اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.0.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من ۶ معمولی دارم اپ کردم یکم از اون حالت هنگی درومد و رون تر شده

نظر

نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
      دوستان جوری با تعجب میگن 9.2 !!!انگاری تازه امروز با ios آشنا شدن...
      نه داداش !
      اينكه يهو و خيلي مطمئن ميگن از 9.2 به بعد خوب ميشه تعجب آوره . انگار جزء مديران اپل هستن كه ميدونن دقيقا چه زماني چه اتفاقي ميوفته
      حالا مثلا چرا 9.2 به بعد ؟ چرا مثلا 9.1.1 به بعد نه ؟ يا مثلا ٩.٣ ؟ يا ....
      وگرنه همه ميدونيم اين اپديتها همچنان ادامه داره و انتظار ميره كه اپديت به اپديت بهتر بشه .

نظر

app store واسه من کار نمیکنه و وقتی بازش میکنم فقط قسمت update فعاله و بقیه قسمت ها یه صفحه سفید میاد

نظر

iOS 9.0.1 منتشر شد

نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
          نه داداش !
          اينكه يهو و خيلي مطمئن ميگن از 9.2 به بعد خوب ميشه تعجب آوره . انگار جزء مديران اپل هستن كه ميدونن دقيقا چه زماني چه اتفاقي ميوفته
          حالا مثلا چرا 9.2 به بعد ؟ چرا مثلا 9.1.1 به بعد نه ؟ يا مثلا ٩.٣ ؟ يا ....
          وگرنه همه ميدونيم اين اپديتها همچنان ادامه داره و انتظار ميره كه اپديت به اپديت بهتر بشه .
          منظور آپديت هاى بالاتر بود نه چيز ديگه ك انقد دوستان پيگير نسخه اى كه بنده گفتم هستن!
          جز مديران هم اگه بودم اينجا ور دل شما نبودم ك اخوى [emoji23][emoji111]️

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
            دوستان من ميخوام اپديت كنم ولي ارور ميده
            منم این مشکل رو دارم...

نظر

ما که فعلا موندیم تا جلبریک بیاد !
              چون جدا با جلبریک ایفون یه دنیای دیگه ای میشه و اصلا نمتونم در حالت عادی با گوشی کار کنم!
              تقریبا روزی دوبار میام ببینم جلبریک اومده یا نه !

نظر

نوشته اصلی توسط iSaalaar نمایش پست ها
                منم این مشکل رو دارم...
                عزيز من ديشب بعد از چندبار خاموش روشن كردن گوشي مشكلم حل شد. به شما هم توصيه ميكنم يه خاموش روشن بكنيد.

نظر

منم این مشکل رو دارم...
                  منم داشتم دو سه بار پشت سر هم try again رو زدم آپديت اومد

نظر

منم این مشکل رو دارم...
                    با .... پی ان متصل شوید 100% حل می شود.

نظر

منظور از 9.2 ثبات و پایداری هستش دوستان عصبی... !!!!
                      به حداقل رسیدن باگ ها در نسخه پایین تر و در ادامه ثبات و شاید اضافه شدن چند ویژگی جدید

نظر

اقا 9.0.1 خیلیییییییییییییییییی بهتر شده!
                        من که خیلی حال کردم!!!
                        مرسی اپل

نظر

نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
                          ما که فعلا موندیم تا جلبریک بیاد !
                          چون جدا با جلبریک ایفون یه دنیای دیگه ای میشه و اصلا نمتونم در حالت عادی با گوشی کار کنم!
                          تقریبا روزی دوبار میام ببینم جلبریک اومده یا نه !
                          طبق روال گذشته.امکانش کمه که تا 9.1 نیاد جیلبریک هم بیاد.اما حالا خوشبین هم که باشیم،همین الان جیلبریک ios9.0.1 بیاد.با این همه مشکل و باگ اونم جیلبریک بیاد روش،به نظر من ارزش اومدن از 8.4 رو نداره.البته اپدیت نشدن watch os2 روی ios8 یکم روی اعصابه!

نظر

دوستان ایرادی که این ورزن داره بازی های که با گوشی دانلود کرذی را نمیتونی بریزی تو کامیوتر کسی راهشو میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

دوستان ایرادی که این ورزن داره بازی های که با گوشی دانلود کرذی را نمیتونی بریزی تو کامیوتر کسی راهشو میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

دوستان سلام چجوری میتونم با ایتونز آپدیت کنم ؟ به 9.0.1 ؟؟؟ آخه میزنم 1.600 مگ میخواد دانلود کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من 9 دارم میخوام برم به 9.0.1 ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
                                دوستان سلام چجوری میتونم با ایتونز آپدیت کنم ؟ به 9.0.1 ؟؟؟ آخه میزنم 1.600 مگ میخواد دانلود کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من 9 دارم میخوام برم به 9.0.1 ؟؟؟؟؟؟؟
                                اگه از ٩ به ٩.١ ميخواين برين بهتره كه از طريق گوشي اپديت كنيد چون نزديك ٣٥ مگ فقط دانلود ميكنين و باگ ها رفع ميشنو نياز به ريستور نيست

براي ريستور(اپديت با ايتونز) فايل فريمور گوشيتون رو اول دانلود كنيد و سپس با ايتونز ريستور كنيد
                                براي اپديت با گوشي هم به اين مسير تو گوشي بريد: setting==>general==>software update

نظر

صبر کنید ..
                                X