اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ای بابا یعنی تخم مرغ شانسی شده این آیفون !

یکی میگه خوبه آپدیت کنین یکی میگه واسه من مشکل پیش اومده !

نظر

• سلام

من کاربر آیفون هستم تا حالا 100 بار ازطریق آیتیونز رستور کردم ،اما از امروز رستور از آیتیونز شده شبیعه آبدیت از طریق خود دستگاه، الان امتحانی 8.3 رو از آیتیونز رستور کردم ،گوشی با 8.3 کامل بالا میاد ولی با تنظیمات قبل واطلاعات قبلیم از جمله ویدیو وعکس وبرنامه ، یعنی هیچ چیز پاک نمیشه ولی فقط ورژن ios تغییر میکند

الان 8.4 رو هم از طریق آیتیونز رستور کردم ولی رستور که تموم شد بجای اینکه اول بره تو محیط hello وادامه تنظیمات،،،،،،،، مستقیم میره تو گوشی با همون تنظیمات وداده های قبلی؟؟؟؟؟؟

یعنی ورژن ios تغییر میکنه بدون پاک شدن دیتا اونم از طریق آیتیونز!!!! خیلی عجیبه
      ویرایش توسط pezhman680 : https://i-phone.ir/forums/member/185588-pezhman680 در ساعت 03-07-2015, 05:18 PM

نظر

• کسی که استفاده کرده بگه ببینیم مصرف باتری چطور شده نسبت به 8.3؟ یکی میگه بهتره کی میگه بدتر شده

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
          ای بابا یعنی تخم مرغ شانسی شده این آیفون !

یکی میگه خوبه آپدیت کنین یکی میگه واسه من مشکل پیش اومده !

نوشته اصلی توسط jackass نمایش پست ها
          بنظر من نیای بهتره
          من از ۸.۳ رفتم رو ۸.۴ مصرف باتریم به شدت زیاد شده و خیلی برام مشکل درست کرده

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام
          ببينيد دوستاني كه براشون مشكلي پيش مياد و برا بقيه نه اين برميگيرده به نرم افزارهاي نصب شده و تنظيماتي كه دوستان رو گوشيشون اعمال ميكنن وگرنه سيستم عامل و سخت افزار همونه و هيچ فرقي نداره
          بزاريد يه تجربه را براتون بگم كه برا خودم جالب بود
          من وقتي گوشي ايفون ٦ را خريدم روش ٨.٢ نصب شده بود و فوق العاده بود چه از نظر باتري و خيلي چيزا ديگه نميدونم شايد طبق گفته ي دوستمون بهترين ورژن همونه كه پيش فرض نصب شده رو گوشي
          تا به ٨.٣ اپ كردم كاملا ضدحال خوردم هم گوشيم داغ ميكرد هم مصرف بالا رفته بود خيلي بعدش اومدم همه چيزو غيرفعال كردم ولي بازم نشد تا اين كه فهميدم تقصير وايبر هست و برا ٨.٣ بهينه نشده و تنها اپيه كه تو بك گراند فعاله و علت داغي و اينا همينه و بعد سريعا پاكش كردم(بماند كه همون شبش اپديت داد و بازم بماند كه گوشيم مث ٨.٢ نشد هيچ وقت)
          شايد فهميده باشين كه علت اين كه برا يكي اين ٨.٤ خوبه برا يكي واقعا بد پس ميتونه نرم افزارهاي نصبي روي گوشي ها يكي از عوامل باشه
          به هر حال من الان ٨.٤ نصب رو گوشيم و به نظرم داغي كه تو ٨.٣ داشتم خيلي خوب شده مصرف باتريم ناچيز بهتر شده و گوشي روونتر شده
          برا اين كه بهترين نصب سيستم عامل را رو گوشيتون داشته باشين توصيه ميكنم قبل از ريستور حتما يه ريست كلي كنين بعد گوشي را به حالت dfu برده و ريستور كنين و بعد نصب نيز يه ريست كلي ديگه و حتي المكان از برگردوندن بكاپ خودداري كنين اين روش يكي از بهترين و بهينه ترين روشهاي نصبه
          بعدش برنامه هايي را نصب كنين كه بدونيد با ورژن جديد بهينه شده باشه(مهمترين عامل بتا دادن اپل همينه كه توسعه دهنده ها اپهاشون را با ورژن جديد زودتر سازگاري بدن كه يوزرها در هنگام اپديت كردن به ورژن جديد مشكلي نداشته باشن از اين قبيل)
          مطمن باشين با اين كارا به مشكل خاصي بر نخواهيد خورد اگه هم مشكلي باشه مشكل عموميه كه بر ميگرده به ios و همه اون مشكل را دارن
          عذرخواهي ميكنم از طولاني شدن متن اميدوارم كمكي كرده باشم
          تخم مرغي كه از اپل در مياد شايد تو خريدن و باز كردن اول كار دو سه تايي خراب و حكم تخم مرغ شانسي را داشته باشه ولي پس از استفاده ديگه تخم مرغ شانسي نيستو بسته به اونيه كه ميخوره اون تخم مرغ اعلا رو[emoji6]
          عذرخواهي ميكنم از طولاني شدن متن اميدوارم كمكي كرده باشم
          Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
          ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 03-07-2015, 06:55 PM

