اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من دو روزه به ios 9 آپدیت کردم الان phone گوشی باز نمیشه !!! اگه کسی راهی میدونه بگه لطفا چون اصلا نمیخوام ریستور یا ریست کنم . آیفون 6 64g

نظر

• من كه برگشتم ب ٨.٤.١ روي ايفون 5s

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60
        احتمالا زياد با ريست تنظيمات مشكلتون حل ميشه امروز يكي از دوستان گوشيش رو اورده بود پيشم البته اون ٥ اس داشت كه با ريست تنظيمات مشكل حل شد.reset setting
        هيچ راهي جز اين هم فكر نكنم باشه با اين ريست هيچ چيزي از اطلاعاتتون هم حذف نميشه فقط تنظيمات ريست ميشه.

ممنون دوست عزیز ، درست شد فقط امیدوارم دوباره خراب نشه . این مورد رو هم با ید به باگهای ios 9 t اضافه کرد

نظر

• نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
          عزیز نیاز به اصرار و تحمیل نظر شخصی نیست.... من اومدم روی 9 و هیچ کدوم از این مشکلات رو نداشتم!!! گفتم اقا من مشکل ندارم.. لگ ندارم و کند هم نشده... اگر کندی بوده توی تلگرام و چنتا بازی بوده که خب اون هم باید برای 9 اپدیت بشن... در واقع مشکل مربوط به سازگار نبودن اون نرم افزار هست..

اما یه عده حالا به هر دلیلی لگ دارن... میان همه رو دعوت به داننگرید میکنن... شما نظرت رو بگو و تموم... دیگه این همه اصرار به اینکه همه رو قانع کنید به فریمور 8 برگردن درست نیست... حداقل اینجا جاش نیست
          دوست عزيز اصلاً قصد انحراف تاپيك يا بحث بيهوده رو ندارم شما هم اگه مشكلات زياد داشتي توصيه به دانگريد مي كردي، و با توجه به اينكه اپل دانگريد ورژن هاي پايين رو مي بنده توصيه به دانگريد نه تنها ايرادي نداره بلكه خيلي هم فايده داره!!
          در ضمن همينكه اپل تا الآن دانگريد به 8.4.1 رو باز گذاشته يعني خود سازندگان iOS 9 ميدونن فعلاً اين ورژن مشكلات زياد داره و بهتره راه برگشت باز باشه تا كمتر شدن مشكلات
          پس توصيه ي كاربران ديگه غير موجه نيست، دقيقاً اين تاپيك بهترين مكان براي گفتن اين مشكلات و توصيه ها هست...

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 21-09-2015, 06:14 PM

نظر

• دانلود نسخه نهایی iOS 9

اگر قصد دارید تا با بهترین حالت فریمورهای متناسب با دیوایس خودتون رو دانلود کنید کافیه که از این مرجع فارسی استفاده کنید که هیچ تبلیغات و لینک به سات دیگه ای نداره که به نوعی تبلیغ بشه. یک مرجه کامل از فریمورهای آیفون، آیپد و آیپاد و همچنین آخرین نسخه نرم افزار آیتیونز و ابزارهای جیلبریک.

داخل این سایت براحتی و به سبکی جدید ابتدا دستگاه مورد نظر، سپس مدل دستگاه و در نهایت فریمور خود را انتخاب می کنید و در نهایت دکمه دانلود فعال می شود.

برای مشاهده و استفاده از این مرجع فارسی میتونید به اینجا مراجعه کنید:

Appleware.ir

ویرایش توسط mohammad0000 : https://i-phone.ir/forums/member/45849-mohammad0000 در ساعت 21-09-2015, 07:22 PM

نظر

• دوستان در كل تو تمام ورژن هاي اي او اس از ورژن سه تا حالا بوده اين مسايل مثل ورژن ٨ كه تا٨.٤ به بهينه سازي كامل رسيد...
              همه اونايي كه با محصولات اپل از قديم كار كردن ميدونن اين موضوع رو...
              به نظر من كسي كه دوس داره به روز باشه اپديت كنه و با مشكلات ريز و درشت حالا هرچي كه باشه كنار بياد..
              كسي هم كه ميتونه صبر كنه و براش به روز بودن مهم نيست يه مدت زمان ٤ يا ٥ ماهِ صبر كنه تا چنتا ورژن بياد بيرون و مشكلات رفع بشه!!!!!

