اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز شما باید پست های قبلی رو میخوندی ایناااا که شما میگی رو همه بهتر بلدن .....دوستان همه اینکار هستن...همه اینارم خاموش کنی

افکت Parallax را خاموش کردم....General Accessibility Reduce Motion خاموشه... اپدیت اتومات برنامه رو خاموش کن...Cellular Enable LTE خاموشه..3جی هم خاموشه....ناتیفیکیشن های غیر ضروری هم خاموشه... AirDrop را غیر فعال کردم... Handoff & Suggested Apps خاموشه...نور صفحه نمایش زیر 50 درصد هستش حالت تنظیم اتوماتشو خاموشم کردم....Location Services خاموش کن.....siri هم خاموشه....spotlight search هم کاملا غیرفعال....background app refresh هم خاموشه...data time هم از حالت اتومات خارج کردم...

فعلا ios 8 گند زده رفته.... به قول یکی از دوستان این آپدیت هام یکی پس از دیگر هیچ ُُُُُُُُُُ پخی نیستن...

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها

افکت Parallax را خاموش کردم....General Accessibility Reduce Motion خاموشه... اپدیت اتومات برنامه رو خاموش کن...Cellular Enable LTE خاموشه..3جی هم خاموشه....ناتیفیکیشن های غیر ضروری هم خاموشه... AirDrop را غیر فعال کردم... Handoff & Suggested Apps خاموشه...نور صفحه نمایش زیر 50 درصد هستش حالت تنظیم اتوماتشو خاموشم کردم....Location Services خاموش کن.....siri هم خاموشه....spotlight search هم کاملا غیرفعال....background app refresh هم خاموشه...data time هم از حالت اتومات خارج کردم...
      داداش گوشی چی اون روشنه ؟؟

بنده هم موارد بالا رو خاموش کردم و مشکلی با باطری ندارم ( کاش باطری اونقدر قوی بود که میشد خیلی از قابلیت ها رو روشن نگه داشت )

نظر

• اینوووو به اون دوستان بگوووو که میگن باطری مشکلی نداره....

نظر

• iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
          دوستان من آيفون شش دارم آپديت از خود گوشيم كردم، هنگام مكالمه خيلي گوشي داغ ميكنه بعد أين آپديت، ميخوام بدونم كسي از دوستان اين مشكل رو داره؟
          درود
          یک بار به ورژن جدید ریستور کنید اگه این مشکل براتون خیلی مهم هست و جیلبرک براتون مهم نیست
          و بکاپ را بر نگردونید-/ احتمال زیاد مشکلتون حل میشه و لیستی هم که دوستان گفتن بعدش اعمال کنید

Sent from iphone6+
          ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 05-02-2015, 09:37 PM

نظر

اینوووو به اون دوستان بگوووو که میگن باطری مشکلی نداره....
            دوست عزیز دکمه "و" در کیبورد شما مشکل داره؟ فکر کنم بهتر است اول مشکل اون رو حل کنید
            کسی نگفت باطری مشکل نداره٬ بحث سر این هست که میشه اوضاع رو خیلی بهتر کرد.
            این میزان مصرف باطری آیفون ۶ من هست. بعد از غیر فعال کردن background app refresh ٬ میزان مصرف تا حدود ۵۰ درصد بهتر شد
            در ضمن در تمام مدتlte هم روشن بوده

i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• اخه شما چرا همیشه عصبی هستی ؟؟؟؟؟؟ نکنه سهامدار اپل هستی من چند بار تو پست قبلی گفتم تو فایو اس مشکل داره در مورد 6 نظر ندادممم چون نمیدونم... دیگه با خاموش کردن این همه آپشن والاااااااا دیگه نوبرررررررررررررررررر

نظر

• اپل اين اپديت هارو واسه سرگرمي ميده بيرون و يه جماعتي گذاشته سركار !!! تو ٩ مشكلات برطرف ميشه

