اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
    اگه منظورتون اون مشکلی هست که با روشن کردن سلولار علامت e نمی یومد بله فعلا که درست کار میکنه
    مطمئن باشم دوست عزیز؟ چون چند نفر گفتند هنوز این مشکل پا برجاست!!
    7.1.2 هستم می خوام آپدیت کنم! این مشکل خیلی مهمیه برام!
    وای فا رو هم شنیدم اگه ریستور کنیم مشکلی نداره تو 5اس.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط imojtaba نمایش پست ها
    مشکلش چی بود؟
    سلولار رو که روشن می کردی علامت e نمیومد، باید تنظیمات نتورک ستینگ رو ریست می کری تا بیاد.
    بعد به اولین وای فا که وصل شدی باز دوباره همونجور می شد و نمیومد، دوباره باید ریست میکردی تا e بیاد!
    ویرایش توسط shayrin : https://i-phone.ir/forums/member/53240-shayrin در ساعت 26-10-2014, 02:32 PM

نظر

• مشكل نت خط درست شده ولي واي فاي هنوز مشكل افت شديد سرعت داره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• اين مشكل واى فاى باگ يا واسه سرعت نت

نظر

• بابا اپديت نكن ، ضرر ميكني فعلا ، من خودمم 5s دارم

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

نظر

• وای فا رو میگن اگه با ریستور آپدیت کنید مشکلی نداره!
            اونایی که ota آپدیت کردند مشکل دارن؛ دوستم 5اس داره از طریق ریستور آپدیت کرده مشکل نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
              مطمئن باشم دوست عزیز؟ چون چند نفر گفتند هنوز این مشکل پا برجاست!!
              7.1.2 هستم می خوام آپدیت کنم! این مشکل خیلی مهمیه برام!
              وای فا رو هم شنیدم اگه ریستور کنیم مشکلی نداره تو 5اس.

- - - - - - - - - -

سلولار رو که روشن می کردی علامت e نمیومد، باید تنظیمات نتورک ستینگ رو ریست می کری تا بیاد.
              بعد به اولین وای فا که وصل شدی باز دوباره همونجور می شد و نمیومد، دوباره باید ریست میکردی تا e بیاد!
              این مشکلی را که می فرمایید به دلیل این بود که شما از بک آپ قبلیتون استفاده می کردید. (و به احتمال زیاد قبلا هم جیلبریک بودید)
              بهر حال برای اینکه این مشکل حل بشه کلا یکبار ریستور کنید و دیگه بک آپ قبلیتون را بر نگردونید.
              با این تفاسیر بدون هیچ مشکلی می تونید از اینترنت همراه اول استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                وای فا رو میگن اگه با ریستور آپدیت کنید مشکلی نداره!
                اونایی که ota آپدیت کردند مشکل دارن؛ دوستم 5اس داره از طریق ریستور آپدیت کرده مشکل نداره.
                من ۲ با ریستور کردم مشکل وای فای درست بشو نیست !

نظر

• با ريستور و ota فرقي نداره واي فاي مشكل داره البته براي بعضي ها هم درسته ولي براي من از ورژن ٨ تا همين ٨.١ افتضاحه واي فاي و مشكل نه از نته نه از هيچ چيز ديگه فقط و فقط يه باگ بزرگ در ios8 و ورژناشه كه متاسفانه هنوز رفع نشده بعد از ٣ تا آپديت و جاي تاسف داره! ركن اصلي يه گوشي واي فايشه كه اونم تو ٨ به بعد ميلنگه!!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• دوستان میشه یه توضیح بدید بهم....

من میخوام کلا گوشیم را پاک کنم (ریست کامل) و بعد ابدیت کنم ،چه طوری این کارو کنم؟
                    اس ام اس و شماره ها فقط مهم هستند برام بقیش مشکلی نیست ،چندین بار ابدیت کردم حتی دادم بیرون ابدیت کنن اما هنوز مشکلاتی مثل انتن دهی خیلی بد،سرعت خیلی بد وای فای (با نت موبایل واقعا سرعتش بیشتره تا وای فای) تاخیر در پاسخ دهی
                    فقط یه هنگ کردنش رفع شد همین ... ،و اینکه حجم خیلی زیادی از گوشیو گرفته 16 گیگابایت هست ،کلا 2-3 گیگ برنامه دارم با تمامی اطلاعاتی که دارم زیر 5گیگ میشه،اما بیشتر از 7-8 گیگ فقط ای او اس گرفته ازم...
                    چه طوری رفع کنم اینارو؟ میگن کامل ریست کن و مجدد نصب کنی درست میشه،درسته؟ چه طوری انجام بدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
                      دوستان میشه یه توضیح بدید بهم....

من میخوام کلا گوشیم را پاک کنم (ریست کامل) و بعد ابدیت کنم ،چه طوری این کارو کنم؟
                      اس ام اس و شماره ها فقط مهم هستند برام بقیش مشکلی نیست ،چندین بار ابدیت کردم حتی دادم بیرون ابدیت کنن اما هنوز مشکلاتی مثل انتن دهی خیلی بد،سرعت خیلی بد وای فای (با نت موبایل واقعا سرعتش بیشتره تا وای فای) تاخیر در پاسخ دهی
                      فقط یه هنگ کردنش رفع شد همین ... ،و اینکه حجم خیلی زیادی از گوشیو گرفته 16 گیگابایت هست ،کلا 2-3 گیگ برنامه دارم با تمامی اطلاعاتی که دارم زیر 5گیگ میشه،اما بیشتر از 7-8 گیگ فقط ای او اس گرفته ازم...
                      چه طوری رفع کنم اینارو؟ میگن کامل ریست کن و مجدد نصب کنی درست میشه،درسته؟ چه طوری انجام بدم؟
                      البته بهتر بود در جای مناسب خودش این سوالتون را مطرح می کردید، اما بهتره این تاپیک‌ها را بخوانید:
                      آموزش های ریستور و دانگرید

شما می‌تونید برای نگهداری کانتکت‌هاتون از آیکلود استفاده کنید. به مسیر زیر برید و اپل آی دیتون را وارد کنید:
                      Settings>iCloud
                      با این کار می‌تونید از شماره تلفن‌هاتون بک‌آپ تهیه کنید. اما اس ام اس هاتون که باید بهتون بگم نمی تونید بک آپ جدایی تهیه کنید...

اما برای ریستور کردن آیفون:
                      Settings>General>Reset>Erase All Content And Settings
                      توجه! با این کار آیفون شما همانند روز اول می شود و تمام اطلاعاتتون اعم از عکس، فیلم، نوت، پیامک و... پاک خواهند شد!

نظر

• سلام دوستان
                        تو ios8.1 چه جوري كيبورد فارسي رو فعال كنم ؟ همون عربيه فارسي نداره اخه تو ٧ بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط noorazizi نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          تو ios8.1 چه جوري كيبورد فارسي رو فعال كنم ؟ همون عربيه فارسي نداره اخه تو ٧ بود

شما باید از اپ استور کیبورد سوم شخص دانلود و نصب کنید تا اضافه بشه این مورد

نظر

• ميشه نام كامل نرم افزار رو واسم بفرستي ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                              شما باید از اپ استور کیبورد سوم شخص دانلود و نصب کنید تا اضافه بشه این مورد
                              نام برنامه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط noorazizi نمایش پست ها
                                نام برنامه؟؟

اگه اشنباه نکنم persian typer و همینطور farsi tap این 2 مورد هستن

نظر

صبر کنید ..
                                X