نظر

• بدون مشکل بر روی آیفون 5 نصب شد.

بجز لگ جزئی (که معمولا تو نسخه های بعدی برطرف میشه) ایرادی مشاهده نشد.

نظر

• دوستانی که احساس میکنن نوشته ها زیادی ریز شده ، حالت Bold text رو در accessibility فعال کنند به نظرم مشکلشون حل میشه.[emoji6]

ایرادی که برای من بعد از آپدیت پیش اومده ، مصرف بیشتر و خالی شدن زودتر شارژ هست. حتی با روشن کردن حالت low power هم کوچکترین نتیجه ای حاصل نشد. [emoji52]

این از بین بردن امکان ترنسفر برنامه ها هم یک دزدی تمام عیاره. عجیبه که اعتراض چندانی به این دزدی نشده. [emoji35]

غیر از اینها بنده مشکلی نداشتم . نه لگ زده نه ارور داده نه ..

راستی والپیپرهای مورد علاقهٔ من که روی لاک اسکرین و هوم اسکرین گذاشته بودم هر دوش حذف شده [emoji35]

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                    دوست عزيز اصلاً قصد انحراف تاپيك يا بحث بيهوده رو ندارم شما هم اگه مشكلات زياد داشتي توصيه به دانگريد مي كردي، و با توجه به اينكه اپل دانگريد ورژن هاي پايين رو مي بنده توصيه به دانگريد نه تنها ايرادي نداره بلكه خيلي هم فايده داره!!
                    در ضمن همينكه اپل تا الآن دانگريد به 8.4.1 رو باز گذاشته يعني خود سازندگان iOS 9 ميدونن فعلاً اين ورژن مشكلات زياد داره و بهتره راه برگشت باز باشه تا كمتر شدن مشكلات
                    پس توصيه ي كاربران ديگه غير موجه نيست، دقيقاً اين تاپيك بهترين مكان براي گفتن اين مشكلات و توصيه ها هست...

با توجه به اينكه اپل دانگريد ورژن هاي پايين رو مي بنده توصيه به دانگريد نه تنها ايرادي نداره بلكه خيلي هم فايده داره!!

این جمله شما کاملا اشتباه هست.یعنی وقتی 8.1 اومد با اون همه بهبود، چون 8.0.4 باز بود بهتره که برگردیم؟!

این جمله هم کاملا اشتباه هست.از IOS 4 تا الان که IOS9 که بنده دیدم اومده،هیچ وقت نبوده که اپل راه ریستور رو تا چندین روز باز نزاره و این که الان ریستور به 8.4.1 باز هست یک استثنا نیست که اپل چون میدونه این ورژن مشکل داره بازش گذاشته باشه!.یه چیز عادیه که همیشه هم همینطور بوده.

من هنوز در ورژن 8.4.1 هستم و حتی برای OS2 ساعت اپل هم به IOS9 نمیرم.دلیل هم جیلبریک و توییک CALLRECORDER هست.به نظر من کسایی که خیلی تجربه ندارن تا اومدن ورژن 9.1 صبر کنند تا هم ایشالا جیلبریک بیاد برای دوستدارانش و هم با رضایت کامل ریستور کنید.
                    امیدوار بودم اپل امسال یه ابتکار عالی برای باتری های بی استفاده و قدیمی و ضعیف دستگاه ها به خرج بده اما انگار هنوز باید یا به پریز برق نزدیک باشیم یا به پاور بانک.

شبتون خوش دوستان

نظر

• نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                      با توجه به اينكه اپل دانگريد ورژن هاي پايين رو مي بنده توصيه به دانگريد نه تنها ايرادي نداره بلكه خيلي هم فايده داره!!

این جمله شما کاملا اشتباه هست.یعنی وقتی 8.1 اومد با اون همه بهبود، چون 8.0.4 باز بود بهتره که برگردیم؟!