به جاي فيدبك واسه مشكلات يه درخاست بدين DEVELOPER عوض كنن )))

See You in Another Life, Brotha

نظر

• iOS 8.1.3 برای تمام دستگاه‌ها عرضه شد

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها

برای شما لاک اسکرین و هوم را عدد کمتری هست نسیت به بقیه برنامه ها--برای من همیشه بین ۲۳ تا ۳۰ درصد هست
                  شما لاک اسکرین را روی چند دقیقه تنظیم کزدین ؟

Sent from iphone6+
                  ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 05-02-2015, 10:03 PM

نظر

اخه شما چرا همیشه عصبی هستی ؟؟؟؟؟؟ نکنه سهامدار اپل هستی من چند بار تو پست قبلی گفتم تو فایو اس مشکل داره در مورد 6 نظر ندادممم چون نمیدونم... دیگه با خاموش کردن این همه آپشن والاااااااا دیگه نوبرررررررررررررررررر
                    نه دوست عزیز کسی عصبی نمیشه
                    من اینجا مسئول هستم که اطلاعات غلط منتشر نشه و البته در کنار اون٬ مسئول رسیدگی به نظم انجمن هم هستم
                    یعنی نظم اینجا میگه که به قول شما نوبر رو به این شکل بنویسیم نه نوبرررررررر
                    بهرحال اینجا صفحه شخصی کسی نیست که با هر ادبیات و شکلی تایپ کنه !
                    کلا نظم انجمن این رو میگه که دکمه کیبورد کسی گیر نکنه !

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                    برای شما لاک اسکرین و هوم را عدد کمتری هست نسیت به بقیه برنامه ها--برای من همیشه بین ۲۳ تا ۳۰ درصد هست
                    شما لاک اسکرین را روی چند دقیقه تنظیم کزدین ؟

Sent from iphone6+
                    یک دقیقه
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkangg نمایش پست ها
                      بله دوست عزيز لك داره، مثلاً بعضي اوقات هنگام عوض كردن صفحه منو يا بعضي وقتا توو يه برنامه انگار تاچ از كار ميوفته مشكلي كه من توو ايرم دارم، البته اين رو ٨.١.٢ بود كه من فعلاً روي اين ورژن نديدم اين بود كه پاورو كه ميزدي صفحه يا دير روشن مي شد يا بايد دوباره ميزدي اين مشكل رو ٥اسم داشتم وقتي ٨.١.٢ بود،در اين كه ٦ عاليِ كسي شك نداره ولي اپل هميشه به نكات ريزم دقت مي كرد اما حالا؟!! من خودم انتظارم از ايفون بالاس واِلا گوشي اندرويدم لك هنگام پاسخ به تماس داره ولي ما ايفون مي خريم كه مشكلاتِ اندرويدو نداشته باشه حتي اگه خيلي كوچيك ٢ميليون كم پولي نيست واسه يه گوشي.
                      موافقم

نظر

• دوستان بهتر شدن باطري براي من رو آيپد اير واقعا راضي كنندست ، قبلا تو ٨.١.٢ روزي دوبار شايد آيپدمو تو شارژ ميزدم اما الان برگشته به وضعيت عادي و اينكه يه مشكله ديگم با ٨.١.٢ اين بود كه دستگاهم حتي تو وبگردي با wifi هم داغ ميكرد ، اما الان تو ٨.١.٣ برگشته حالت عادي و حتي تو بازي هم كم داغ ميكنه . اما لگ و اينجور چيز ها هنوز هست رو آيپد اير ١ مثلا بعد از ريستارت بعد از زدن passcode يه لگ وحشتناك از اندرويد بدتر داره.
                        ویرایش توسط hamed8080 : https://i-phone.ir/forums/member/8081-hamed8080 در ساعت 05-02-2015, 11:56 PM

نظر

• فک میکردم گوشی من خرابه ! نگو ظاهرا اپل ios8 رو فقط برا 6 و + درست کرده !
                          الان 2-3 تا گوشی 5س , 5 آپ کردم باتری ها خیلی بد شده .

