اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
    من آیفون 5 اس رو آپدیت کردم به 8 ولی موقع جواب دادن به تماس ها یه تاخیر 1-2 ثانیه ای داره تا وصل بشه و صدا بیاد! چرا؟!!!
    لگ هست دوست عزیز.باید منتظر آپدیت باشید

نظر

• یه سوال:
      icloud Family Sharing پولیه؟

نظر

• پولی نیست باید کارت اعتباری داشته باشید

نظر

• برای من مینویسه Subscribe for $24.99 per Year .............!!!!!!!

نظر

• من دانگريد كردم آيپد اير رو . قبل دانگريد خواستم تست سرعت بوت شدن دستگاه رو بگيرم . تو ios 8 ٢٣.١ ثانيه طول كشيد و تو ios 7.1.2 ١٨٠١ ثانيه طول كشيد و هم چنين ios 8 ١ گيگ حجم بيشتري نسبت به 7.1.2. به خودش اختصاص داده بود .

نظر

• با سلام!!!
              دوستان اين قابليت جديد سافاري نمايش سايت ها به حالت دسكتاپ چجوري فعال ميشه؟؟؟
              ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• منم دانگرید کردم گوشی زنده شد 5s فلن اپل مجوز دانگرید رو نبسته

نظر

• نوشته اصلی توسط m-toti نمایش پست ها
                  منم دانگرید کردم گوشی زنده شد 5s فلن اپل مجوز دانگرید رو نبسته
                  بکاپ برمیگرده رو ۷.۱.۲؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                    اين تنظيمات mms هست درسته؟
                    براي اينترنت قسمت سلولار ديتا رو بايد پر كنيم كه البته قبلا با اينكه خالي بود اما من به نت وصل ميشدم ولي الان برام علامت E نمياد و حتي رفتم سايت همراه اول نوشته بود apn رو mcinet بزنيم كه زدم ولس باز هم به نتش وصل نميشم!نميدونم چرا!از وقتي ريست نتورك ستينگ كردم اينجوريه تازه بعدش ريستور هم كردم فايده نداشت
                    هات اسپات رو هم نميتونم فعال كنم
                    اين گزينه مياد ميزنم اينو مينويسه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                    ميدونم داداش تنظيمات mms هس ولي قبل از اينكه من ريسيت نتورك بكنم رفتم تو اين قسمت همه قسمتا خالي بود جز mms واسه همين يه اسمرين شات گرفتم بعد از ريسيت نتورك ديتام وصل نميشد اين تنظيمات رو پر كردم درس شد

نظر

• نوشته اصلی توسط Ramin salari نمایش پست ها
                      با سلام!!!
                      دوستان اين قابليت جديد سافاري نمايش سايت ها به حالت دسكتاپ چجوري فعال ميشه؟؟؟
                      ممنون

بعد از اينكه سايت نسخه موبايل باز شد رو آدرس بزنيذ بعد رو استاتوس بار بزنيد گزينه مياد

نظر

• نوشته اصلی توسط esmaeil.slender نمایش پست ها
                        ميدونم داداش تنظيمات mms هس ولي قبل از اينكه من ريسيت نتورك بكنم رفتم تو اين قسمت همه قسمتا خالي بود جز mms واسه همين يه اسمرين شات گرفتم بعد از ريسيت نتورك ديتام وصل نميشد اين تنظيمات رو پر كردم درس شد

