اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Rahnavard.m نمایش پست ها
    Dost Aziz, Emkan dare befarmaeid chetor mitonam 8.1.3 baraye digar iPhone ha dl konam, manzoram ine chetor mitonam b in sit appldnld.apple.com varedd besham?
    در وحله اول لطفا از این به بعد فارسی تایپ کنین
    از این سایت
    کد:
    http://www.getios.com/
    و این سایت
    کد:
    http://www.felixbruns.de/iPod/firmware

نظر

• یک خبر بد دارم برای علاقمندان به جلبریک , اپل ساین به نسخه 8.1.2 رو بست . در نتیجه در حال حاضر امکان ریستور به این نسخه وجود ندارد و فقط میتونید دستگاه خودتون رو به نسخه 8.1.3 ریستور کنید.

منبع:iClarified - Apple News - Warning: Apple Has Stopped Signing iOS 8.1.2

نظر

• من ايفون 5s رو به ٨.١.٣ اپديت كردم و اثر انگشتت از كار افتتد و كار نميكنه ، اولش با خود گوشي أبديت كردم و بعدش با كامپيوتر آپديت كردم باز همينطوريه ، مشكلش چيه ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

من وقتی برنامه هارو آپدیت میکنم تو لیست استور میمونن اما از حالت أپدیت به اپن تغییر میکنه. کسی این مشکلو داره
          ویرایش توسط inkareh : https://i-phone.ir/forums/member/11264-inkareh در ساعت 13-02-2015, 03:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط inkareh نمایش پست ها
            من وقتی برنامه هارو آپدیت میکنم تو لیست استور میمونن اما از حالت أپدیت به اپن تغییر میکنه. کسی این مشکلو داره
            مال همه همینجوره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من تو نسخه هاي قبل با اين مشكل مواجه شدم اما در حال حاضر و روي اين نسخه اين مشكل رو ندارم. شما يكبار اپ استور از مولتي تسكينگ ببند بعد باز كن احتمالا مشكلت حل ميشه.

نظر

• سلام به همه دوستان عزیز
                من گوشیم 4s هستش تازه به 8.1.3 بردم
                چند روزیه گوشیم تو شارژ 80 یا 60 درصد یهو خاموش می شه بعد هر کاری می کنم بالا نمی یاد بعد از 10 دقیقه بالا می یاد خودش و باطریم هم تقریبا 10 درصد نشون می ده
                احتمال اینکه مشکل از باطری باشه کمه چون گوشیم 2 روز شارژ نگه می داشت
                تو یه فروم خارجی خوندم گفته بود ریستور کنی مشکل برطرف می شه
                خواستم ببینم کسی از دوستان تو این فرمور به این مشکل خورده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
                  سلام به همه دوستان عزیز
                  من گوشیم 4s هستش تازه به 8.1.3 بردم
                  چند روزیه گوشیم تو شارژ 80 یا 60 درصد یهو خاموش می شه بعد هر کاری می کنم بالا نمی یاد بعد از 10 دقیقه بالا می یاد خودش و باطریم هم تقریبا 10 درصد نشون می ده
                  احتمال اینکه مشکل از باطری باشه کمه چون گوشیم 2 روز شارژ نگه می داشت
                  تو یه فروم خارجی خوندم گفته بود ریستور کنی مشکل برطرف می شه
                  خواستم ببینم کسی از دوستان تو این فرمور به این مشکل خورده ؟
                  بله. اين مشكل عموما وقتي پيش مياد كه با خود گوشي آپديت كنيد.
                  گوشي رو به DFU Mode ببريد و با كامپيوتر Restore كنيد. ترجيحا بعد اين كار باتري تونو هم يه بار كاليبره كنيد. مشكلتون به كل حل مي شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                    بله. اين مشكل عموما وقتي پيش مياد كه با خود گوشي آپديت كنيد.
                    گوشي رو به DFU Mode ببريد و با كامپيوتر Restore كنيد. ترجيحا بعد اين كار باتري تونو هم يه بار كاليبره كنيد. مشكلتون به كل حل مي شه.

