اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من تو ٨ و ٨.١ مشكلي با نت سيم كارت ندارم و با 3g همراه اول سرعت خوبه مشكل واي فاي بود كه با اين كار حل شد ولي اين درمان موقتيه مشكل ار ios8 هست كه بايد حل شه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• من راه شما رو رفتم، تنظيماتم خودش روي گزينه ٢٠/٤٠ بود و مشكلم باقيه!

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
        من راه شما رو رفتم، تنظيماتم خودش روي گزينه ٢٠/٤٠ بود و مشكلم باقيه!
        بايد فقط روي ٢٠ باشه واسه من اتوماتيك داشت ٢٠ داشت و ٤٠ هم داشت من روي ٢٠ گذاشتم مشكل حل شد
        توي فروم همسايه يكي از كاربرا اين راه رو انجام داد مشكلش مثل من حل شد اميدوارم شما هم مشكلتون با گذاشتنش روي فقط ٢٠ مگاهرتز حل شه
        من ساعت ١ اين كارو كردم بعد حدود ٥ ساعت و نيم سرعت كماكان عاليه

ویرایش توسط dr_data_13 : https://i-phone.ir/forums/member/140916-dr_data_13 در ساعت 13-11-2014, 06:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
          بايد فقط روي ٢٠ باشه واسه من اتوماتيك داشت ٢٠ داشت و ٤٠ هم داشت من روي ٢٠ گذاشتم مشكل حل شد
          توي فروم همسايه يكي از كاربرا اين راه رو انجام داد مشكلش مثل من حل شد اميدوارم شما هم مشكلتون با گذاشتنش روي فقط ٢٠ مگاهرتز حل شه
          من ساعت ١ اين كارو كردم بعد حدود ٥ ساعت و نيم سرعت كماكان عاليه

من این کار رو کردم چند روز پیش . ولی بازم بعد 1 روز برگشت به حالت قبلش ! یعنی تقریبا 1 روز درست بود بازم مشکل برگشت . حالا شاید برای بعضی دوستان جواب بده !

نظر

• خل متاسفانه بايد عرض كنم كه زود قضاوت كردم و باز سرعت افت كرد
            لعنت استيو جابز بر ios8 !!!!واقعا افتضاحه از مديريت ضعيف رمش تا همين واي فايش!اون همه قابليت ريز و درشت تو سرشون بخوره وقتي يه واي فايش درست نيست ميخوام چي كار قابليتهاي ديگرو!؟
            منتظر ٨.١.١ براي رفعش ميمونم ولي اميد زيادي ندارم!

نظر

خل متاسفانه بايد عرض كنم كه زود قضاوت كردم و باز سرعت افت كرد
              لعنت استيو جابز بر ios8 !!!!واقعا افتضاحه از مديريت ضعيف رمش تا همين واي فايش!اون همه قابليت ريز و درشت تو سرشون بخوره وقتي يه واي فايش درست نيست ميخوام چي كار قابليتهاي ديگرو!؟
              منتظر ٨.١.١ براي رفعش ميمونم ولي اميد زيادي ندارم!
              مشکل وایفای که بخواد اینجوری درست بشه! میخوام نشه! هر جا هم بریم باید بگیم بی زحمت تنظیمات مودم رو عوض کنید
              این 8.1 چه نسخه ی مزخرفی بود
              الان ما روی 8.1.1 هیچ مشکلی نداریم

نظر

• من مشكل رو از ٨ به بعد دارم فقط رو ٨.١ نبود كلا با همه ورژنهاي ٨ بود!

نظر

من مشكل رو از ٨ به بعد دارم فقط رو ٨.١ نبود كلا با همه ورژنهاي ٨ بود!
                  صبر کن 8.1.1 تو راهه و مشکل حل شده

نظر

• سلام یه تستی بکنین این روشی رو که میگم ببینین برا شما هم کار میکنه یا نه
                    وقتی جی پپی اس روشنه سرعت شدید افت میکنه وقتی خاموشه درست میشه
                    دلیلش چیه؟
                    خوب اینه که نزدیکترین ایپی که سرعت زیادی بهت میده رو دیوایس پیدا میکنه و ست میکنه تا سرعت نت بیاد بالا
                    و حالا تو ایران چرا برعکس ؟
                    این مورد اکثرا تو مرزا پیش اومده و چرا ؟ چون نزدیکترین ای پی سرور خارجی هست و سرعت و پینگ ایان نسبت به سر ورهای خارجی خیلی کاهش پیدا میکنه و حتی پینگ تا ۶۰۰-۷۰۰ هم میره
                    تست کنین خبر بدین تا دوستان هم اطلاع پیدا کنن

