اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه نهايي iOS 8 منتشر شد

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
    با وای فای روشن؟ من با وافای خاموش و در حالت ایرپورت (که سیمکارتم خاموشه! ) دیشب تا صبح ۶ درصد کم کردم. گوشی هم عمرش یه روزه!
    والا من تو ٧ با واي فاي روشن و سيم كارت فعال شب تا صبح ٤-٥٪ كم ميكرد ولي الان روي ٨ حدودا ٨-٩٪ كم ميشه در همين حالت.اتفاقا من از مصرف استندباي شديدا راضي بودم تا قبل ios8
    نوشته اصلی توسط mori.jacobi نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکلات همیشه هست و کسی منکرش نمیشه ولی سرعت وای فای واقعا مسخره است مشکل نیست من خودم آیفون 5 اس دارم و مخابرات 2 مگ و های وب توی شرکت توی تنظیمات خیلی وقته از dns 8.8.8.8 گوگل استفاده می کنم این مشکلات رو هم ندارم و مثل آب خوردن آپدیت میشه و پی ام و این چیزا هم راحت میره !! بعضی از خدمات دهنده اینترنت محدود کردن مثلا مخابرات و برای اونه ربطی به سیستم اپل نداره .. شما اینکاری که من گفتم رو انجام بده dns رو تنظیم کن مشکلت حل میشه
    دوست عزيز من كه اينترنتم قبل و بعد ار آپديتم به ios8 فرقي نكرده همونه!!يعني ١ مگ مخابرات كه خيلي سرعت عالي و خوب هست به محض اينكه به ios8 آپديت كردم گند خورد توش و اتفاقا دقيقا مشكل از ios8 هست نبايد توجيه كرد كه!من به عنوان گوشي دوم m8 دارم و روي اون سرعت نت عاليه و دقيقا مثل آيفونم با ios7 هست و الان كه من با ios8 هستم و سرعت داره اديتم ميكنه كماكان روي m8 سرعت واي فاي عاليه پس دقيقا مشكل از ios8 هست
    من هم dns8.8.8.8 رو تست كردم هم همون dns 4.2.2.4 اس كه رو ios7 ست كرده بودم و عالي بود ولي فرقي نكرده كماكان مشكل سرعت واي فاي دارم
    ضمنا ٢ بار هم ريستور كردم و چندين بار هم ريست نتورك ولي فرقي نكرد و كاملا مشخصه ربطي به اينترنتم نداره و مشكل از ios8 هست

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• دوستان من الان دانگريد كردم به ios 7.1.2 پيشنهادم به بقيه هم اينه كه دانگريد كنن البته اگه بك آپ قبل دارن چون بك آپ ورژن بالاتر رو پايين تر جواب نميده ( هركه هم ميخواد دانگريد كنه زودتر اقدام كنه چون اصن معلوم نيس اپل تا كي راه دانگريد رو باز گذاشته ) از اون دوستايي هم كه رو ios 8 ميمونن خواهش دارم اگر آپديت اومد واسش تست كنن ببينن باگاهش رفع شده يا نه بعد اينجا يا تو پست جدا درمورد ios 8 بيان كنن چون ما كه دانگريد كرديم چشم انتظار آپديت جديد ios 8 و رفع باگاش هسيم چون سرعت كم واي فاي و اون باگي كه هنگام slide to answer داشت واقعا اذيت ميكنه .... لطفا به محض اومدن آپديت به ما هم خبر بدين

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من اولين بار كه ريستور كردم هات اسپات رو با اون روشش درست كردم و اومد تو ستينگ ولي يه بار ريست نتورك كردم ديگه هر كاري ميكنم نمياد حتي ريستور هم كردم دوباره نمياد
        وقتي سلولار رو روشن ميكنم اين گرينه set up hotspot مياد ولي غير فعاله و apn هم mcinet ميزنم هيچ اتفاقي نميوفته و توي ستينگ نمياد

