اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
    منم رو آيپد اير مشكل باطري داشتم اما من هميشه بعد از ريستور باطري رو كاليبره ميكنم و الان كه كاليبره كردم مشكلم حل شده و باطري از قبل بهتر نباشه بدتر نيست مطمئن باشيد . موقع ريستور براي اينكه كاليبره بهم نريزه بايد باطري تون ١٠٠ در صد شارژ داشته باشه وگرنه....
    ميشه مراحلي كه براي كاليبره كردن انجام ميديد از ب بسم الله تا اخرش رو به صورت تيتروار به ماهم بگيد
    تشكر و سپاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط museu نمایش پست ها
      ميشه مراحلي كه براي كاليبره كردن انجام ميديد از ب بسم الله تا اخرش رو به صورت تيتروار به ماهم بگيد
      تشكر و سپاس

برادرا این کالیبره چیه که انقدر دارید واسش وقتتون رو تلف میکنید؟
      والا به خدا من 5 ساله دارم توی کارخونه ی باطری سازی نور کار میکنم, از انواع باطری های پیل خشک و لیتیوم یونی و پلیمری و..... هم کار کردم
      به پیر به پیغمبر توی باطری هیچ چیزی به عنوان کالیبره وجود نداره!
      سلول های باطری بنا بر قدرتشون میتونن تا یه زمانی عمر کنند,باطری های یونی و پلیمری که در محصولات اپل به کار رفته قابلیت پر و خالی شدن بین 2.5الی 3.5 هزار بار رو در طول عمر خودشون رو دارن دارن.
      یعنی اگه هر روز گوشیتون رو شارژ کنید باطری شما 10 سال براتون به راحتی کار میکنه.
      از طرف دیگه,توی باطری سلول های یونی یا پلیمری وجود دارن با یک حجم خاص! این سلول ها به یک اندازه ی خاص انرژی توی خودشونو ذخیره میکنن, نه کالیبره نه هیچ چیز خنده دار دیگه ای نمیتونه ظرفیت یه باطری رو افزایش بده, مثل اینه که شما بخواید توی یه وانت مزدا, دودکش کارخونه ی ذوب آهن رو بار بزنید!
      از روز اولی که آیفون 4 خودمو خریدم تا حالا که سالیان ساله اپل دارم این ایراد مصرف زیاد باطری بوده
      وقتتون رو با کالیبره کردنو هر چیز دیگه ای نگیرید, این کارها هیچ توجیه علمی یا عقلانی نداره, یه بار بزاری فول شارژ شه بعد بزاری دیشارژ شه و از این حرفا....
      از آیفونتون لذت ببرید, بهتون قول میدم اگه گوشیتون ضربه نخوره و توی آفتاب به مدت طولانی یا کلا جاهای خیلی گرم زیاد نباشه, تا روزی که میخواید گوشیتونو بفروشید, آیفونتون بدون هیچ نقصی براتون کار میکنه
      از گوشی خودتون لذت ببرید! کالیبره یه واژه ی خنده دار بیشتر نیست, وقتتون رو تلف نکنید
      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
        جالبه واسه من group نداره !!!!

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.3 عرضه شد

نوشته اصلی توسط hamedi6 نمایش پست ها
          جالبه واسه من group نداره !!!!
          واسه منم نداره.حتما ايشون تو تنظيماتشون گروپ ساختن و اينجا به نمايش مياد.من و شما نساختيم اينجا به نمايش نمياد.موضوع كاملا بديهي هست دوستم

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
            رو ٦ هم مشكل باتري هست
            كافيه تو گوگل سرچ كنيد ios 8.3 battery life خواهيد ديد خيليا اين مشكل را دارن
            من تالا بعد آپديت كالبيره نكردم اميدوارم با كالبيره درست بشه خبرش را ميدم

سلام دوستان
            من گذاشتم باتري گوشيم كامل خالي بشه و تا ١٠٠درصد گذاشتم پر بشه و بعد از ٣٠ساعت ديگه گذاشتم بمونه
            متاسفانه الان هم باتريم به خوبي ٨.٢نيست و با يكم كاركرد زياد گرم ميشه
            اميدوارم هرچه زودتر آپديت كنه اپل ايفون را تا حداقل باتريش درست بشه
            اميدوارم در ios 9 ما شاهد نسخه اي از ios باشيم كه مث ٧ باشه و از هر لحاظ عالي
            با تشكر