نظر

• من كه جي پي اس و لوكيشن سرويسم كلا خاموشه و باز مشكل افت شديد سرعت واي فاي دارم
                      كلا لعنت به ios8 و ورژناش!
                      واقعا تو ٧.١.٢ داشتم از گوشيم لذت كامل ميبردم نه مشكل مديريت ضعيف رم داشتم نه لگ اسلايد انسر نه لگ تو اسكرول نه كرش نه مشمل واي فاي نه مشكل تو مولتي تسك نه هيچي اما به لطف ios8 همشو دارم!!!رم تو ٧.١.٢ كلا ٤٠-٥٠٪ پر بود تو ٨ شده ٧٥-٨٠٪!!!واقعا كه!

نظر

• و باز هم یک چیز عجیب دیگه توی وای فای ios 8 کشف کردم !!

مثل اینکه وای فای این نسخه شگفتی هاش تمامی نداره بعد از اینکه هنگام دانلود از اپ استور کاملا درست میشدو پی بردم بهش امروز هم به یک چیز دیگه پی بردم

بنده همیشه وای فایمو از قسمت کنترل سنتر روشن میکردم

اما یه سوال واسم پیش اومد اینکه چرا به هر روتری که بار اول وصل میشم کاملا باید اوکی باشه همه چیز ؟؟

خیلی خنده داره اما چون واسه اونا از توی ستینگ روشن میکردم تصمیم گرفتم کلا وای فایو از ستینگ روشن کنم نه کنترل سنتر

دوستان حالا بعد از گذشت دو هفته که از ستینگ روشن میکنم هیچگونه مشکلی ندارم میخواستم زودتر بگم اما گذاشتم زمان بگذره

حتی همین الان هم هر وقت نورو میخوام از کنترل سنتر کم کنم باز وای فای خراب میشه ( خیلی زیاد خنده داره اما بار ها تست کردم این موضوع رو)

از دوستانی که وی فایشون مشکل داره خواهش میکنم این روش مسخررو انجام بدن ببینن مثل بنده نتیجه میگیرن یا خیر

نظر

• کاش فقط مشکلات اینجا تموم میشد از وقتی با ایتونز به 8.1 ریستور کردم غیر از مشکل وای فای مشکل مصرف بالای باطری دارم
                          دیشب تا صبح گوشیم حالت هواپیما بود 20 درصد باطری مصرف کرده بود!!!!
                          واقعا آیفون و اپل نا امیدم کرده

نظر

• دوستان من آیفون 5s داشتم روی 8.1 و 8.0.1 مشکل وای فای بود به طور خیلی افتضاح امروز رفتم آیفون 6 گرفتم آپدیت کردم به صورت ota از 8.0.1 به 8.1 وای فای بسیار عالی کار میکنه بدونه کوچیکترین کندی سرعت و قطعی یا مشکلی تا الان حدود 7 ساعت کار کردم مشکلی نبوده!!

نظر

• سلام دوستان
                              ايفون ٥ آس رو اپديت كردم به ٨.١ اويل خوب بود بعد از چند روز گوشيم خود به خود ريستارت ميشه يا اگه تو يه برنامه يا گيم باشم مي پره رو صفحه اصلي
                              اين مشكل نرم افزاريه يا سخت افزاري
                              اگه ميشه راهنماييم كنيد تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط noorazizi نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                ايفون ٥ آس رو اپديت كردم به ٨.١ اويل خوب بود بعد از چند روز گوشيم خود به خود ريستارت ميشه يا اگه تو يه برنامه يا گيم باشم مي پره رو صفحه اصلي
                                اين مشكل نرم افزاريه يا سخت افزاري
                                اگه ميشه راهنماييم كنيد تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                کرش شدن برنامه ها برای من هم هست! نرم افزاری باید باشه.
                                اما ریستارت رو من ندارم خوشبختانه!

نظر

صبر کنید ..
                                X