و ضمنا يه چيز جالب اينكه توي تپلتاك وقتي ميخوايم عمس بفرستيم فولدر all photo هست ولي توي وايبر و لاين و ... فقط recently added هست كه عكسهاي قديمي رو توش نداره و حتما بايذ فولدر بسازيم
        اميدوارم برنامه ها آپديت بدن و اين مشكل حل شه دقيقا مثل تپاتاك شه

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
          من اولين بار كه ريستور كردم هات اسپات رو با اون روشش درست كردم و اومد تو ستينگ ولي يه بار ريست نتورك كردم ديگه هر كاري ميكنم نمياد حتي ريستور هم كردم دوباره نمياد
          وقتي سلولار رو روشن ميكنم اين گرينه set up hotspot مياد ولي غير فعاله و apn هم mcinet ميزنم هيچ اتفاقي نميوفته و توي ستينگ نمياد

و ضمنا يه چيز جالب اينكه توي تپلتاك وقتي ميخوايم عمس بفرستيم فولدر all photo هست ولي توي وايبر و لاين و ... فقط recently added هست كه عكسهاي قديمي رو توش نداره و حتما بايذ فولدر بسازيم
          اميدوارم برنامه ها آپديت بدن و اين مشكل حل شه دقيقا مثل تپاتاك شه

من يه بار ريسيت نتورك كردم ولي تنظيمات ديتا واسم نيومد كه خودم دستي تنظيمات رو وارد كردم تا ديتا وصل بشه و از اونجا طبق آموزش هات اسپات رو وصل كردم الان تنظيمات رو واست ميفرسم ولي نميدونم واسه همراه اولم جواب ميده ايشالا كه درس بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mori.jacobi نمایش پست ها
            دوست عزیز مشکلات همیشه هست و کسی منکرش نمیشه ولی سرعت وای فای واقعا مسخره است مشکل نیست من خودم آیفون 5 اس دارم و مخابرات 2 مگ و های وب توی شرکت توی تنظیمات خیلی وقته از dns 8.8.8.8 گوگل استفاده می کنم این مشکلات رو هم ندارم و مثل آب خوردن آپدیت میشه و پی ام و این چیزا هم راحت میره !! بعضی از خدمات دهنده اینترنت محدود کردن مثلا مخابرات و برای اونه ربطی به سیستم اپل نداره .. شما اینکاری که من گفتم رو انجام بده dns رو تنظیم کن مشکلت حل میشه
            تمام کارهایی که شما و دوستان دیگه فرمودید انجام دادم اما سرعتش مشکل داره! فقط رو ۵اس و آیپد بعد از آپدیت اینجوری شد و روی مک بوک و گوشی گالکسی سرعت کما فی السابق عالیه! بعضی دوستان از جمله من واقعا مشکل کندی اینترنت داریم و چون برخی ندارن معنیش این نیست که مشکل نیست. مثلا دیدم چند نفر از دوستان مشکل موقع زنگ خوردن گوشی دارن ولی من این یه مشکل رو رو ۵اسم ندارم اما هست واسه بعضیا.

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
              تمام کارهایی که شما و دوستان دیگه فرمودید انجام دادم اما سرعتش مشکل داره! فقط رو ۵اس و آیپد بعد از آپدیت اینجوری شد و روی مک بوک و گوشی گالکسی سرعت کما فی السابق عالیه! بعضی دوستان از جمله من واقعا مشکل کندی اینترنت داریم و چون برخی ندارن معنیش این نیست که مشکل نیست. مثلا دیدم چند نفر از دوستان مشکل موقع زنگ خوردن گوشی دارن ولی من این یه مشکل رو رو ۵اسم ندارم اما هست واسه بعضیا.
              دوست عزيز يكي از دلايل دانگريد من همين سرعت كم واي فاي و slide to answer اگه شما هم 5s دارين حتما بايد مشكل slide to answer رو داشته باشين ... گوشيتون رو بزارين رو زنگ بعد صفحه گوشيتونو قفل كنين بعد زنگ بزنين بهش slide كه كردين يك ثانيه بعد از جواب دادن گوشي زنگ ميخوه... اگر همينطور ios8 هسين dns رو بزنين 4.2.2.4 امتحان كنين ببينين درس ميشه يا نه ؟
              آخه من 8.8.8.8 رو امتحان كردم