این جمله هم کاملا اشتباه هست.از IOS 4 تا الان که IOS9 که بنده دیدم اومده،هیچ وقت نبوده که اپل راه ریستور رو تا چندین روز باز نزاره و این که الان ریستور به 8.4.1 باز هست یک استثنا نیست که اپل چون میدونه این ورژن مشکل داره بازش گذاشته باشه!.یه چیز عادیه که همیشه هم همینطور بوده.

من هنوز در ورژن 8.4.1 هستم و حتی برای OS2 ساعت اپل هم به IOS9 نمیرم.دلیل هم جیلبریک و توییک CALLRECORDER هست.به نظر من کسایی که خیلی تجربه ندارن تا اومدن ورژن 9.1 صبر کنند تا هم ایشالا جیلبریک بیاد برای دوستدارانش و هم با رضایت کامل ریستور کنید.
                      امیدوار بودم اپل امسال یه ابتکار عالی برای باتری های بی استفاده و قدیمی و ضعیف دستگاه ها به خرج بده اما انگار هنوز باید یا به پریز برق نزدیک باشیم یا به پاور بانک.

شبتون خوش دوستان
                      دوست عزيز! حتي يك كاربر آماتور اپل هم ميدونه حساب يك ورژن مثل 8.4.1 كه بهينه ترين و بي نقص ترين ورژن يك iOS هست در مقايسه با ورژن جديد و ناپايدار مثل 9 جداي از تفاوت آپديت هاي يك ورژن مثل 8.1 با 8.0.4 هست
                      بله تا چند روز باز ميذاره ولي اگه يادتون باشه سال گذشته اپل فرصت بيشتري براي دانگريد به 7.1.2 داد و بعد از 8.0.2 راه دانگريد رو بست چون مي دونست مشكلات زياده ، امسال هم داره اين اتفاق مي افته گويا
                      يعني همين كه اپل در اينجور مواقع فرصت بيشتري براي دانگريد به پايدار ترين ورژن قبلي ميده بخاطر مشكلات هست

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 21-09-2015, 11:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                        دوست عزيز! حتي يك كاربر آماتور اپل هم ميدونه حساب يك ورژن مثل 8.4.1 كه بهينه ترين و بي نقص ترين ورژن يك iOS هست در مقايسه با ورژن جديد و ناپايدار مثل 9 جداي از تفاوت آپديت هاي يك ورژن مثل 8.1 با 8.0.4 هست
                        بله تا چند روز باز ميذاره ولي اگه يادتون باشه سال گذشته اپل فرصت بيشتري براي دانگريد به 7.1.2 داد و بعد از 8.0.2 راه دانگريد رو بست چون مي دونست مشكلات زياده ، امسال هم داره اين اتفاق مي افته گويا
                        يعني همين كه اپل در اينجور مواقع فرصت بيشتري براي دانگريد به پايدار ترين ورژن قبلي ميده بخاطر مشكلات هست

با وجود اين مشكلاتى كه داريد،براى من جالبه كه من دوتا آيپدم رو آپديت كردم و كاملا راضيم. از دوستان هم دست كم چهار نفر آيفون ٦ ،٦ پلاس و ٥ اس رو آپديت كردن و با اينكه دو نفر كاربر حرفه اى هستند، كاملا راضين و تا الآن به همه توصيه كردند. شايد اشكال در نوع آپليكيشنها و يا چيز ديگه اى باشه، آخه به نظر مياد شما خيلى زياد مشكل به هم زديد!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان اون آیکون میکروفن تو کیبود رو چطور میشه حذف کرد؟

