نمیکرد ، لگ که تا دلت بخواد ، از تو منوی ستینگ یهو میپرید بیرون و ....
                            میدونم نسخه بتا هست اما انتظار میره نسخه بتا ، نسبت به نسخه قبلش بهتر باشه .
                            خلاصه دیشب گوشیمو تا صبح خاموش کردم انداختم یه گوشه
                            گوشیم 5 هستش .

نظر

من دیروز گوشیم رو بردم به 9.2 بتا .
                              انیمیشن هاش کار نمیکرد ، لگ که تا دلت بخواد ، از تو منوی ستینگ یهو میپرید بیرون و ....
                              گوشیم 5 هستش .
                              دوست عزیز نسخه های بتا واسه مصرف عمومی ساخته نشده. شما هم اگه آپدیت کردی٬ حق گلایه نداری... چون اپل واسه مصرف عمومی اونو بیرون نداده که بخواد ازش پشتیبانی کنه. تا ورژن نهایی و عمومی 9.2 صبر کنید و اونوقت اطلاع رسانی کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
                              من دیروز گوشیم رو بردم به 9.2 بتا .
                              گوشیم 5 هستش .
                              دوست عزیز نسخه های بتا واسه مصرف عمومی ساخته نشده. شما هم اگه آپدیت کردی٬ حق گلایه نداری... چون اپل واسه مصرف عمومی اونو بیرون نداده که بخواد ازش پشتیبانی کنه. تا ورژن نهایی و عمومی 9.2 صبر کنید و اونوقت اطلاع رسانی کنید

نظر

• سلام
                                دقایقی پیش اپل سومین بتا 9.2 منتشر کرد...
                                فردا برای کلیه برنامه نویسان منتشر میشود

نظر

صبر کنید ..
                                X