اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamedb666 نمایش پست ها
    سلام
    تو این تاپیک اعلام مشکل کردم که گوشی خود به خود خاموش میشه
    با تعویض سیم کارت مشکل چند روزی حل شد چون خط همراه اول انداخته بودم و چون سیم کارت من از سیم های قدیمی بود گفتم شاید بخاطر این هست و رایتل انداختم که چند روزی حل شد
    یعنی تو یک پنج روز 2بار خاموش شد اما امروز دو بار بار خاموش شد ریستورم کردم اما بازم خاموش شد تازه صفحه ابی هم شد
    و تو این دو سه هفته دو سه بارم مشاهده کردم که صفحه ابی می شه و خاموش می شه
    گوشی هنگ هم می کنه گهگاهی
    درضمن مشکل اینه که تا گوشیو گرفتم ریستور کردم رو 8 و نمی دونم رو ورژن قبلی این مشکل بود یا نه
    حالا به نظر شما سخت افزاریه یا نرم افزاری
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اونطوری که توی خبر ها بود این مشکل صفحه ابی در گوشی 5اس و همینطور ایپد ایر سخت افزاری هست مثل اینکه اما برای 5 نبوده تا الان و ممکنه واسه شما مشکل نرم افزاری باشه به احتمال زیاد و اگر این مورد رو زیاد میبینید بهتره که گوشیتونو به اپل استور ببرید چون اپل بخاطر این مشکل تعویض میکنه گوشی رو
    ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 11-11-2014, 02:30 AM

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

سلام دوسته عزيز مشكل شما سي پي يو هست كه متاسفانه فقط بايد تعويض شود و اين مشكلي كه گفتيد هر روز تعداد هنگها و خاموش شدن ها بيشتر مي شود. تا رو صفحه ابي رنگ كه به اسم مرگ اپل معروفه مي ماند. همه اين مشكلات هم بخاطر داغ كردن سي پي يو هست.پس مشكل سخت افزاري هست.
      ویرایش توسط pourifly : https://i-phone.ir/forums/member/5255-pourifly در ساعت 12-11-2014, 01:39 AM

نظر

• طبق اخرین پست ها تو ردیت صددرصد تو همین هفته نسخه عمومی 8.1.1 میاد. الانم 8.1.1 بتا بسته شده نمیشه ساین کرد
        منم هنوز دو دلم که بیام رو هشت یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
          طبق اخرین پست ها تو ردیت صددرصد تو همین هفته نسخه عمومی 8.1.1 میاد. الانم 8.1.1 بتا بسته شده نمیشه ساین کرد
          اگر بخواد بیاد اصولاً باید امروز ( چهارشنبه ) یا فردا پنجشنبه بیاد.
          چون اپل تا الآن هیچ ورژنی رو روزهای شنبه و یکشنبه ریلیز نکرده؛ اگه امروز و فردا ریلیز نشد باید تا دوشنبه منتظر بمونیم!
          ویرایش توسط shayrin : https://i-phone.ir/forums/member/53240-shayrin در ساعت 12-11-2014, 11:06 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
            اگر بخواد بیاد اصولاً باید امروز ( چهارشنبه ) یا فردا پنجشنبه بیاد.
            چون اپل تا الآن هیچ ورژنی رو روزهای شنبه و یکشنبه ریلیز نکرده؛ اگه امروز و فردا ریلیز نشد باید تا دوشنبه منتظر بمونیم!
            سلام

اگر امروز یا فردا یا هر زمان دیگه ورژن 8.1.1 ریلیز بشه چقدر فرصت هست برای رستور به ورژن8.1 ؟؟

در واقع معمولا چقدر طول میکشه تا ورژن پایینتر قفل بشه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط modernyanni نمایش پست ها
              سلام

اگر امروز یا فردا یا هر زمان دیگه ورژن 8.1.1 ریلیز بشه چقدر فرصت هست برای رستور به ورژن8.1 ؟؟

در واقع معمولا چقدر طول میکشه تا ورژن پایینتر قفل بشه؟؟
              وقتی iOS 8 اومد،اگه درست یادم مونده باشه مدت زیادی(حداقل)1 هفته اجازه ریستور به 7.1.2 بود.
              شما سعی کنید همون اوایل این کار رو انجام بدین در صورت نیاز

نظر

• نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
                طبق اخرین پست ها تو ردیت صددرصد تو همین هفته نسخه عمومی 8.1.1 میاد. الانم 8.1.1 بتا بسته شده نمیشه ساین کرد
                آره همینطور هست/آماده باشید واسه آپدیت عمومی

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                  آره همینطور هست/آماده باشید واسه آپدیت عمومی
                  تاريخ دقيقش مشخص نشد؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                    تاريخ دقيقش مشخص نشد؟