یه مورده که طرف شاکی شده بود شدید !
                          ( در تمام این دستگاه ها مواردی که مصرف باتری رو بالا میبره خاموش شده است )

اگه کسی راه حلی میدونه لطفا بگه ممنون میشیم واقعا ظاهرا همه هم درد هستن
                          ویرایش توسط amir_h0ssein : https://i-phone.ir/forums/member/24788-amir_h0ssein در ساعت 06-02-2015, 12:01 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط max4wdc نمایش پست ها
                            8.1.2 هنوز توسط اپل اجازه داده میشه اگه میخوای آپدیت کنی سریعتر باید به 8.1.2 آپدیت کنی که جیل هم داشته باشی (باید فایل 8.1.2 رو بگیری و با آیتیونز رستور کنی )
                            ممنون
                            امکانش هست یه راهنمایی بکنید چکار باید بکنم
                            یعنی فایل ۸.۱.۲ مناسب دستگاهم رو دانلود کنم بعدش چطوری با ایتونز ریستور کنم به اون ؟
                            بعد از ریستور مجدد باید جیلبریک کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
                              ممنون
                              امکانش هست یه راهنمایی بکنید چکار باید بکنم
                              یعنی فایل ۸.۱.۲ مناسب دستگاهم رو دانلود کنم بعدش چطوری با ایتونز ریستور کنم به اون ؟
                              بعد از ریستور مجدد باید جیلبریک کنم؟
                              بله باید فایل مناسب به دیوایست رو دانلود کنی ، بعد باید گوشی و به صورت عادی به آیتیونز وصل کنی و جایی که نوشته رستور شیفت رو بگیری روش بزی اینطوری میتونی فایلی رو که دانلود کردی رو بهش بدی و گوشی رو ریستور کنه (حین ریستور بهتره چیز پی ان آن باشه )
                              بعد از ریستور هرچی داری پاک میشه پس از گوشیت قبلش بکاپ بگیر .
                              بعد از ریستور شدن باید فایل جیلبریک taig رو بگیری و جیل کنی .
                              چند نکته :
                              1. سریع ریستور کن تا اپل راه ریستور 8.1.2 رو نبسته .
                              2.آیتیونتزت برای جیل کردن حتما باید ورژن 12.0.1 باشه آخرین ورژنی که اپل داد 12.1 نباید باشه برنامه جیل کار نمیکنه با ورژن 12.1

نظر

• نوشته اصلی توسط max4wdc نمایش پست ها
                                بله باید فایل مناسب به دیوایست رو دانلود کنی ، بعد باید گوشی و به صورت عادی به آیتیونز وصل کنی و جایی که نوشته رستور شیفت رو بگیری روش بزی اینطوری میتونی فایلی رو که دانلود کردی رو بهش بدی و گوشی رو ریستور کنه (حین ریستور بهتره چیز پی ان آن باشه )
                                بعد از ریستور هرچی داری پاک میشه پس از گوشیت قبلش بکاپ بگیر .
                                بعد از ریستور شدن باید فایل جیلبریک taig رو بگیری و جیل کنی .
                                چند نکته :
                                1. سریع ریستور کن تا اپل راه ریستور 8.1.2 رو نبسته .
                                2.آیتیونتزت برای جیل کردن حتما باید ورژن 12.0.1 باشه آخرین ورژنی که اپل داد 12.1 نباید باشه برنامه جیل کار نمیکنه با ورژن 12.1
                                فکر کنم آیتونزم آپدیته
                                میتونم نسخه پایینترشو دان کنم و بنصبم؟ موقع ریستور میشه با اون نسخه کار کرد؟ یا بعد از ریستور و فقط برای جیلبریک باید برم به نسخه قبلی؟

نظر

صبر کنید ..
                                X