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
            من وقتي گوشي ايفون ٦ را خريدم روش ٨.٢ نصب شده بود و فوق العاده بود چه از نظر باتري و خيلي چيزا ديگه نميدونم شايد طبق گفته ي دوستمون بهترين ورژن همونه كه پيش فرض نصب شده رو گوشي

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
            البته منظور من آخرين و بهينه ترين از ورژن پيش فرض روي ديوايس بود نه صرفاً همون ورژن
            در مورد ناسازگاري هاي درست مي گيد، و اگه كاربري باشيد كه همه رو از اپ استور نصب مي كنيد مشكلي پيش نمياد در اين حالت چون خيلي سريع براي برنامه ها آپديت مياد و درست ميشه مخصوصاً برنامه هاي معروف
            نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
            مصرف باتری زیاد شده
            برنامه ی تلگرام و ایمیل یاهو چند باری کرش کردن داشتم
            زیاد راضی کننده نیست
            ۶ پلاس.جیلبرک نشده.....
            حالا اون كرش كردن ها زياد نگران كننده نيست، حتماً بخاطر عدم هماهنگي اون برنامه هاست، آپديت مي دن درست ميشه ، ميتوني بري تو اپ استور بنويسي مشكلت رو بعد از آپديت به 8.4 (در قسمت مربوط به اون نرم افزار)، هرچي در خواست ها بيشتر باشه سريع تر عمل مي كنن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
            ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 03-07-2015, 07:24 PM

نظر

• از 8.1.2 اومدم 8.4

به نظرم مصرف باتری یه کوچولو نامحسوس بهتر شده
              گوشی نسبت به نسخه قبلی انگار زودتر شارژش پر میشه وقتی میزنم به شارژ
              یه سری باگ های ریز که تو ورژن قبلی خیلی اذیتم میکرد برطرف شده
              نسبت به ورژن قبلی روون تر شده(گیر و لگ هاش برطرف شده)
              در کل راضیم
              ولی خداییش لذتی که تو استفاده از آیفون 4s با ورژن 5.1.1 داشتم رو اصلا تو این گوشی احساس نمیکنم(نمیدونم شاید مشکل از منه)

نظر

• نوشته اصلی توسط pezhman680 نمایش پست ها
                سلام

من کاربر آیفون هستم تا حالا 100 بار ازطریق آیتیونز رستور کردم ،اما از امروز رستور از آیتیونز شده شبیعه آبدیت از طریق خود دستگاه، الان امتحانی 8.3 رو از آیتیونز رستور کردم ،گوشی با 8.3 کامل بالا میاد ولی با تنظیمات قبل واطلاعات قبلیم از جمله ویدیو وعکس وبرنامه ، یعنی هیچ چیز پاک نمیشه ولی فقط ورژن ios تغییر میکند

الان 8.4 رو هم از طریق آیتیونز رستور کردم ولی رستور که تموم شد بجای اینکه اول بره تو محیط hello وادامه تنظیمات،،،،،،،، مستقیم میره تو گوشی با همون تنظیمات وداده های قبلی؟؟؟؟؟؟