نظر

• درود
                            مشكل زير براى ايفون ٥ بعد از اپگريد به iso9 مشاهده گرديد
                            چنانچه دسترسى اپليكشنها به ديتا رو از طريق use cellular data for فعال نكرده باشيد بعد از آپگريد به iso9 فعلا امكان فعال كردن و دسترسى اپليكشنها از طريق cellular data ميسر نيست و فقط اپس هايى كه بصورت پيش فرز قبل از آپگريد كردن فعال بودند مجاز هستند كه ديتاى سيم كارت استفاده كنند. (يعنى هر اپليكشنى رو اجازه دسترسى از طريق cellular data فعال كنيد اگر برگرديد ميبينيد كه گزينه دوباره غير فعال شده)
                            پس براى ايفون ٥ اگر قصد اپگريد به ورژن ٩رو داشته باشيد اپليكشنهايى رو كه نياز داريد از ديتاى سيم كارت استفاده كنند حتما فعال كنيد تا بعد از آپگريد به مشكل بر نخوريد
                            باگ به آپل گزارش شده و احتمالا بزودى بايد ورژن اصلاح شده بيرون بياد
                            لازم به ذكره كه اين باگ فقط زمانى كه اپليكيشن نياز به برقرارى از طريق cellular data رو داره وجود داره و اگر با wifi وصل شده باشيد مشكلى نيست
                            بهروز باشيد

نظر

• دوستان من هم از طریق restore اپدیت کردم. (ipad air 2)
                              1. از لحاظ روون بودن بسیار روون هستش و لگ اینا تا حالا ندیدم به هیچ وجه حتی تو ستینگ. فقط دو تا مورد هست اولی اینکه برنامه های خود اپل رو به محظ اینکه تاچ میکنید اجرا میشند ولی برنامه های که خودتون نصب میکنید رو یه تاخیر خیلی کوچک داره بعد اجرا میشه یعنی به محظ اینکه رو ایکن تاچ میکنید اجرا نمیشه یه تاخیر کوچک داره که مشخصه. دوم هم اینکه (فقط تو حالت split view وقتی rotate میکنی یه افت فریمی داره که کاملا مشخصه البته اینو همه دارند که زیاد مهم نیست)
                              2. از لحاظ باتری به نظرم فوق العاده شده خیلی خوب باتری نگه میداره نسبت به ios 8.
                              3. چند تا قابلیت فوق العاده برای ایپد داره که به هیچ عنوان نمی زاره دانگرید کنید.
                              کیبرد که عالی شده مثلا برای اینکه یه قسمتی از متن رو انتخاب کنید دیگه نیازی نیست اون عذاب ای او اس های قبلی رو تحمل کنید چون به راحتی با دو تا انگشت کیبرد به ترک پد تبدیل میشه و راحت و سریع میتونید اون قسمت از متنی رو که می خواید رو انتخاب کنید. ضمن اینکه کات و کپی و پیست رو خود کیبرد هست و دیگه نیازی نیست دو ساعت رو نوشته نگه دارید تا اینا باید. (واقعا کیبرد رو ایپد فوق العاده شده)
                              قابلیت split view حرف نداره و فوق العاده کاربردیه مثلا فکر کنید دارید با ای مسیج تکست میدید در حالی که همزمان اون طرف وب گردی تون هم میکنید. این یه نمونه بود , فقط!
                              فقط یه چیزی که خیلی حالمو گرفت این بود که ای کاش میشد تبادل اطلاعات کرد مثلا یه تیکه از متن رو درگ میکردید بعد مینداختید تو اون یکی نرم افزار یا یه عکس رو درگ میکردید و مینداختید به اون یکی نرم افزار نه به جای اینکه دو ساعت کپی کنی از این یکی به اون یکی
                              به نظرم این میشد مولتی تسکینگ واقعی! دوستان کسی میدونه که ایا تو اینده همچین موردی اضافه میشه یا نه؟؟؟
                              یک مشکلی هم دارم اینه که مگه قرار نبود حجم کمتری نسبت به ios 8 اشغال کنه! من وقتی ریستور کردم حجم خالی رو زده بود 10.9 گیگ در صورتی که تو Ios 8 حدود 11.8 خالی بوده! دوستان مال همه اینطوریه؟

نظر

• سلام دوستان من از طریق ota اپدیت کردم یکم کند شده
                                ۱. همراه بانکها هنگ میکنند
                                ۲.برنامه هایی که نصب کردم اکثرا با تاخیر باز میشه و هنگ میکنه
                                ۳.وقتی بازی میکنی گوشی حالت افقی باشه از طریق مولتی تسک وارد هر برنامه ای میشم افقی هستش برنامه با وجود اینکه قفل کردم صفحه رو
                                ۴. دانگرید به 8.4.1 هنوز امکان پذیره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X