اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من کلی برنامه از اپ استور خریدم اگه آپدیت کنم برنامه هام میپره
    چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
      من از طریق خود گوشی داشتم دانلود می کردم که اومدم دیدم ارور داده تا نصفه هم لود شده بود فهمیدم حجم نتم تموم شده بعد که حجم خریدم دوباره زدم که دانلود کنه رفت از اول دانلود کنه الان بازم زدم که دانلود کنه نکنه دوباره ارور بده؟البته حجم گرفتم زیاد
      بازم ارور داد :
      software update failed.an error occured downloading IOS 7.0.2

- - - - - - - - - -
      کسی نیست جواب بده؟

نظر

• آقا hot spot از كجا فعال ميشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
          آقا hot spot از كجا فعال ميشه؟

setting

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
            setting
            ببين باور كن نيست!

نظر

• سلام
              اگوشی من آیفون4 هستش،من با برنامه ifaith اس اچ رو ذخیره کردم
              الان میخوام ببرم 7.0.2 ،آیا میتونم دوباره دانگرید کنم؟با چه برنامه ای میشه و چگونه؟؟؟؟؟
              لطفا راهنماییم کنید

نظر

• نمیدونم چرا از وقتی اومدم رو 7 دائم گوشیم از دسترس خارج میشه در حالی که داره انتن نشون میده البته به صورت پنج خونه تو خالی که خیلی عجیبه و مجبورم دائم air کنم تا درست بشه در ضمن برای پیدا کردن رایتل دائم دچار مشکل میشه که قبلا اصلا اینطور نبود.
                یه نکته دیگه اینکه در حالت سرچ غیر اتوماتیک بیشتر وقت ها اصلا هیچ شبکه ای با سیمکارت رایتل پیدا نمیکنه.
                کلا با سیمکارت رایتل خوب کار نمیکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                  آقا hot spot از كجا فعال ميشه؟

cellular data رو روشن کنید و در همین قسمت به cellular data network برید و APN رو برای ایرانسل بذارید mtnirancell. متاسفانه برای همراه اول حضور ذهن ندارم! سری به سایتش بزنید. حالا دیگه هات اسپات فعال میشه و میشه روشنش کرد.
                  نوشته اصلی توسط amin_vpf نمایش پست ها
                  من کلی برنامه از اپ استور خریدم اگه آپدیت کنم برنامه هام میپره
                  چیکار کنم؟
                  وقتی آیفون رو به آیتونز وصل میکنید رو اسمش کلیک راست کنید و transfer purchases رو انتخاب کنید. اینطوری برنامه ها رو هارد سیستم و در آیتونز کپی میشن. اگه هم قبلا با خود آیتونز دانلود کردید که جای نگرانی نیست. بعد از ریستور برنامه ها رو میتونید راحت نصب کنید. نیاز به خرید دوباره که نیست و رو هر تعداد دستگاه میتونید نصبشون کنید به شرطی که رمز اپل آی دی که باهاش برنامه ها دانلود شدن داشته باشید.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• نه پسوردشو ندارم دادم بیرون برام ریختن
                    میتونم انتقال بدم برنامه هارو رو os جدید؟

نظر

• دوستان عزیز، من یه 4S-16Gb دارم که جیلبریکه با ورژن 5.1.1. میخوام بدونم ارزش داره به ios 7 آپدیت کنم یا نه؟ از نظر سرعت، و بقیه چیزا دوستان حرفه ای صلاح میدونید آپدیت کنم یا نه صرفا یه هوس بیهودست که بعدا پشیمونم میکنه؟ ممنون از راهنماییتون.

نظر

• میتونید از pp25 استفاده کنید.

من چند روزه که از 6.1 اومدم به 7.0.2، خیلی راضی هستم، رفت و آمد در منوها به نرمی و سرعت انجام میشه، همه چیز عالیه، فقط مصرف 30درصد بیشتر شده... و یک مشکل تقریبا جدی ! اینکه مثلا بازی clash of clans نرم و روان مثل قبل اجرا نمیشه و زیادی لگ میزنه !

فکر کنم گرافیک بالای سیستم عامل مقداری از قدرت پردازنده رو کنترات برداشته !

نظر

• نوشته اصلی توسط amin_vpf نمایش پست ها
                          نه پسوردشو ندارم دادم بیرون برام ریختن
                          میتونم انتقال بدم برنامه هارو رو os جدید؟
                          خیر اگه پسورد ندارید کاریش نمیشه کرد

نظر

• استاد عزیز pp25 جیه؟

نظر

• سلام
                              من یه چند تا سوال داشتم:

من 4s دارم و نسخه ios: 6.1.3 هستش، ومیخوم آپدیت کنم به نسخه 7.0.2، چند تا مشکل دارم، وقتی از خود گوشی میزنم دانلود کنه تا مقدار خیلی زیادی دانلود جلو میره ولی درنهایت خطا میده و کامل نمیشه (که البته بخاطر قطعی اینترنت و سرعت پایین طبیعی هستش)، راهی هست که من این os رو جداگانه با کامپیوتر دانلود کنم و بعد برای آیفونم و آیپدم از همون استفاده کنم؟
                              و اینکه 4sبا این نسخه مشکلی نداره؟؟
                              ممننون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• دوستان دیشب گذاشتم دانلود کنه گوشی صبح دیدم گوشی رفته به recovery . با redsnow درآوردم از ریکاوری الان نوشته downloaded و install now که میزنم نصب کنه ارور میده. ورژن گوشی من 5.1.1

نظر

صبر کنید ..
                                X