احتمالا تا هفته آينده منتشر ميشه

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

دوستان عزيز
                      من فكر كنم تونستم مشكل واي فاي رو حل كنم
                      حتما زياد ديديد كه من از مشكل واي فاي ناليدم و هممههه كارهايي كه گفته شده بود رو انجام دادم و مشكل فقط براي ١٠ دقيقه حل ميشد! و بعد روز از نو روزي از نو سرعت واي فاي افتضاح ميشد
                      من فقط اميدم به ٨.١.١ بود ولي اين كاري كه امروز كردم ظاهرا مشكلم رو حل كرده حدود ٤ ساعت هم ميگذره كماكان سرعت واي فاي عاليه
                      من اينجا ميگم چي كار كردم دوستان تست كنن ببينن مثل من نتيجه ميگيرن يا نه
                      بريد تو تنظيمات مودم قسمت وايرلس و بعد قسمت advance
                      تو اون صفحه bandwidth رو از روي ٤٠ مگاهرتز يا اتوماتيك روي ٢٠ مگا هرتز بذاريد من با اين كار مشكلم حل شده!سيستم رمز هم روي wpa2 only هست كه البته اين ربطي نداره ولي اون bandwidth رو بكنيد ٢٠ مگا هرتز ببينيد مشكلتون مثل من حل ميشه يا نه
                      مودم من dlink هست البته

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                        دوستان عزيز
                        من فكر كنم تونستم مشكل واي فاي رو حل كنم
                        حتما زياد ديديد كه من از مشكل واي فاي ناليدم و هممههه كارهايي كه گفته شده بود رو انجام دادم و مشكل فقط براي ١٠ دقيقه حل ميشد! و بعد روز از نو روزي از نو سرعت واي فاي افتضاح ميشد
                        من فقط اميدم به ٨.١.١ بود ولي اين كاري كه امروز كردم ظاهرا مشكلم رو حل كرده حدود ٤ ساعت هم ميگذره كماكان سرعت واي فاي عاليه
                        من اينجا ميگم چي كار كردم دوستان تست كنن ببينن مثل من نتيجه ميگيرن يا نه
                        بريد تو تنظيمات مودم قسمت وايرلس و بعد قسمت advance
                        تو اون صفحه bandwidth رو از روي ٤٠ مگاهرتز يا اتوماتيك روي ٢٠ مگا هرتز بذاريد من با اين كار مشكلم حل شده!سيستم رمز هم روي wpa2 only هست كه البته اين ربطي نداره ولي اون bandwidth رو بكنيد ٢٠ مگا هرتز ببينيد مشكلتون مثل من حل ميشه يا نه
                        مودم من dlink هست البته

خوب تبریک میگم. پس اون دوستمون که از همون اول گفتند تنظیمات مودم درست نیست و شما قبول نکردید، درست تشخیص داده بودن.

نظر

• خب قضيه همينجاست كه تنظيمات مودم مشكلي با هيچ يك از ديوايسهاي ديگه توي خونه نداشت و حتي روي ٧.١.٢ هم هيچ مشكلي نداشتم پس اون تنظيم قبلي مشكل نبوده و باز هم مشكل ios8 بوده كه با اين تمظيمات مشكل داشته!وگرنه هيچي ديوايس ديگه اي تو خونه مشكلي نداشته و قبل از ios8 هم مشكلي نبوده
                          به نظر من بازم مشكل از ios8هست[emoji6]

نظر

خب قضيه همينجاست كه تنظيمات مودم مشكلي با هيچ يك از ديوايسهاي ديگه توي خونه نداشت و حتي روي ٧.١.٢ هم هيچ مشكلي نداشتم پس اون تنظيم قبلي مشكل نبوده و باز هم مشكل ios8 بوده كه با اين تمظيمات مشكل داشته!وگرنه هيچي ديوايس ديگه اي تو خونه مشكلي نداشته و قبل از ios8 هم مشكلي نبوده
                            به نظر من بازم مشكل از ios8هست[emoji6]

حالا تنظیمات مودم خونه رو درست کردید! اما یجایی دیگه بریم چکار کنیم با این مشکل ios 8 که روی تنظیمات اتوماتیک جواب نمیده!

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                              حالا تنظیمات مودم خونه رو درست کردید! اما یجایی بریم چکار کنیم با این مشکل ios 8 که روی تنظیمات اوتماتیک جواب نمیده!
                              منم همينى ميگم ديگه ios8 مشكل داره وگرنه چرا با انظيمات عادي مودم همه ديوايسهاي ديگه تو خونه به بهترين نحو كار ميكنن!؟تو ٧.١.٢ هم با همون تنظيمات عالي بود واي فاي!
                              نميدونم چرا نميخوايم قبول كنيم مشكل از ios8 هست نه از تنظيمات مودم نه از isp و نه از هيچ چيز ديگه!مشكل از ios8 هست ولاغير!

نظر

منم همينى ميگم ديگه ios8 مشكل داره وگرنه چرا با انظيمات عادي مودم همه ديوايسهاي ديگه تو خونه به بهترين نحو كار ميكنن!؟تو ٧.١.٢ هم با همون تنظيمات عالي بود واي فاي!
                                نميدونم چرا نميخوايم قبول كنيم مشكل از ios8 هست نه از تنظيمات مودم نه از isp و نه از هيچ چيز ديگه!مشكل از ios8 هست ولاغير!
                                درسته, 100 درصد مشکل از ios8.1 هست که نمیتونه با تنظیمات اتوماتیک حودش رو مچ کنه! جایی بریم کلا لنگ میشیم
                                البته من در 8.1 سرعت اینترنت سیمکارتم علاوه بر این افتضاح بود!

نظر

صبر کنید ..
                                X