اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• متوجه شدی کحاست؟ImageUploadedByTapatalk1413918324.747961.jpg

خدایا شکرت
    Sent from my iPhone TAPTALK

نظر

• ؟ImageUploadedByTapatalk1413918324.747961.jpg

خدایا شکرت

نظر

• Settings/general/reset/reset all settings or reset network

خدایا شکرت

نظر

• وقتی ورژن جدید ios میاد 1 هفته صبر میکنم بعد اینکه یوزر ها نصبش کردن و مشکلی نداشت منم نصب میکنم
          خدارو شکر این دفعه هم این کارو کردم و نرفتم رو 8
          سعی کنید وقتی ورژن جدید میاد زود اپدیت نکنید! صبر کنید 1 هفته بگزره مشکلی نداشت نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط nasseriya14 نمایش پست ها
            Settings/general/reset/reset all settings or reset network

خدایا شکرت
            مرسي دوست عزيز
            اينقدر عصبي ام كه چيزي رو كه بارها و بارها ازش استفاده كردم و ديدمش رو نميبينم...!

نظر

• نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
              وقتی ورژن جدید ios میاد 1 هفته صبر میکنم بعد اینکه یوزر ها نصبش کردن و مشکلی نداشت منم نصب میکنم
              خدارو شکر این دفعه هم این کارو کردم و نرفتم رو 8
              سعی کنید وقتی ورژن جدید میاد زود اپدیت نکنید! صبر کنید 1 هفته بگزره مشکلی نداشت نصب کنید
              باور كن منم همينطور بودم
              اصلاً خودمم نميدونم چرا ايندفعه اينكارو كردم...!

نظر

• از تمام دوستانى كه ورژن ٧ هستن توصيه ميكنم از ورژن ٧ لذت ببرين و حالا حالا ها فكر ورژن ٨ رو نكنيد ..
                از وقتى كه 5s ام رو به ٨ آوردم اعصابم همش خرد شده و هيچ لذتى از گوشيم نبردم ... توى فكر فروش گوشى هستم .. من اصلا فكرشو نميكردم روزى اپل چنين ورژن مزخرفى بده بيرون ...
                حتى گوشى هاى ٢ زارى و ارزون قيمت اندرويدى هم توى واى فاى از آيفون بهترن

Sent from my iPhone 5s

نظر

• هميشه اپل رو دوست داشتم واسه اينكه يا قابليتى رو نداره يا اگه داره به بهترين شكل اون كارو انجام ميده ...
                  ولى با ورژن ٨ بدجورى خودشو زير سوال برد اون از اون قابليت كيبرد مجازى كه واقعا افتضاحه با اون كندى و لگ و عملكردش اون از باگ هاى مختلف و از همه بدتر افتضاح واى فاى كه هنوز رفع نشده ... واقعا متاسفم ...

Sent from my iPhone 5s

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                    هميشه اپل رو دوست داشتم واسه اينكه يا قابليتى رو نداره يا اگه داره به بهترين شكل اون كارو انجام ميده ...
                    ولى با ورژن ٨ بدجورى خودشو زير سوال برد اون از اون قابليت كيبرد مجازى كه واقعا افتضاحه با اون كندى و لگ و عملكردش اون از باگ هاى مختلف و از همه بدتر افتضاح واى فاى كه هنوز رفع نشده ... واقعا متاسفم ...

Sent from my iPhone 5s
                    صدردصد يه مشكلاتي هست و نميدونم ديگه چي بگم ،ولي قبلش هم گفتم نبايد به ٨.١ دل خوش كنيم ورژن هاي سريع و بدون باگ اپل سه ماه بعد از معرفي آيپد جديد مياد .زمان استيو يه سري چيزاش بد بود حالا هم اينطوري . زمان استيو هيچ وقت اينترفيس و كاربرد مثله الان نبود ولي حداقل اگه يه ورژن ميومد شايد سر جمع سه تا باگ هم نداشت.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed8080 نمایش پست ها
                      صدردصد يه مشكلاتي هست و نميدونم ديگه چي بگم ،ولي قبلش هم گفتم نبايد به ٨.١ دل خوش كنيم ورژن هاي سريع و بدون باگ اپل سه ماه بعد از معرفي آيپد جديد مياد .زمان استيو يه سري چيزاش بد بود حالا هم اينطوري . زمان استيو هيچ وقت اينترفيس و كاربرد مثله الان نبود ولي حداقل اگه يه ورژن ميومد شايد سر جمع سه تا باگ هم نداشت.
                      ابنترفيس خيلى خوب شده ، ولى ايفون ٤ مو به ٦.١.٢ دانگريد كردم و هر وقت كه باهاش كار ميكنم ، دلم اينترفيس و اون اى او اس كلاسيك رو ميخواد ( البته اين نظر منه )