کالیبره کردن یعنی چجوری ؟

نظر

• درود

با سپاس از همگی دوستان . بنده ایپد 2 سیم کارت خور دارم 7.1.2 الان روش هست خوب کار میکنه میخواستم دوستانی که ایپد 2 دارند وبه 8.1.3 رفتند مشکل خاصی ندارند اصولا فایده خاصی داره بنده به 8.1.3 اپدیت بکنم ؟ ایرادی پیش نمیاد ؟ از نظر سرعت کار دستگاه وعمر باطری و وای فای . ایا حالت هات اسپلات(گزینه اشتراک گذاری اینترنت بصورت وای فای ) که تو 7.1.2 در ایپد 2 وجود نداره تو 8.1.3 در اپید2 وجود داره ؟ و اینکه دستگاه بنده 16 گیک هست از نظر حافظه 8.1.3 چقدر جا اشغال میکنه سپاسگزار میشم دوستانی که این کار را کردن راهنمایی بفرمایند

با سپاس از مدیران و دوستان انجمن

نظر

• سلام دوستان
                        هر وقت نسخه جديد ios ريليز ميشه گوشي من اونو اتوماتيك دانلود ميكنه در صورتي كه automatic update خاموشه البته نصبش رو خودم ميزنم ولي دانلودش دست من نيست لطفا راهنمايي كنيد
                        ممنون از همگي دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط aliitaly نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          هر وقت نسخه جديد ios ريليز ميشه گوشي من اونو اتوماتيك دانلود ميكنه در صورتي كه automatic update خاموشه البته نصبش رو خودم ميزنم ولي دانلودش دست من نيست لطفا راهنمايي كنيد
                          ممنون از همگي دوستان
                          در صورتی به طور اتوماتیک دانلود میکنه که WiFi روشن باشه و گوشی هم به شارژ باشه. برای جلوگیری از دانلود باید هنگام شارژ WiFi رو خاموش کنی.
                          راه دیگه اینه که گوشیت رو پر کنی به طوری که فضای خالی کمی باقی بمونه (مثلا 2 گیگ). در این حالت دیگه دانلود نمیکنه.

نظر

• مصرف باتری گوشیم بعد از آپدیت

نظر

• iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

سلام دوستان ، من میخوام آپدیت کنم..
                              اول اینکه من الان ۷ ام ، و جیلبریک ام ، میخوام ببینم چجوری میتونم بکاپ بگیرم و بعد از ریستور دوباره برگردونم ؟ میخوام برنامه ها و چت ها و اس ام اسا برگرده ، میشه اینکارو کرد؟
                              و اینکه الان برای ۸.۱.۳ جیلبریک اومده یا نه؟!
                              و اینکه الان میشه به ۸.۱.۲ ریستور کرد با نه؟!
                              ویرایش توسط neon1 : https://i-phone.ir/forums/member/157308-neon1 در ساعت 17-02-2015, 10:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidyek نمایش پست ها
                                درود

با سپاس از همگی دوستان . بنده ایپد 2 سیم کارت خور دارم 7.1.2 الان روش هست خوب کار میکنه میخواستم دوستانی که ایپد 2 دارند وبه 8.1.3 رفتند مشکل خاصی ندارند اصولا فایده خاصی داره بنده به 8.1.3 اپدیت بکنم ؟ ایرادی پیش نمیاد ؟ از نظر سرعت کار دستگاه وعمر باطری و وای فای . ایا حالت هات اسپلات(گزینه اشتراک گذاری اینترنت بصورت وای فای ) که تو 7.1.2 در ایپد 2 وجود نداره تو 8.1.3 در اپید2 وجود داره ؟ و اینکه دستگاه بنده 16 گیک هست از نظر حافظه 8.1.3 چقدر جا اشغال میکنه سپاسگزار میشم دوستانی که این کار را کردن راهنمایی بفرمایند

با سپاس از مدیران و دوستان انجمن
                                درود دوباره
                                هیچکس نیست پاسخ و نظری بده ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X