ممنون از راهنماييتون از سايت همراه اول اينارو و تنظيم اينترنتم كردم نشد
                        كلا نت خطم وصل نميشه و E نمياد!!قبل ار ريست نتورك درست بود!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• [QUOTE=tamilad;968805]ة
                          نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                          دوستان توهم نزنيد لطفا فرضيه بافي هم نكنيد لطفا
                          ما ايروني ها خودمون خداوندگار دوز و كلك و سيست بازي همه چي هستيم فك مي كنيم همه مثل مان
                          اخه يه شركت مثل اپل هيچ وقت نمياد خودش رو خراب كنه
                          يه مثال همه ميدونيم كه سرعت اتصال مثلا به اپ استور و حتي دانلود روي ios ٧ نسبت به ios 6 به شدت بالاتر بود،من اين موضوع رو خودم چندين بار روي آيپد و آيفون تست كردم،خب اين به نظر من بهبود نرم افزاريه ديوايس ،
                          حالا مثلا يه دوستي كه آيفون 3gs داره كه نه پردازنده ي به روزي داره و ديگه اينكه ios 7 رو هم كه نميتونه داشته باشه روي ديوايسش
                          و قطعا چه بخواين روي كاغذ حساب كنيد و چه در عمل و با نگاه عقلاني و منطقي قطعا اون دوست با اون ديوايس قديمي نبايد بتونه مثل يه دوست ديگه اي كه ديوايس به روزي داره به اپ استور وصل شه
                          دوستان خواهشا تموم كنيد اين بحث ها رو

دوست عزيز تجربه 5, 6 ساله من با محصولات اپل ميگه كه شما مطمين باشيد تا ٣سال و ٣ ورژن ios به صورت كاملا عالي و با خيال راحت نسبت به ر گونه ساپورتي از ديوايستون استفاده كنيد و از همه مهمتر بدون هيچ كاهش سرعت ملموسي در ديوايستون، و باز بعد اين ٣ سال ٣ سال ديگه ام اگر زياد اهل بازي و گيمينگ نباشين و فقط خود ios واستون ملاك باشه ميتونين استفاده كنين با لذت،
                          فقط يه پيشنهادي كه دارم اينكه مثلا اگر 5s دارين هيچ وفت و هيچ جا مثلا با ٦ پلاس كار نكنين چون وسوسه ميشين كه آيفونتون رو عوض كنين
                          و اين موضوع ام خوبي محصولات اپل هست،
                          آپديت هاي خوب سخت افزاري و نرم افزاري
                          سپاس از شما دوست عزيز كه مارو متوهم حساب مي فرماييد!!!!!!
                          واقعا اين همه باگ و مشكلات كه يكي يكي دوستان ميان و با استناد مي گن رو شما انكار مي كني؟
                          مثلا ما بايد بگيرم متشكريم اپل!!!! من از اون قديمي هاي اپل هستم و تا حالا اندرويد هم نداشتم ولي تو كتم نمي ره كه واقعيت را كتمان كنم!!!!
                          جالب كه مقصر هم شديم، خداي دوز و كلك هم كه هستيم!!!! دفاعيه جالبي بود!!! شما ها خارجي ها خيلي كارتون درست هست انصافا، كاملا دست ما ايروني ها رو خوندين شما!!!
                          دوستان اگر كسي حوصله داره از اول تاپيك بخونه و دونه دونه باگ ها و مشكلات رو شماره گذاري و ليست كنه تا بلكه رفع اتهام شه!!!

نظر

• راستي ios 8 يك نكته جالب ديگه هم داشت كه اونم فول اسكيرن شدن اجباري safari هست!!! Address bar چه بخواهي چه نخواهي مخفي ميشه!!!!
                            شايد اين قابليت براي ايفون يك مزيت باشه ولي تو آيپد مخفي شدن يك نوار به پهناي ٢ سانت از بالاي صفحه دردي از دل كسي دوا نمي كنه و فقط يك كليك اضافه براي نمايان شدن نوار آدرس و تب ها هست
                            من تو تنظيمات safari چيزي نديدم كه اين قابليت را از كار بندازه، كسي چيزي يافت نكرده؟

نظر

• من روي آيپداير آپگريد كردم ، نسبت به قبل به نظرم كمي بهتر شده ولي يك مشكل دارم و آنهم اينكه به وي ..ي اني كه تا لحظه شروع آپگريد وصل ميشدم ديگر نميتوانم وصل شوم!
                              ظاهرا همه تنظيمات درست هست ولي متاسفانه بعد از آپگريد به ٨ ديگر امكان وصل شدن به آن را ندارم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط radikal0120 نمایش پست ها
                                بکاپ برمیگرده رو ۷.۱.۲؟
                                نه اگه بکاپ از ios8 باشه نمیشه ولی از 7 باشه برمیگرده

نظر

صبر کنید ..
                                X