اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط take نمایش پست ها
    دوستان عزیز من از طریق خود گوشی میخوام اپدیت کنم ولی اولین بار میره به صفحه که باید agree رو زد میزنم ولی اتفاق خاصی نمیفته راهنمایی کنید ممنون میشم
    دوست عزيز اگر ورژن ٧ هستيد آپديت نكن،فقط اگر مجبور به آپديت هستي آپديت كن، در غير اين صورت رو همون ٧ بمون و در صورت تمايل چند صفحه از اين تاپيك رو بخون.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
      دوست عزيز اگر ورژن ٧ هستيد آپديت نكن،فقط اگر مجبور به آپديت هستي آپديت كن، در غير اين صورت رو همون ٧ بمون و در صورت تمايل چند صفحه از اين تاپيك رو بخون.
      عزیز ممنون از راهنمایی من الان ورژن 8.0 هستم مشکلی هم ندارم منتها نمیدونم چرا نمیتونم اپدیت کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
        خبری از نسخه های جدید نیست ؟
        8.1.1 یا 8.2 یا ... ؟
        امروز تو چنتا فروم خارجي خوندم آخراي اين هفته يا تو هفته ديگه احتمالاً آپديت ٨.١.١ مياد و ٨.٢ هم همزمان با اپل واتچ ريليز ميشه.
        البته از درستي اين موضوع مطمئن نيستم و فعلاً در حد شايعه اس.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط take نمایش پست ها
        عزیز ممنون از راهنمایی من الان ورژن 8.0 هستم مشکلی هم ندارم منتها نمیدونم چرا نمیتونم اپدیت کنم
        آيا گوشيرو خاموش روشن كرديد؟يا از چيز پي ان استفاده كرديد؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط take نمایش پست ها

نظر

امروز تو چنتا فروم خارجي خوندم آخراي اين هفته يا تو هفته ديگه احتمالاً آپديت ٨.١.١ مياد و ٨.٢ هم همزمان با اپل واتچ ريليز ميشه.

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

نه عزیز گوشی رو خاموش نکردم از چیز شکن هم استفاده نکردم

نظر

- - - - - - - - - -
            - - - - - - - - - -
            من كه هيچ شايعي در مورد نسخه هاي جديد نشنيدم..
            اين وسط جيلبريك سر اين ورژن مشكل دار حروم شد!

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
              حداقل دو گیگ برای آیفون که البته خیلی بیشتر نمیره.
              پس آخه میگفتن نزدیکه 6 گیگ حجم رو میخوره که!

نظر

• نوشته اصلی توسط i think نمایش پست ها
                پس آخه میگفتن نزدیکه 6 گیگ حجم رو میخوره که!
                برای نصب اولیه چیزی حدود 6 گیگ نیاز داره ولی 6 گیگ رو اشغال نمیکنه

نظر

• مرسی فقط این لعنتیا آپدیت جدید رو منتشر کنن خیال همه راحت بشه از دستشون!!!!

نظر

• قابل توجه:
                    اپل ساعاتی پیش اولین نسخه بتا 8.1.1 رو منتشر کرد واسه برنامه نویسان

نظر

• از دوستان كسي نصب كرد خبرشو بده تا مشكلات ( مخصوصا باتري) حل شده؟

نظر

• سلام دوستان . من فكر ميكردم كه مشكل واى فاى فقط مربوط به آيفون 5s هست ...
                        متاسفانه الان ٢ روزه آيفون 5c رو مجبور شدم آپديت كنم به ٨ و اين آيفونم هم مشكل واى فاى داره ... لازم به ذكره كه از طريق ريستور از آيتونز اومدم ٨ ....
                        واقعا نميدونم با اين مشكل چكار بايد كرد

Sent from my iPhone 5s

نظر

• سلام من از وقتی ios8رو نصب کردم توی ایتولز نمیتونم کاری انجام بدم نه عکس پاک میشه نه اهنگ میشه ریخت روی گوشی هم ایتونز هم ایتولز هر دو آخرین ورژن هستن لطفا کمک کنید ...

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                            سلام دوستان . من فكر ميكردم كه مشكل واى فاى فقط مربوط به آيفون 5s هست ...
                            متاسفانه الان ٢ روزه آيفون 5c رو مجبور شدم آپديت كنم به ٨ و اين آيفونم هم مشكل واى فاى داره ... لازم به ذكره كه از طريق ريستور از آيتونز اومدم ٨ ....
                            واقعا نميدونم با اين مشكل چكار بايد كرد
                            Sent from my iPhone 5s
                            این مشکل wifi و باتری اکثر کاربرا در سراسر دنیا دارند!
                            امیدواریم در 8.1.1 که ساعاتی پیش نسخه بتا داده توپ توپ بشه

نظر

• دوستان این مشکلات واسه ایپد مینی رتینا هم هست ؟!
                              یه سوال دیگه : این قسمتی که دستگاه سیاه سفید میشه صفحه ش روی مصرف باتری تاثیری داره ؟!
                              ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 04-11-2014, 02:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
                                دوستان این مشکلات واسه ایپد هم هست ؟!
                                یه سوال دیگه : این قسمتی که دستگاه سیاه سفید میشه صفحه ش روی مصرف باتری تاثیری داره ؟!
                                نه براي ايپد نيست
                                من ك ندارم هيچ مشكلي

نظر

صبر کنید ..
                                X