اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط deniro60
    دوست عزيز اين موارد ربطي به پارت نامير دستگاه نداره براي من هم پارت نامبر امريكاس دقيقا مثل ايفون شما اما من هم مشكلي خاصي رو ايفونم نداشتم نه لگ و فريز شدني اما فقط به اين علت كه نميشد برنامه هاي دانلود شده يا اپديت شده رو به ايتيونز انتقال داد ريستور كردم به ورژن ٨.٤.١

Sent from my iPhone using Tapatalk
    نه نه من اصلا منظورم این نبود که بخاطر lla بودنش با آیتونز سینک نمیشه. طبیعتا این قضیه نرم افزاریه و ربطی به کشور سفارش دهنده نداره
    ولی تا جایی که میدونم چه توی مک چه توی آیفون معمولا اتفاقای عجیبی تو lza ها میوفته
    نموننه بارزش برادرم که مک خرید و توی سیستم عامل مک هنگ میکنه ، اتفاقی که درواقع تو مک نباید بیوفته ولی ...
    البته تصور منه ، نمیدونم درسته یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadatashbar نمایش پست ها
      ریستور کردین شما یا ota آپ کردین؟ بک آپو برگردوندین یا نه؟
      من از روش ota آبديت كردم و واقعا راضيم ،،،
      اول تمامي برنامه هامو از مولتي تسكينگ پاك كردم ، تمامي خبر ها و ويجت ها رو هم پاك كردم و گوشي رو دوبار ريست سخت افزاري كردم ، بعدش دكمه نصب رو زدم و نصب شد ،،، واقعا راضيم ، خيلي زياد

نظر

• سلام دوستان مشکل حجم درست شد من 6 16 gb دارم قرار بود مشکل اشغال کردن حافظه برای حافظه های کم بر طرف بشه

نظر

• ننکته جالب این هست که کلا دو سه نفر به صورت "" افتضاح" باگ دارن و همه رو دعوت به دانگرید میکند...... اقا وقتی اکثریت به اتفاق دارن میگن مشکلی ندار ن و سرعت و روونی دیوایسشون بهتر شده پس مطمئن باشید جایی از کار شما ایراد داره.... روی ایفون 6 و 5s تست کردم خودم و واقعا لگ و کندی ندیدم... فقط هنوز با بعضی از بازی و برنامه ها خوب هماهنگگ نیست و نیاز به اپدیت دارن....

نمیدونم چرا اینقدر دوستان اصرار دارن به دانگرید بقیه به فریممور 8.... ایرادی دیدین اعلام کنید و بذارید ملت خودشون انتخاب کنن.... والا... هی دانگرید کنید دانگرید کنید!!!!!

- - - - - - - - - -
          ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 21-09-2015, 11:53 AM

نظر

• نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

يعني شما به عنوان يك كاربر با تجربه ، واقعاً علت اين اصرار ها رو نمي دوني؟

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
            ننکته جالب این هست که کلا دو سه نفر به صورت "" افتضاح" باگ دارن و همه رو دعوت به دانگرید میکند...... اقا وقتی اکثریت به اتفاق دارن میگن مشکلی ندار ن و سرعت و روونی دیوایسشون بهتر شده پس مطمئن باشید جایی از کار شما ایراد داره.... روی ایفون 6 و 5s تست کردم خودم و واقعا لگ و کندی ندیدم... فقط هنوز با بعضی از بازی و برنامه ها خوب هماهنگگ نیست و نیاز به اپدیت دارن....

نمیدونم چرا اینقدر دوستان اصرار دارن به دانگرید بقیه به فریممور 8.... ایرادی دیدین اعلام کنید و بذارید ملت خودشون انتخاب کنن.... والا... هی دانگرید کنید دانگرید کنید!!!!!

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
              يعني شما به عنوان يك كاربر با تجربه ، واقعاً علت اين اصرار ها رو نمي دوني؟

عزیز نیاز به اصرار و تحمیل نظر شخصی نیست.... من اومدم روی 9 و هیچ کدوم از این مشکلات رو نداشتم!!! گفتم اقا من مشکل ندارم.. لگ ندارم و کند هم نشده... اگر کندی بوده توی تلگرام و چنتا بازی بوده که خب اون هم باید برای 9 اپدیت بشن... در واقع مشکل مربوط به سازگار نبودن اون نرم افزار هست..

اما یه عده حالا به هر دلیلی لگ دارن... میان همه رو دعوت به داننگرید میکنن... شما نظرت رو بگو و تموم... دیگه این همه اصرار به اینکه همه رو قانع کنید به فریمور 8 برگردن درست نیست... حداقل اینجا جاش نیست

نظر

• مشكلات اونقدر حاد نيست كه دوستان اينقدر بزرگش كردن!
                مثلا اين همه گفته شد آيپد اير٢ مشكل داره من الان ٣روزه آپديت كردم كوچكترين مشكلي نداشتم
                اما آيفون 6PLUS رو كه آپديت كردم ٢تا مشكل داشتم يكي قست Spootlighte كه به مدةرور بهتر شد و ديگري هم يكبار قسمتPhone قفل كرد كه با reset setting حل شد.
                نكته اينجاست كه روي آيپد بكاپ رو برنگردونم اما روي آيفون آره!

نظر

• دوستان من مشکل اساسی که در صورت برنگردوندن بک آپ باهاش مواجه میشم اینه که حدود 200 تا شماره ی بلاک شده ای که دارم (اس ام اس های تبلیغاتی) از حالت بلاک خارج میشن. راه حلی دیگه ای سراغ ندارین؟

نظر

• دوستان الان یک قابلیت تو ۹دیدم خیلی به کارم میاد
                    مثلا تو لاین یه پست خوب میبینین میخواین توی تلگرامم شیرش کنین
                    میتونین دستتونو رو پست نگه دارین و شیر پست رو که حدیدا اضافه شده رو بزنین تا یکراست اونرو تو تلگرام، واتس اپ و ... شیرش کنین

نظر

• روي 6 و plus همه چي عاليه
                      ویرایش توسط ahsbax : https://i-phone.ir/forums/member/47966-ahsbax در ساعت 21-09-2015, 05:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ahsbax نمایش پست ها
                        روي 6s و plus همه چي عاليه
                        ???iPhone 6s ???

نظر

• دوستان من اول اپديت رو دان کردم بعد بکاپ گرفتم الان دانگرید کردم و بکاپ و ریستور کردم حالا این علامت اپدیت رو ستینگ هست و هر موقع به شارژ وصل میکنم دانلودش میکنه.
                          کسی میدونه چیکار کنم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• سلام
                            من اپل ایدی و پسورئممو فداموش کرئم الان باید چیکار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط کمال نمایش پست ها
                              سلام
                              من اپل ایدی و پسورئممو فداموش کرئم الان باید چیکار کنم
                              هم اپل ايدي هم پسورد؟
                              همون ايميلي كه در هنگام ايجاد اپل ايدي دادين برين و مشخصه انجا همه چي

نظر

• سلام بچه ها
                                از دوستان کسی هست که ایفون 5 آپدیت کرده باشه به ios 9 ؟ اگه آره گزارش بده بیزحمت

نظر

صبر کنید ..
                                X