اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من همین الان یه آیفون 5 رو از 6.1.4 به 7.0 آپدیت کردم.بدون هیچ مشکل و اروری

نظر

• دوستان ارجمند من از وقتی یه 7.0.2 آیفون 5 آپدیت کردم به صورت اتومات میزان روشنایی صفحه یا زیاد تا آخر یا یا کم کمه بعد من باید دوباره برم تو ستینگ درست کنم اصنم بش دس نمیزنمااا ؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arminevil655138 نمایش پست ها
        دوستان ارجمند من از وقتی یه 7.0.2 آیفون 5 آپدیت کردم به صورت اتومات میزان روشنایی صفحه یا زیاد تا آخر یا یا کم کمه بعد من باید دوباره برم تو ستینگ درست کنم اصنم بش دس نمیزنمااا ؟؟؟؟؟
        من همچين مشكلي ندارما!
        ريست كنيد.

نظر

• روی آیپد 4 مشکلی نداره؟ آپدیت کنم؟

نظر

• افکت لایو دوربین برای آیفون 4s کار میکنه؟

نظر

• من همینجا از خدا و اپل درخواست میکنم این آیفون 4 مارو به ما برگردونه. آقا از وقتی 7 ریختم گوشیم شده 2g خب کاشکی به ما میگفتی ساپورت نمیشه 4.

نظر

• نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                من همینجا از خدا و اپل درخواست میکنم این آیفون 4 مارو به ما برگردونه. آقا از وقتی 7 ریختم گوشیم شده 2g خب کاشکی به ما میگفتی ساپورت نمیشه 4.
                والا من که رویه 4 ریستور کردم و کاملا راضیم . کندی و سرعت و مصرفه بیشتره باتری به بشدت کم روش حس میشه . اما کاملا قانع کنندست که ادم رویه این ورژن بمونه.

هر چند که من فکر میکنم هنوز زوده تصمیم گیری و واسه یه 7 ایده آل باید دو سه تا آپدیت دیگه صبر کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                  من همینجا از خدا و اپل درخواست میکنم این آیفون 4 مارو به ما برگردونه. آقا از وقتی 7 ریختم گوشیم شده 2g خب کاشکی به ما میگفتی ساپورت نمیشه 4.
                  شما یه بار بدون برگردوندن بکاپ ریستور کن ببین تاثیری داره یانه

نظر

• بابا راه ی نیست به 6 برگردیم
                    ایفون 4s

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                      روی آیپد 4 مشکلی نداره؟ آپدیت کنم؟
                      خير
                      آپديت كنيد.

نظر

• با سلام
                        من 4s دارم 7.0.2 بزرگترین مشکلی که دارم با بازیهاست مثلا بازی فیفا14 رو با خود گوشی دانلود کردم ریختم ولی وقتی wifi روشن و به نت وصل از بازی میپره بیرون ولی وقتی wifi خاموشه یا به نتوصل نیست نمیپره فیفا 14 هم اگربه نت وصل نباشی فایده نداره بازی real racing 3 هم دقیقا همین مشکلو داره حتی با چیز پی ان هم چک کردم نشد
                        ازنظر من این یه فاجعه ست
                        اگر کسی راه حلی داره لطفا راهنمایی کنه ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                          شما یه بار بدون برگردوندن بکاپ ریستور کن ببین تاثیری داره یانه
                          رفیق من وقتی ریستور میکنم بکاپ برنمیگردونم. مرسی که کمک کردی.
                          فعلا که گرفتار شدیم رفته. حالا ببینیم آپدیت میاد چه میشه

نظر

• دوستان یعنی نمیشه ریستور کرد؟ دانلود کرد بعد ریستور کرد؟ در ضمن چند mg دانلود می خواد و باید با چیز بی ان دانلود کرد؟
                            ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 30-09-2013, 02:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
                              دوستان یعنی نمیشه ریستور کرد؟ دانلود کرد بعد ریستور کرد؟ در ضمن چند mg دانلود می خواد و باید با چیز بی ان دانلود کرد؟
                              چرا ميشه دوست عزيز
                              نيازى به قند شكن هم نداره
                              دقيقا نميدونم چقدر حجم داره ولى 7 يك گيگ و دويست مگابايت بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من از طریق خود گوشی داشتم دانلود می کردم که اومدم دیدم ارور داده تا نصفه هم لود شده بود فهمیدم حجم نتم تموم شده بعد که حجم خریدم دوباره زدم که دانلود کنه رفت از اول دانلود کنه الان بازم زدم که دانلود کنه نکنه دوباره ارور بده؟البته حجم گرفتم زیاد
                                بازم ارور داد :
                                software update failed.an error occured downloading IOS 7.0.2

- - - - - - - - - -

نظر

صبر کنید ..
                                X