نظر

• باور کن حق با تو هست دوست عزیز، اپل گند زده ، این نسخه ۸ ابروی این اپل رو برده و جالب اینحاست ک با این همه انتقاد و گفتن مشکلات بازهم خیلی ریلککس ی نسخه الکی برا اپدیت میدن بیرون

منم بدجور از اپل بدم اومده جدیدا ریدههههههههههه
                        واقعا درسته

نظر

• من بعد از آپديت مشكل wifi پا برجا بود كه با ريستارت كردن نتورك كاملا درست شد(٥s( آيپد ميني هم ديگه صفحه آبي نداشتم البته تا الان،قبلا توي سافاري هر از ٣٠ مين ريستارت مي شد ولي الان كه درسته
                          در كل از ٨.١ راضي شدم چون واقعا حالم از ٨ بهم مي خورد

- - - - - - - - - -

من بعد از آپديت مشكل wifi پا برجا بود كه با ريستارت كردن نتورك كاملا درست شد(٥s( آيپد ميني هم ديگه صفحه آبي نداشتم البته تا الان،قبلا توي سافاري هر از ٣٠ مين ريستارت مي شد ولي الان كه درسته
                          در كل از ٨.١ راضي شدم چون واقعا حالم از ٨ بهم مي خورد

نظر

• نوشته اصلی توسط nasseriya14 نمایش پست ها
                            باور کن حق با تو هست دوست عزیز، اپل گند زده ، این نسخه ۸ ابروی این اپل رو برده و جالب اینحاست ک با این همه انتقاد و گفتن مشکلات بازهم خیلی ریلککس ی نسخه الکی برا اپدیت میدن بیرون

منم بدجور از اپل بدم اومده جدیدا ریدههههههههههه

خدایا شکرت

نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها
                            مشکل مصرف باطری و داغ کردن گوشی همچنان وجود داره..
                            انقدر اعصابم خورده که دلم میخواد میتونستم برم تو شرکت اپل و هرچی از دهنم در میاد نثار اون کسایی کنم که باعث و بانی این اشکال بزرگ در آیفون شدند!!

دوستان عزیز اگر نمی تونید از کلمات مودبانه استفاده کنید٬ لطفا به این انجمن دیگر سر نزدید
                            در صورت تکرار برای همیشه از انجمن اخراج خواهید شد. اینجا یک محیط عمومی هست و حداقل شرط بقا در اینجا رعایت ادب هست
                            البته این حرف برای دیگر دوستان هم خواهد بود
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                              دوستان عزیز اگر نمی تونید از کلمات مودبانه استفاده کنید٬ لطفا به این انجمن دیگر سر نزدید
                              در صورت تکرار برای همیشه از انجمن اخراج خواهید شد. اینجا یک محیط عمومی هست و حداقل شرط بقا در اینجا رعایت ادب هست
                              البته این حرف برای دیگر دوستان هم خواهد بود
                              دوست من اين گير و دارا چيه ميديد يك سر به فروم هاي خارجي بزنيد ببينيد چقدر راحت حرف ميزنن با هم ولي به هم توهين نميكنن و واقعا به هم كمك ميكنند ولي ما ايرونيا فقط يادگرفتيم خشك و اتو كشيده تو فروم ها حرف بزنيم ولي به وقتش با ادبانه تحقير ميكنيم هم ديگرو

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
                                دوست من اين گير و دارا چيه ميديد يك سر به فروم هاي خارجي بزنيد ببينيد چقدر راحت حرف ميزنن با هم ولي به هم توهين نميكنن و واقعا به هم كمك ميكنند ولي ما ايرونيا فقط يادگرفتيم خشك و اتو كشيده تو فروم ها حرف بزنيم ولي به وقتش با ادبانه تحقير ميكنيم هم ديگرو
                                اینجا قوانین به این شکل هست
                                و سپاسگزار میشم که اونها رو رعایت کنید
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X