اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
    منم این مشکل رو دارم بعضی از برنامه ها مثل دراپ باکس وقتی وارد میشم یهو بسته میشه ، کلا ورژن باحالیه!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    من نه در مورد دراپ باکس و نه در مورد ساند کلاد مشکلی ندارم
    مشکل از جای دیگه ای هست برای شما نه ۸.۳
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      من نه در مورد دراپ باکس و نه در مورد ساند کلاد مشکلی ندارم
      مشکل از جای دیگه ای هست برای شما نه ۸.۳
      خوب خوش بحالتون فک کنم فقط شما با این ورژن هیچ مشکل ندارین!!! مطمئنید گوشیتون اپل هست؟

نظر

خوب خوش بحالتون فک کنم فقط شما با این ورژن هیچ مشکل ندارین!!! مطمئنید گوشیتون اپل هست؟

مطمئنم من از شما بیشتر آیفون رو میشناسم

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

احتمالا مشکل از جایی هست که دادین برنامه بریزن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Amyr نمایش پست ها
            احتمالا مشکل از جایی هست که دادین برنامه بریزن ...
            برنامه ها رو خودم میریزم ، جالب ایجاست همشونم اپدیت کردم ولی متاسفاه هنوز دچار کرش میشن

نظر

• دوستان بعد از این همه تاپیک و این همه ورژن باز بحث الکی چرا میکنید واقعا چرا ... کل کل چرا ... ؟ نشد ؟ ota ریستور کنید .... بک آپم برنگردونید درست میشه

- - - - - - - - - -

دوستان بعد از این همه تاپیک و این همه ورژن باز بحث الکی چرا میکنید واقعا چرا ... کل کل چرا ... ؟ نشد ؟ OTA ریستور کنید .... بک آپم برنگردونید درست میشه

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                مطمئنم من از شما بیشتر آیفون رو میشناسم

- - - - - - - - - -
                من موندم از شما چرا نميخواين واقعيت را بپذيريد؟
                اقا من اول كه با ota آپديت كردم همه گفتن ريستور كن درست ميشه مشكل باتريت و غيره
                ما ٢ گيگ دانلود كرديم و ريستور كردم هيچ فرقي نكرد يعني ٢گيگ قشنگ هدر رفت ......
                عزيزان شما تو فروم هاي خارجي حتي فروم اپل هم سرچ كنيد ببينديد اكثرا مشكل دارن تو اين اين ورژن
                جالب اينه خود اپلم قبول كرده مشكلات را و هنوز به هفته نگذشته نسخه بتا ios 8.4 را انتشار داده ولي ما نميخوايم قبول كنيم
                شمايي كه مشكل نداري خوش به حالت بزار ما كه مشكل داريم بتونيم با كمك دوستان حلش كنيم هي هم نگين مشكلي نيست مشكلي نيست
                ممنون

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 15-04-2015, 09:05 PM

نظر

• دوستان بعد از ماه ها كه روي ٧.١.٢ بودم آپديت كردم ٥اس رو از طريق ota واقعا سريع شده و واقعا بهينه هيچ مشكلي هم نديدم بعد از حدود ١٠ ساعت كار باهاش مولتي تسك بسيار سريع شده .. گوشي بسيار سريع خاموش ميشه و خيلي مصرف باطري بهتر شده

نظر

• منظورم از سريع خاموش شدن اينه كه وقتي پاور اف ميكني ديگه فكر نميكن درجا مثل ٣٣١٠ خاموشً ميشه

نظر

• بعد از آپديت ريست نتورك ريست ال ستينگ و ريست هوم اسكرين كردم

نظر

• دوستان در اين اپديت شك نكنن و انجام بدن

نظر

• دوستان در ری استور دقت کنن اگه بکاپ برگرده شاید این ری استور در بهترین حالتش نباشه من پیشنهادم اینه که new iphone کنید احتیاجی به ریست های مختلف هم ندارید .
                          این مورد بیشتر برای دوستانی هست که جیل بوده دستگاه و توییک های مختلفی نصب کردن و اون بکاپ رو میخوان ری استور کنن.
                          ویرایش توسط Foca : https://i-phone.ir/forums/member/105678-foca در ساعت 16-04-2015, 12:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Foca نمایش پست ها
                            دوستان در ری استور دقت کنن اگه بکاپ برگرده شاید این ری استور در بهترین حالتش نباشه من پیشنهادم اینه که new iphone کنید احتیاجی به ریست های مختلف هم ندارید .
                            این مورد بیشتر برای دوستانی هست که جیل بوده دستگاه و توییک های مختلفی نصب کردن و اون بکاپ رو میخوان ری استور کنن.
                            منظورتون از اين مورد تخليه باتري هست؟

نظر

• مورد مصرف باتری زیاد ربط به این فرایند نداره عوامل ریادی میتونه دخیل باشه که بیشترش نوع نرم افزار های مورد استفاده کاربر و طرز استفاده هست من بعد از ری استور به این ورژن مشکلی ندارم وضعیت باتری هم خوبه ولی عالی نیست بنظرم این ورژن سریعتر هم شده

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

بهترين روش تست مصرف باتري
                                سلام دوستان اين اموزشي كه براتون ميزارم بهترين روش تست باتري هست كه ببينيد ايا مصرف باتريتون معقول يا اين كه بي جهت تلف ميشه
                                خب توجه داشته باشين كه مراحل را دقيق انجام بديد تا نتيجه ي درست بگيريد
                                ١.وارد setting قسمت general بعد قسمت usage شده و بعد اون وارد battery usage شويد.
                                در اين قسمت ما با دو بخش و اعدادشون سر و كار داريم يعني usage و standby
                                ٢.اعداد اين دو قسمت را جايي يادداشت كنيد
                                ٣.سريعا پس از يادداشت با استفاده از دكمه sleep گوشي را به حالت standby ببريد.
                                ٤.دقيقا پس از ٥ دقيقه دكمه ي sleep يا home را بزنيد كه از حالت standby خارج بشه و از lock screen خارج بشيد
                                ٥.خب توجه داشته باشين كه اعداد جلوي standby بايد حدود 5دقيقه زياد شده باشه و اعداد جلوي usage بايد كمتر از ١ دقيقه(يعني ثابت مونده باشه)تغيير كرده باشه
                                اين ازمايش را با اتصال بودن واي فاي و غير فعال نبودن حالت هواپيما تست كنيد
                                من در اين تست در ios8.3 ١ دقيقه به قسمت usage اضافه ميشه متاسفانه كه نشون دهنده مصرف بالاي home &lock screen هست
                                نتيجه را حتما اعلام كنيد.در ضمن من امروز باتريم را كالبيره كردم و تا اخر وقت امروز يه عكس از نحوه ي استفادم ميدم تا اساتيد قضاوت كنن و ببين ايا طبيعيه يا خير
                                ممنون از همتون

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 16-04-2015, 10:21 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X