اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
    دوستان من همچنان مشكل آپديت نشدن از طريق OTA رو دارم. يعني وقتي ميزنم براي آپديت مناسفانه ميزنه 8.3 آخرينش هست. با چيزشكن هاي مختلف هم تست كردم فايده نداشت. مشكل كجاست ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    يكبار Reset Network كنيد مشكلتون حل ميشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط A-L-I نمایش پست ها
      با v^p^n تست کنید .
      دوست عزیز ازت متشکرم
      جواب داد ولی 1.78 gig الکی دان کردم ولی عیب نداره
      بازم ممنون

نظر

• بعد از اپدیت هر برنامه ای که دانلود می کنم پسورد نمی پرسه ! چرا اینجور شده ؟ می خوام واسه هر دانلود پسوردمو بپرسه !

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
          با عرض سلام...

دوستان نیازی نیست حنما نظر خودمون رو به دیگران تحمیل کنیم... این تاپبک در مورد فریمور 8.4 هست .. دوستان همچین با اصرار میگن که روی 7.1.2 بمونید و نظر خودشون رو تحمیل میکنن...
          وجود کیبورد فارسی برای شما دوست عزیز ضروری هست دلیل برتری فریمور 7 به 8 نمیشه اصلا.

در کل تنها مزیت ( که البته با وجود کیبورد فارسی قابل نصب روی 8 دیگه مزیت نیست) فریمور 7 همین کیبورد هست در غیر این صورت به راحتی دوستانی که علاقه به اپدیت دارن میتونن به 8.4 برن و خیالشون از بابت مصرف باتری و سرعت راحت باشه...پایدارترین نسخه هست تا الان
          پیشنهلد میکنم پستم رو دوباره با دقت بیشتری بخونی برای اینکه فقط و فقط مقایسه کردم و نه گفتم ۸ بهتره یا ۷ فقط شرایط و مزایا و بدیهای هر سیستم عامل رو سعی کردم بدون قضاوت بگم
          آره ریپلای کردن اس ام اس از لاک اسکرین فوق العاده دلچسبه ولی میتونین با کیبوردهای فارسی ای که به قول خودتون متنوع ان اینکارو بکنین؟نمیتوتین
          خیلی از کیبوردهای فارسی هم برای لود شدنشون یکم لگ دارن
          بعضیا هنگام تایپ لگ دارن و...
          ویجتا کدومشون ضروری ان که بدون اونها کارمون لنگ بمونه؟ درسته لانچر و کلیپس خیلی عالین ولی بدون اونها کارمون لنگ میمونه؟
          بکم اگر دقت میکردین پایین پست هم نوشتم اگر کیبورد فارسی اپل براتون مهمه آپ نکنین اگر هم نه ۸ قابلیتهای خوبی داره و آپ کردنش ضرر نداره

جالبیش اینه که من خودم از افرادی بودم که لحظه شماری میکردم برای اومدن ۸ ، بعد از اومدنش و تو ۸.۱ و ... که هنوز پلیدار نبود هم اتفاقا دفاع میکردم ازین ورژن(چون باهاش مشکلی نداشتم واقعا) پس اینکه بخواین بهم بگین نظرم رو تحمیل میکنم خیلی عجیبه
          ویرایش توسط ashkanshahroozy : https://i-phone.ir/forums/member/137920-ashkanshahroozy در ساعت 03-07-2015, 04:58 AM

نظر

• من كه ديگه از ٧.١.٢ ميام رو ٨.٤

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

• من با آیتوز آپدیت رو گرفتم(حدود 1.79g)
              ارور 3014 میده
              چکار باید بکنم دوستان؟

نظر

• دوستان عزيز من Reset Network و استفاده از قندشكن هاي مختلف بازهم موفق نشدم از طريق OTA آپديت كنم. راه ديگه اي نيست؟؟

" Sent from my iPhone 6 plus using Tapatalk "

