اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamed_1989 نمایش پست ها
    برگشتن به 8.1 باز هست یا بسته شده؟
    معمولا چند روزی فرصت میده

نظر

• نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
      والا اون تایم اوت رو من هم اوایل داشتم مخصوصا وقتی یوسمیت رو روی لپتاپ نصب کردم شدید خودش رو نشون میداد ولی با تغییر تنظیمات روتر از wap2 به wap 128bit درست شد

شما ota نصب کردید؟
      بله ota

نظر

• دوستانی که 5اس دارن و بیشتر از یک روز است به این ورژن آپیدت کردن لطفا نظرشون رو در مورد باطری و شارژدهی عنوان کنید.

با تشکر

نظر

• خدا بيامرزه استيو جابز رو، تا اون موقع اي كه بودش همه چيز عالي پيش ميرفت، دقيقا بعد رفتنش همه چيو با خودش برد

سرويس كرده اين واي فاي 5s
          بعد اپديت هم، همچنان مشكل دارم، ota

- - - - - - - - - -

خدا بيامرزه استيو جابز رو، تا اون موقع اي كه بودش همه چيز عالي پيش ميرفت، دقيقا بعد رفتنش همه چيو با خودش برد

سرويس كرده اين واي فاي 5s
          بعد اپديت هم، همچنان مشكل دارم، ota

نظر

• مشکل وای فای تو 5s به کلی که تو برنامه کیک و وایبر امونمو بریده بود درست شده و مشکلی نمیبینم تا این لطظه بعد ۶ ساعت
            مال ipad رو هم امشب میزنم نتیجه رو میگم
            بنظر میرسه ایشالا دیگه حل شده خیلی نتیجه ها مثبت بوده

نظر

• اقا این همه میگین رست نتوورک منظور همون که تو ستینگ قسمت جنرال و reset هستش بریم و گزینه رست نتوورکینک رو بزنیم ؟
              این گزینه اول یعنی reset all settings رو بزنیم بهتر از همه چی نیستش ؟ البته بعد آپدیت کردن با کامپیوتر

Sent from my  5s using Tapatalk

نظر

• عزیزان من رو ۴ اس ۷.۱.۲ دارم حالا کسایی که تست کردن بگن برم ۸.۱.۱ یا نه همین خوبه؟!

نظر

• بعد از ریستور، برگردوندن بک آپ، مشکلی ایجاد نمیکنه؟ از نظر برگشتن به تنظیمات قبلی.

نظر

• من ظهر روی 5s با ota اپ کردم تا اینجا که معلومه
                    1-مشکل لاک اسکرین حل شده
                    2-تا حالا مشکلی تو وای فای ندیدم
                    3-باطری به نظر میاد بهتر شده
                    3-روون شدن کاملن مشخصه

ولی تا دلتون بخواد داغ میشه...قبلن فقط وقتی از 3g استفاده میکردم بعضی مواقع داغ میشد ولی الان با وای فای اتیش میشه...بازم باید منتظر آپدیت باشیم متاسفانه

نظر

• سلام. نظرتون در مورد ٥اس چيه ارتقا بديم اي او اس جديد رو يا نه؟
                      گوشي منم خيلي داغ ميكنه و مشكل وايرلس داره وقتي خاموش ميشه واي فايم قطع ميشه شارژ گوشيم هم زود تموم ميشه
                      لطفا راهنماييم كنيد ممنون
                      ویرایش توسط Mehdizand31 : https://i-phone.ir/forums/member/176886-mehdizand31 در ساعت 18-11-2014, 09:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdizand31 نمایش پست ها
                        سلام. نظرتون در مورد ٥اس چيه ارتقا بديم اي او اس جديد رو يا نه؟
                        گوشي منم خيلي داغ ميكنه و مشكل وايرلس داره وقتي خاموش ميشه واي فايم قطع ميشه شارژ گوشيم هم زود تموم ميشه
                        طبق چیزی که دوستان گفتند مشکل وایرلس حل شده توی 8.1.1

نظر

• من دیشب اپ کردم تا الان هیچ مشکلی ندارم با وای فای و داره عالی کار میکنه
                          لگ موقع جواب دادن هم درست شده
                          همه چی خیلی خوب و عالی شده

نظر

• من يك ساعته دارم با 5s كار ميكنم،خدارو شكر مشكل واي فاي كلا حل شده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdizand31 نمایش پست ها
                              سلام. نظرتون در مورد ٥اس چيه ارتقا بديم اي او اس جديد رو يا نه؟
                              دوست خوبم شما تو اپديت اصلن شك نكن سريع انجامش بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• روی ٦ پلاس تغییر محسوسی احساس نکردم اما بنچمارک با که جیک بنچ گرفتم افزایش پیدا کرده

@shf@

نظر

صبر کنید ..
                                X