اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.0.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
    دوست عزيز همين iOS 8 تا 4.1 براش آپديت اومد
    ديگه 9.2 رو لازم نيست از جاي خاصي آورد

Sent from my iPhone using Tapatalk
    اطمينان داشته باشين كه اين نسخه حتى از ٨ هم براش سريعتر و بيشتر آپديت مياد چرا كه اولا از دستگاه هاى خيلى بيشترى پشتيبانى مى شه نظير ٤اس و آيپد ٢ و جديد تر و همين اينكه نمونشو ديد هيچى نشده ٩.١ بتا رو براى تستر ها منتشر كرده. و اگر توجه كنيد عرض شد ٩.٢ به بعد...

نظر

من هم مشکل دارم با OTA. ارور unable to check for update میده

نظر

دوستان عزیز من با اینترنت مبین نت و وایمکس ایرانسل نتونستم و ارور میداد ( همه راه ها رو هم امتحان کردم) ولی با ۳جی همراه اول امتحان کردم آپدیت رو آورد و بعد وای فای رو وصل کردم و انجام دادم

نظر

دوستان جوری با تعجب میگن 9.2 !!!انگاری تازه امروز با ios آشنا شدن...

نظر

دوستان من کماکان مشکل لگ زدن هنگام پایین کشیدن منوی سرچ و اینکه بعضی وقتا انیمیشن باز و بسته کردن برنامه ها کار نمیکنه و ساده باز و بسته میشه رو در آپدیت 9.0.1 دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            بقیه دوستان هم دارن ای مشکل دارن؟؟

نظر

دوستان من رمز وای فای شرکت رو رووی گوشیم برااام زدن و نمیدونم پسوردش چیه
              اگه از 9 به 9.1 آبدیت کنم لازمه دوباره این رمز رو برام بزنن تو گوشی؟ یا با همینی که زدن میشه کار کرد
              چون دوباره بخوام بدم رمز رو بزنن توو گوشیم داستان داره.
              لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mehdidahaj نمایش پست ها
                دوستان من رمز وای فای شرکت رو رووی گوشیم برااام زدن و نمیدونم پسوردش چیه
                اگه از 9 به 9.1 آبدیت کنم لازمه دوباره این رمز رو برام بزنن تو گوشی؟ یا با همینی که زدن میشه کار کرد
                چون دوباره بخوام بدم رمز رو بزنن توو گوشیم داستان داره.
                لطفا راهنمایی کنید
                اگر به صورت OTA آپديت كنيد رمز وايفاي مي مونه توي گوشيتون. نگران نباشيد.

نظر

دوستانم بهتره ریستور کنین تا ابدیت من ایفون4اس را ریستور کردم مثل ساعت داره کار میکنه

نظر

امروز اپدیت کردم دستگاهم سریعتر شد دیگه گیج نمیزنه گوشیم 6 128 است.

نظر

بدون شرح!

نظر

افتضاحه

نظر

نوشته اصلی توسط KaQaZ نمایش پست ها
                          خداييش حيف سرعت ٨.٤.١ نيست؟ بنظر من آپديت به ٩ يك بى تجربگى و يا علاقه بيش از حد (كه بر مشكلات اين نسخه) غلبه مى كنه از سوى يوزراست. نسخه ٩.٢ به بعد تازه با اين اوضا احوال شايد به قول معروف اسموت بشه.

والا ما که داریم روی فریمور 9 سرعت و مصرف باتری بهتری نسبت به 8.4.1 رو تجربه میکنیم.... امکانات خوب ios 9 اینقدری هست که کاربر رو مجاب به ارتقاع بکنه.... امار منتشر شده هم نشون میده که این نسخه رکورد فریمور 8 رو توس اپدیت توسط کاربران ش*****..

نظر

iOS 9.0.1 منتشر شد

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                            والا ما که داریم روی فریمور 9 سرعت و مصرف باتری بهتری نسبت به 8.4.1 رو تجربه میکنیم.... امکانات خوب ios 9 اینقدری هست که کاربر رو مجاب به ارتقاع بکنه.... امار منتشر شده هم نشون میده که این نسخه رکورد فریمور 8 رو توس اپدیت توسط کاربران ش*****..
                            خب:

اول از همه بستگى داره چه ديواسى داشته باشيد. اگه ٦ ب بالاس كه روان بودن و لگ خيلى نامحسوس هست و به اين دسته يوزرا كارى نداريم.
                            دسته بعدى ٥اس به پايين هست كه كاملا كندتر شدن هنگام كار كردن معلوم هست. ( بستگى ب طرز كار هم داره) شخصى سريع با ديوايسش كار مى كنه شخصى هم بلعكس. در كل اگر حداقل كمى با iOS هاى ٧ به بعد مخصوصا، سر رشته داشته باشين متوجه اسموت بودن و بهينه در نسخه هاى iOS رو متوجه مى شيد عزيز.

اضافه مى كنم:

در رابطه با آمار آپديت ها. مى دونيد كه همه آيفون دارا و در كل iOS داران مانند امثال منو شما بلده اينكار نيستند و در ادامه ، اين تفكر هر آپديت جديد بهترين هست در همه ى افراد هست. در كنارش دانلود خودكار آپديت هم قرار بديد. چى مى مونه؟ بله طرف آپديت مى كنه. بخاطر همين قضيه ترنسفر اپ ها خيلى ها برگشتند به نسخه قبل.

ویرایش توسط KaQaZ : https://i-phone.ir/forums/member/137680-kaqaz در ساعت 24-09-2015, 08:47 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Arad 1380 نمایش پست ها
                              مرسیی دوست عزیز
                              من اینو میدونم فقط خواستم ببینم راهی داره بدون ریستور کردن آپدیت کنم؟

- - - - - - - - - -

مرسیی دوست عزیز
                              من اینو میدونم فقط خواستم ببینم راهی داره بدون ریستور کردن آپدیت کنم؟
                              گفتم آپدیت نه ریستور آپدیت با آیتیونز مثل ota میشه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

من اپدیت کردم هنور به lte ایرانسل متصل نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                                X