نظر

• نوشته اصلی توسط yekdost نمایش پست ها
                  من با آیتوز آپدیت رو گرفتم(حدود 1.79g)
                  ارور 3014 میده
                  چکار باید بکنم دوستان؟
                  باید تغییر آی پی بدید دوست من

نظر

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
                    دوستان عزيز من Reset Network و استفاده از قندشكن هاي مختلف بازهم موفق نشدم از طريق OTA آپديت كنم. راه ديگه اي نيست؟؟

" Sent from my iPhone 6 plus using Tapatalk "
                    اخرش نشد؟
                    اين كارم امتحان كنيد
                    گوشي را وصل كنيد به ايتونز و رو اپديت ايتونز كه بغل ريستور هست كليك كنيد ببينيد شناسايي ميكنه اگه كرد از طريق گوشيتون چك كنين شايد شناسايي كرد
                    اگه نشد ميتونيد از طريق همون ايتونز اپديت كنيد با اين تفاوت كه ١.٨ گيك دانلود ميكنه ولي برنامه هاتون پاك نميشه
                    مطمنم اين مشكلي نيس كه نشه حل كرد چون خودمم داشتم ولي من با يه بت شكن درست شد كه متاسفانه از شما انگار بيشتر اذيت ميكنه اما غير قابل حل نيست
                    موفق باشيد

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• سلام
                      1من امروز اپدیت کردم به 8.4 داخل گالری قسمت فیلم ها موقع رد کردن فیلم ها بعضی مواقع گیر میکنه
                      2 من با ایتیوز بک اپ میگیرم از ایفونم وبعد با نرم افزاری که تو عکس هست میخوام عکسای ایفون از راه بکاپ ایتیوز بریزم تو کامپیوتر که اصلا عکسا و شماره ها پیام ها و... داخل بک اپ نیست
                      3 اگر روشی بهترب برای انتقال عکسا از ایفون به کامپیوتر هست بگین
                      ممنون
                      ویرایش توسط ابوالفضل74 : https://i-phone.ir/forums/member/92466-ابوالفضل74 در ساعت 03-07-2015, 02:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                        من كه ديگه از ٧.١.٢ ميام رو ٨.٤

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk
                        بنظر من نیای بهتره
                        من از ۸.۳ رفتم رو ۸.۴ مصرف باتریم به شدت زیاد شده و خیلی برام مشکل درست کرده

نظر

• دوستان من به 8.4 ریستور کردم ( 6 پلاس ) الان تو اسپاتلایت وقتی تو حالت عمودی کیبورد فعاله افقی که می کنم وقتی کیبورد بر میگرده یه لگه بدی داره می خواستم بدونم برای شما هم همینطوره یا مشکل منه ؟ اگه فقط مشکل منه دوباره ریستور کنم حل میشه آیا ؟

نظر

• مصرف باتری زیاد شده
                            برنامه ی تلگرام و ایمیل یاهو چند باری کرش کردن داشتم
                            زیاد راضی کننده نیست
                            ۶ پلاس.جیلبرک نشده.....

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.4 منتشر شد

دوستان از طریق ota اقدام به آپدیت کردم دانلود کرد و دانلودش تموم شد.
                              حالا موقع نصب این پیامو میده میگه که به اینترنت وصل نیستی ولی درصورتی به اینترنت وصل هستم.[IMG][/IMG]
                              ممنون میشم سریع تر پاسخ بدید.
                              متشکرم.

ویرایش توسط amir.f : https://i-phone.ir/forums/member/157380-amir-f در ساعت 03-07-2015, 03:46 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
                                دوستان از طریق ota اقدام به آپدیت کردم دانلود کرد و دانلودش تموم شد.
                                حالا موقع نصب این پیامو میده میگه که به اینترنت وصل نیستی ولی درصورتی به اینترنت وصل هستم.[IMG][/IMG]
                                ممنون میشم سریع تر پاسخ بدید.
                                متشکرم.

تا حالا در این مورد چیزی نشنیدم
                                یکبار network رو ریست کنید ببینید چی میشه
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X