اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی ios 8.1.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان کسی 4s رو به 8.1.1 آپدیت کرده ؟
    خیلی شک دارم که آپدیت کنم یا نه ، لطفا نظاراتتون را بگید !

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza111 نمایش پست ها
      دوستان کسی 4s رو به 8.1.1 آپدیت کرده ؟
      اگه رو ۷ هستی اپدیت نکن اصلا

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_m2011 نمایش پست ها
        من یک 5 دارم که ورژنش 7.1.1 است بنظرتون وقتشه که به 8.1.1 آپدیت کنم ؟
        خیر بهترین ورژن هستی

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
          اگه رو ۷ هستی اپدیت نکن اصلا
          7.1.1 هستم ، دمت گرم

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza111 نمایش پست ها
            دوستان کسی 4s رو به 8.1.1 آپدیت کرده ؟
            واسه 4s بنظرم آپدیت نکن! یکی آپدیت زده بود، خیلی ناراضی بود! اگه رفتی دیکه نمی تونی برگردی

نظر

• نمردیم و انواع لگ را بر روی آیپد 2 دیدم . بزرگترین لذت من وبگردی با سافاری بود در آیپد که با 8.1.1 این لذت از من گرفته شد . دوستان اگر روی 7 هستید به 8 آپدیت نکنید که پشیمان میشوید .

نظر

• نوشته اصلی توسط peman نمایش پست ها
                نمردیم و انواع لگ را بر روی آیپد 2 دیدم . بزرگترین لذت من وبگردی با سافاری بود در آیپد که با 8.1.1 این لذت از من گرفته شد . دوستان اگر روی 7 هستید به 8 آپدیت نکنید که پشیمان میشوید .
                بله منم همینطور البته روی آیپد مینی وای فای.من از ۸.۱ این لذت رو از دست دادم! و با ۸.۱.۱درست نشد.

نظر

• دوستان من از امروز صبح یک مشکلی پیش اومده اصلا نمیتونم از appstor دانلود کنم و توی برنامه هایی که اینترنت لازم داره مثل وایبر و واتساپ این ارور رو میده وقتی برنامه رو باز میکنم
                  Your request cannot be processed.
                  Error code: 1009

نظر

• نوشته اصلی توسط pejman002 نمایش پست ها
                    دوستان من از امروز صبح یک مشکلی پیش اومده اصلا نمیتونم از appstor دانلود کنم و توی برنامه هایی که اینترنت لازم داره مثل وایبر و واتساپ این ارور رو میده وقتی برنامه رو باز میکنم
                    Your request cannot be processed.
                    Error code: 1009
                    مثل اینکه دوباره تحریم شدیم ***** شده البته برای بعضی از کاربرها این ارور اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
                      تو برنامه های دیگه چرا وقتی بازشون میکنم این ارور میاد؟

نظر

• سلام
                        توي ios 8 به بعد وقتي دوبار پشت سر هم رو تاچ ايدي بزنيد تو هر صفحه اي كه باشين تصوير كشيده ميشه پايين
                        ميخواستم بدون اين عملكرد دقيقا به چه كاري مياد؟

نظر

• سلام منم آیپد مینی 2 دارم از وقتی به این نسخه آپ کردم وای فای مشکل پیدا کرده؟
                          والا من چند ساله کاربر اندرویدم تازه آیپد گرفته بودم که داستان مشکلات خاندان اپل شروع شد
                          حالا یا پا قدمم خوب نبوده یا شانسم:d

هنوزم میشه به 8.1 برگشت؟

نظر

• ارور ١٠٠٩ از امروز دوباره ميده تو همه برنامه ها هم ميده معمولا بعد ١-٢ روز درست ميشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
                              نه دوست عزيز ربطي به تحريم نداره، مربوط به ارائه كننده ي اينترنتتون هست! بعنوان مثال در يكسال اخير من اكثرا با وايمكس ايرانسل اين ارور رو دارم ولي با مبين نت به راحتي دانلود ميكنم!
                              امروز و الان و... هم من هيچ ارور١٠٠٩ ندارم با مبين نت. مشكل از اينترنت خودتونه كه گاهي بعد دو سه روز درست ميشه گاهي هم مثل چند ماه پيش ( وايمكس ايرانسل من) يكماه ادامه داره!
                              ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 23-11-2014, 11:26 PM

نظر

• اتفاقا درست مربوط به تحریمه ! الان بازی کلش واسه من بدون چیز پی .... باز نمیشه !

نظر

صبر کنید ..
                                X