اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    دوستان کسی به نسخه بتا 9.2 اپدیت کرده
    چه جوری

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من الان متوجه شدم قسمت documant & data شده 600 مگابایت!!!
      من فقط 71 مخاطب و 2 تا 3 sms دارم
      و قسمت note گوشیم هم خالی
      نرم افزار های نصب شده روی گوشیم هم تغییری درشون رخ نداده یعنی قبلا هم همینا بودند اما اون موقع حجم documant & data ده مگابایت بیشتر نبود
      سلام
      کسی جواب من رو نداد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
        سلام
        دوستان من الان متوجه شدم قسمت documant & data شده 600 مگابایت!!!
        من فقط 71 مخاطب و 2 تا 3 sms دارم
        و قسمت note گوشیم هم خالی
        نرم افزار های نصب شده روی گوشیم هم تغییری درشون رخ نداده یعنی قبلا هم همینا بودند اما اون موقع حجم documant & data ده مگابایت بیشتر نبود
        برای من 1.16GB هستش که 700MB مربوط به اطلاعات سیریه! شما هم اگر Siri رو روشن کردید بیشتر حجمش مربوط به همونه.

نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
        سلام دوستان کسی میدونه 9.0.2 بازه یا که بسته شده
        بسته شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط makis نمایش پست ها
          سلام
          دوستان کسی به نسخه بتا 9.2 اپدیت کرده
          چه جوری
          5s و 6s رو آپدیت کردم ، 5اس که لگ داشت 90% برطرف شده ، 6اس هم که کمی لگ داشت اصلا لگ نداره ، امیدوار شدم.
          البته هر 2 رو با OTA آپدیت کردم و احتمال اینکه با Restore همچنین نسخه کامل عرضه بشه بهتر بشه کاملا هست .
          ویرایش توسط A-L-I : https://i-phone.ir/forums/member/174893-a-l-i در ساعت 30-10-2015, 08:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
            5s و 6s رو آپدیت کردم ، 5اس که لگ داشت 90% برطرف شده ، 6اس هم که کمی لگ داشت اصلا لگ نداره ، امیدوار شدم.
            البته هر 2 رو با OTA آپدیت کردم و احتمال اینکه با Restore همچنین نسخه کامل عرضه بشه بهتر بشه کاملا هست .
            یعنی الان من ریستور کنم یا otaاپدیت کنم کدوم بهتر

نظر

• نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
              دوست عزیز الان من otaاپدیت کنم یا ریستور کنم میشه بگی

نظر

• نوشته اصلی توسط makis نمایش پست ها
                دوست عزیز الان من otaاپدیت کنم یا ریستور کنم میشه بگی
                ریستور همیشه بهتره در صورتی که بکاپ برنگردونی ، در صورتی که بکاپ ریستور کنی ، به نظر من فرقی با ota نداره.

نظر

• منم آیفون5دارم و دانلود کردم ios9 رو اما تو قسمت فون مشکل دارم اصلا نمیشه شماره گیری کنم؟ میشه راهنمایی کنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط maryam65 نمایش پست ها
                    منم آیفون5دارم و دانلود کردم ios9 رو اما تو قسمت فون مشکل دارم اصلا نمیشه شماره گیری کنم؟ میشه راهنمایی کنید؟
                    مشکل ـتون رو بیشتر توضیح بدید ، کدوم قسمت ـش مشکل داره ، چرا نمیتونید شماره گیری کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط maryam65 نمایش پست ها
                      منم آیفون5دارم و دانلود کردم ios9 رو اما تو قسمت فون مشکل دارم اصلا نمیشه شماره گیری کنم؟ میشه راهنمایی کنید؟

گوشی رو یکبار خاموش و روشن کنید ، بعد مولتی تسکینگ رو باز کنید و تمام برنامه های باز رو ببندید ( برنامه باز زیاده ! ) و دوباره برین PHone گوشی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط maryam65 نمایش پست ها

گوشی رو یکبار خاموش و روشن کنید ، بعد مولتی تسکینگ رو باز کنید و تمام برنامه های باز رو ببندید ( برنامه باز زیاده ! ) و دوباره برین PHone گوشی

نظر

• برای شما مشکلی پیش نیومد؟ من دانلود کردم اما فون و کانتکتم کار نمیکنه، نمیدونم چیکار کنم؟

نظر

• برنامه باز ندارم همه رو بستم، پاور و هوم رو ده ثانیه نگه داشتم و ریستارت شد، اما بازم درست نشد

نظر

• برای شما مشکلی پیش نیومد؟ من دانلود کردم اما فون و کانتکتم کار نمیکنه، نمیدونم چیکار کنم؟

نظر

• این باگ رو هیچ جوری نمیشه درست کرد تو صفحه هوم؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                                آیا شما هم تو دانلود از اپ استور مشکل دارین؟؟
                                من دورورزه اینجوری داستان دارم
                                ios 9.1
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X