نظر

• نوشته اصلی توسط mori.jacobi نمایش پست ها
                گوشی شما نمیدونم از کدوم اینترنت استفاده می کنی ولی من با های وب هیچ مشکلی ندارم با دی ان اس گوگل درضمن باطری هم مقایسه کردن خیلی فرقش کمه در اون حد نیست که شما میگی
                دوست عزیزم وقتی هم وایمکس ایرانسل و وایمکس مبین نت روی وایو و گالکسی و مک بوک پرو مثل قبل کار می کنه اما همون موقع روی آیپد و آیفونی که تا قبل از آپ به ۸ همونجور خوب بوده ولی الان کند شده، گوشی رو ریست کردم و دی ان اس دادم درست نشده، شما میگی مال چیه؟!!! چه ربطی به شرکت اینترنت داره؟! چطور روی دیوایس های دیگه ای که دارم خوبه و رو اینام خوب بوده دقیقا از زمان آپ بد شده. معلومه که مشکلم از همین آپ هست.

نظر

• سلام اینو برای کسانی که شاید بخوان دانگرید کنن ولی فکر میکنن بسته شده میگم.من همین الان دانگرید کردم و انجام شد پس هنوز راه برگشت بازه(ایفون 5s)

نظر

• سلام
                    ۲تا سوال مهم دارم یه چند روزی درگیرم
                    اول اینکه Ota اپ گرید کنم یا که از طریق ریستور رو فریم ور ۸ ؟
                    دوم اینکه واسه ریستور ۸ Shift + update یا shift + restore ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alisecret نمایش پست ها
                      سلام
                      از طریق ریستور سیستم عامل دوباره نصب میشه.
                      اگه Shift+Update رو بگیرید فرقی با OTA نداره و آپدیت میشه.
                      اما اگه Shift+restore رو بگیرید ریستور میشه و سیستم عامل دوباره نصب میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط alisecret نمایش پست ها
                        سلام
                        من بيشتر ترجيح ميدم از طريق ريستور آپ كنين ولي آپديتاتون ( مثلا ٨.٠.١ از طريق ota ) ولي اگه بخواين مثلا از اي اوس ٨ برين به ٩ ريستور كنين بهتره چون گوشيتون سبك تر هم ميشه
                        بعد بايد واسه ريستور shift+restore بزنين

نظر

• نوشته اصلی توسط esmaeil.slender نمایش پست ها
                          من يه بار ريسيت نتورك كردم ولي تنظيمات ديتا واسم نيومد كه خودم دستي تنظيمات رو وارد كردم تا ديتا وصل بشه و از اونجا طبق آموزش هات اسپات رو وصل كردم الان تنظيمات رو واست ميفرسم ولي نميدونم واسه همراه اولم جواب ميده ايشالا كه درس بشه

اين تنظيمات mms هست درسته؟
                          براي اينترنت قسمت سلولار ديتا رو بايد پر كنيم كه البته قبلا با اينكه خالي بود اما من به نت وصل ميشدم ولي الان برام علامت E نمياد و حتي رفتم سايت همراه اول نوشته بود apn رو mcinet بزنيم كه زدم ولس باز هم به نتش وصل نميشم!نميدونم چرا!از وقتي ريست نتورك ستينگ كردم اينجوريه تازه بعدش ريستور هم كردم فايده نداشت
                          هات اسپات رو هم نميتونم فعال كنم
                          اين گزينه مياد ميزنم اينو مينويسه

نظر

• سلام دوستان،

توي ستينگ قسمت زبان گوشي، گزينه فارسي هم اومده ! داستان چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                              سلام دوستان،

توي ستينگ قسمت زبان گوشي، گزينه فارسي هم اومده ! داستان چيه؟
                              داستان اینه که اگه مثلا گوگل رو باز کنی با زبان فارسی باز میشه مستقیما

نظر

• من آیفون 5 اس رو آپدیت کردم به 8 ولی موقع جواب دادن به تماس ها یه تاخیر 1-2 ثانیه ای داره تا وصل بشه و صدا بیاد! چرا؟!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X