یعنی ورژن ios تغییر میکنه بدون پاک شدن دیتا اونم از طریق آیتیونز!!!! خیلی عجیبه
                من هربار ری استور میکنم دقیقا همینجوره
                قرار نیست اطلاعاتی پام بشه
                فقط فریم ور عوض میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                  من هربار ری استور میکنم دقیقا همینجوره
                  قرار نیست اطلاعاتی پام بشه
                  فقط فریم ور عوض میشه
                  خب نبايد اينجور باشه! در ريستور بايد كل اطلاعات پاك بشه و آخرين سيستم عامل ريخته بشه روش و وقتي روشن بشه مثل روزي بشه كه براي اوّلين بار استفاده مي كني!
                  اگه اينطوري نباشه ايراد هست! البته يكسال و خرده اي هست ريستوري انجام ندادم شايد سياست اپل در اين باره عوض شده !

نظر

• سلام د.ستان من دانلود کردم در غالب فایل زیپ هست اکسترک که میکنم کلی فایل میاد و 3 تا فایل dmg حالا باید چطوری تبدیلش کنم

نظر

• من از وقتى اومدم به ٨.٤ نميتونم از ايتيونز به ايفون موزيك بريزم و وقتى ميرم به قسمت موزيك مينويسه iTunes match is on چكار كنم؟

Sent from my iPhone6 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط apple8367 نمایش پست ها
                        سلام د.ستان من دانلود کردم در غالب فایل زیپ هست اکسترک که میکنم کلی فایل میاد و 3 تا فایل dmg حالا باید چطوری تبدیلش کنم
                        شما باید فرمت اون فایل زیپ رو به ipsw تغییر بدید دوست من. اکسترکت نکنید و فرمتش رو تغییر بدید و بعد از طریق همون فایل ریستور کنید

نظر

• منم همون روز اول آپدیت کردم. تا الان هم مشکلی نداشتم.
                          مصرف باطری مثل قبل هست و راضی کننده.
                          سرعت هم تفاوتی نکرده و لگی نداره.
                          بنده همون اول که نرم افزارها رو نصب میکنم background app refresh اونها رو خاموش میکنم. فقط به دو سه تا برنامه اجازهٔ فعالیت در بک گراند میدهم.
                          دوستانی که مصرفشون زیاد شده usage باطری رو چک کنند ببینند کدوم برنامه مصرفش بیشتره. احتمالا همون با ورژن جدید ios ناسازگاره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                            خب نبايد اينجور باشه! در ريستور بايد كل اطلاعات پاك بشه و آخرين سيستم عامل ريخته بشه روش و وقتي روشن بشه مثل روزي بشه كه براي اوّلين بار استفاده مي كني!
                            اگه اينطوري نباشه ايراد هست! البته يكسال و خرده اي هست ريستوري انجام ندادم شايد سياست اپل در اين باره عوض شده !

خه من قبل از این مدت که گفتبن رو ری استور نکرده بودم، او تی ای آپ میکردم
                            ولی چیزی که مطمینم اینه که از ۷ به بعد ابنطوربه چون ۷.۱ رو ری استور کردم و مشکلی نبود

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                              خه من قبل از این مدت که گفتبن رو ری استور نکرده بودم، او تی ای آپ میکردم
                              ولی چیزی که مطمینم اینه که از ۷ به بعد ابنطوربه چون ۷.۱ رو ری استور کردم و مشکلی نبود
                              من يادم نيست به 7.1 بود يا 7.1.1 ريستور كردم آخرين بار ، نرمال بود (يعني همون طوري كه گفتم شد) الآن هم تو انجمن ديگه هم هر كس كه ريستور مي كنه تا حالا نشده بگه اطلاعات پاك نشده ! (چون فرق ريستور و آپديت همينه) اوّلين باره همچين چيزي رو اينجا مي خونم!

نظر

• دوستان من می خوام بگیرم اشتراک اپل موزیک رو اما یک سوال افلاین هم میشه اهنگارو گوش داد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X