اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
    نقد هاي بعضي از دوستان بعضا جالب و در نوع خود حيرت اور است.بنده كه افتخار چهار سال يوزر ios بودن رو دارم و به نوعي زندگي ام با ديوايس هاي پرتابل اپل گره خورده تا به حال تو هيچ كدوم از ديوايس هايي كه تا به حال داشتم اين ايراد هاي عجيب و غريبي كه دوستان اشاره ميكنند رو تو هيچ يك از ورژن هاي ios تا به حال نديدم و يا به عبارتي به ندرت مشاهده كردم.يك جور هايي داره باورم ميشه پاي گروهك تروريستي سامسونگ در ميان است!
    تو خوبي :دي
    ما همه سامسونگي
    از كجا فهميدي ؟؟ جون من مچمونو چجوري گرفتي ؟؟
    ویرایش توسط iMorteza : https://i-phone.ir/forums/member/75095-imorteza در ساعت 21-10-2014, 04:13 PM

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

چه ربطى به سامسونگ داره ' الان ايفون من از wifi مودم اصلاااااا هيچى باز نميشه به سختى واتس اپ ...

ولى با wifi مك بوك پرو كه شر مى كنم مشكلى نيست !!!!

نظر

• سافاری ایپد ۴ به شدت رو مخه!

نظر

• به نظرم سرعت wifi روي 5s بهتر شده. فقط اين handoff چجوري كار ميكنه؟ ( با آيپد ميتونم جواب تماس بدم يا اينكه اس ام اس بدم؟) تا الان هم روي ايپد ميني صفحه آبي نداشتم

نظر

• اونایی که ایر دارن به نظرم اگه رو ٧.١.٢ هستند فعلا دست نگه دارن . ولی 5s دار ها به نظرم وضعیت شون خیلی بهتره. اصلا لگ زياد داره این ورژن . اولين بار كه دستگاه رو روشن ميكني لگ داره موقع باز كردن قفل و تو بعضي إز برنامه ها open in مشكل داره . سفري هنوز كنده و خيلي لگ داره . مولتي تسكينگ هم خيلي از موارد لگ داره . كيبورد ها وضعشون افتضاح تر شده و به شدت كند تر شدن .و share sheet ها اصلا سيو نميشن مثلا ترتيبشون تو سفري وقتي از. نولتي تسكينگ ميبنديشون باز بر ميگرده سر جاي اول
            به نظرم بايد منتظر 8.2 يا 8.3 موند تا يه ذره اين مشكلات برطرف بشه .

نظر

• سافاری روی مینی آیپد وای فای خیلی اذیت میکنه و با سرعت اینترنت من که ۱۰۲۴ هست فقط یک tab باید باز باشه و اگه شد ۲تا دیگه نمیاره هیچکدومو و صفحه سافاری سفید میمونه! از ۸ اینطوری شد و هیچ فرقی تا ۸.۱ نکرده. قبل از هشت ۱۰ تا tab هم باز میکردم در سافاری مشکلی نداشتم! روی ۵اس مشکل وای فای اونقدر حاد حس نمیکنم البته از آیپد برای وبگردی استفاده میکنم اما سایر برنامه هام روی ۵اس که دائم استفاده میکنم مشکلی با وایفای ندارم. مصرف باتریم هم کما فی السابق هست. نه عالیه نه بد.
              ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 21-10-2014, 04:59 PM

نظر

• سلام به همگی
                دوستان من از ۸.۰۲ به صورت او تی ای آپذیت کردم
                مشکل اسلاید تا حدی برطرف شده(ولی هنور یه کوچولو باگش هست)
                ولی مشکل آپدیت نرم افزارا همچنان هست . ینی نرم افزار تا ته دان میشه ولی ارور میذه و دوباره از اول شروع به دان میکنه حتی چیز پی ان هم درستش نکرد. هرچند که عشقیه . یه وقتا نرم اقزاره آپ میشه یه وقتا ارور میده
                سرعت وای فای تو ۸.۰.۲ هم مشکای نداشتم باش الانم مثل قبل سرعت وای فایم عالیه
                تفاوت سرعت توی منو و تاچ آیدی و ... مشاهده نکردم . کلا سرعت از ۸.۰.۲ خیلی عالی بود انگار که سی پی یو اوور کلاک شده باشه
                در کل از ۸.۱ بسیار راضی ام هرچند که هتوز هم باگ داره ولی چیزهای جدیدی که گذاشته تون باگهارو پوشش میده

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                  بنظر من فایلشو رو دانلود کن و ریستور کن ؛ به دو دلیل ؛
                  اول اینکه تو وقتت صرفه جویی میشه ، دوماً معمولاًتو این پنج ساله من با بردن به دی اف یو و ریستور با فایل دانلودی هیچگونه مشکلی که دوستان گرفتارش شدن رو نداشتم و یه حسن دیگه اینکه با idm دانلود کنی دیگه ترس اینکه وسط کار نت قطع بش هذو یکی به گوشیت زنگ بزنه و... نداری و سر فرصت گوشیتو ریستور میکنی
                  دو دليل ؟؟؟ بفرما دليل ها رو عزيز....

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                    دوستان من فایل 8.1 دانلود کنم ریستور کنم برا 6 بهتر جواب میده

نظر

• نوشته اصلی توسط maki20 نمایش پست ها
                      سلام
                      دوستان من فایل 8.1 دانلود کنم ریستور کنم برا 6 بهتر جواب میده
                      بله٬ ریستور کنید بهتر است.

نظر

• دوستان من آیپدمینی رتینا دارم و نه رو 8 و نه رو 8.1 مشکل وای‌فای ندارم، طوری که دیدم مثل اینکه بیشتر دوستان مشکل دارند...

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                          دوستان روی 5s 7.1.2 جیل نشده کدوم روش رو برای آپ پیشنهاد می کنید؟

1- از طریق خود گوشی

2- از طریق آیتونز (ریستور)
                          با آیتونز
                          چون فایل دانلود شده هم بعدا برات میمونه

نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها

مسلما فایل رو دانلود کنید بهتره
                          چون سرعت دانلود در دانلودرها بهتره

نظر

• بعد دوستان ببخشید یه سوال دیگه داشتم. من دیوایس رو از کسی خریدم و به اپل آی دی قبلی هم دسترسی ندارم... برای ریستور به مشکل میخورم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید..!
                            در حال حاضر هم اپل آی دی خودم رو روی دیوایس sign in کردم...

سپاس

نظر

اگر دقت میکردی خدمتت عرض شد عزیز....

نظر

بعد دوستان ببخشید یه سوال دیگه داشتم. من دیوایس رو از کسی خریدم و به اپل آی دی قبلی هم دسترسی ندارم... برای ریستور به مشکل میخورم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید..!
                                در حال حاضر هم اپل آی دی خودم رو روی دیوایس sign in کردم...

سپاس
                                خوب اگه اپل ایدی خودت رو ایکلود فعال هست دیگه مشکل نداری

نظر

صبر کنید ..
                                X