نظر

• سلام دوستان . من 5s دارم و به ٨.٣ آپديت كردم . و مشكلى كه برام به وجود آمده فريز شدن صفحه هست يعنى توى برنامه هاى مختلف مثل فيسبوك يا واتس آپ وقتى دارم اسكرول ميكنم يه دفعه صفحه ثابت ميمونه براى ٣ ثانيه و توى اين چند ثانيه هر چى تاچ ميكنم اثر نداره ( مثل هنگ كردن ميمونه ) ولى از ٢ تا ٤ ثانيه متغيره .... دوستان آيا به اين مشكل بر نخوردن ؟ توى ٨.٢ گوشى اصلا مشكل نداشت و اين مساله از وقتى آپديت كردم به وجود اومده ....
              در ضمن مصرف باترى براى من به طرز محسوسى زياد شده ...

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                سلام دوستان . من 5s دارم و به ٨.٣ آپديت كردم . و مشكلى كه برام به وجود آمده فريز شدن صفحه هست يعنى توى برنامه هاى مختلف مثل فيسبوك يا واتس آپ وقتى دارم اسكرول ميكنم يه دفعه صفحه ثابت ميمونه براى ٣ ثانيه و توى اين چند ثانيه هر چى تاچ ميكنم اثر نداره ( مثل هنگ كردن ميمونه ) ولى از ٢ تا ٤ ثانيه متغيره .... دوستان آيا به اين مشكل بر نخوردن ؟ توى ٨.٢ گوشى اصلا مشكل نداشت و اين مساله از وقتى آپديت كردم به وجود اومده ....

سلام دوسته عزیز در این جور مواقع که این اتفاق میوفته بهتره اول ریستور کنید ببنید مشکلتون حل میشه یا نه موفق باشید./

نظر

سلام دوستان . من 5s دارم و به ٨.٣ آپديت كردم . و مشكلى كه برام به وجود آمده فريز شدن صفحه هست يعنى توى برنامه هاى مختلف مثل فيسبوك يا واتس آپ وقتى دارم اسكرول ميكنم يه دفعه صفحه ثابت ميمونه براى ٣ ثانيه و توى اين چند ثانيه هر چى تاچ ميكنم اثر نداره ( مثل هنگ كردن ميمونه ) ولى از ٢ تا ٤ ثانيه متغيره .... دوستان آيا به اين مشكل بر نخوردن ؟ توى ٨.٢ گوشى اصلا مشكل نداشت و اين مساله از وقتى آپديت كردم به وجود اومده ....

يه چيز جالب!!!!!!!
                  الان كه اين مطلب شما رو خوندم !!!
                  من رو ٧.١.٢ هستم والان حدود دو هفته هستش كه دقيقا مشكل شما رو پيدا كردم ! مخصوصا تو تاپاتالك

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                    يه چيز جالب!!!!!!!
                    الان كه اين مطلب شما رو خوندم !!!
                    من رو ٧.١.٢ هستم والان حدود دو هفته هستش كه دقيقا مشكل شما رو پيدا كردم ! مخصوصا تو تاپاتالك

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk
                    آخرین نسخه تپاتالک بنظر کمی فریز داره و کند عمل میکنه و فقط مشکل شما نیست!

نظر

• اره دوستان منم متوجه شدم كه اخرين نسخه تاپاتالك يكم گير وتمبله

نظر

• اگر نسخه تاپاتالک پرو را که الان از اپ استور حذف شده رو نصب کنید این مشکل رو نداره.

نظر

منم ota زدم اين مشكل تو اكثر برنامه ها دارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                            واسه منم نداره.حتما ايشون تو تنظيماتشون گروپ ساختن و اينجا به نمايش مياد.من و شما نساختيم اينجا به نمايش نمياد.موضوع كاملا بديهي هست دوستم

میشه دقیقاً بفرمائید کجای تنظیمات Groups داره احیاناً؟ مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                              منم ota زدم اين مشكل تو اكثر برنامه ها دارم.
                              من اين مشكلا تو ios 8.2 هم داشتم الانم دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
                                میشه دقیقاً بفرمائید کجای تنظیمات Groups داره احیاناً؟ مرسی
                                در icloud اگه گروه داشته باشين و sync فعال باشه اونجا group فعال ميشه دوست عزيز

نظر

صبر کنید ..
                                X