اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
    ربطي به اكانت نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    منم اينو شنيدم خودم نديدم واسه همين گفتم چك كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها

ولا بعد از آپدیت به 7 وارد Appstore شدم و خودش پیشنهاد داد و همه اون برنامه هایی که اعلام کرده بودند رایگان شده نصب شدن.. اما روی آیفون 5 نمیشه؟!
      خب دوست عزيز شما اگه واقعا اينارو دانلود كرد با اپل اي دي خودتون رو ايپد ميني ديگه نيازي ندارين ديواسهاي ديگتون دانلود كنين. با ايتونز برا اون يكي ديوايساتون سينك كنين

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

• البته من بدون مشكل همه رو از pp نصب كردم روي ٧.٠.٢

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• دوستان من وقتی Reduce Motion روشن میکنم غیر فعال میشه و وقتی خاموش میکنم فعال میشه...دقیقا برعکسه...شما هم همین مشکلو دارید؟ ایفون 5 7.0.2

نظر

• نوشته اصلی توسط korgrasol نمایش پست ها
            دوستان من وقتی Reduce Motion روشن میکنم غیر فعال میشه و وقتی خاموش میکنم فعال میشه...دقیقا برعکسه...شما هم همین مشکلو دارید؟ ایفون 5 7.0.2
            دوست عزيز reduce يعني كاهش پس وقتي روشن افكت ها غير فعال مي شن ديگه. درسته

Sent from my iPhone

نظر

• سلام.
              من با خود گوشی از 7.0 مستقیما به 7.0.2 رفتم چون دیدم حجم کمی در حدود 18 مگ داره. ولی بعد از نصب الان روی علامت اتصال کابل به آیتونز گیر کرده. آیتونز هم دستگاه رو نمیشناسه. کسی راه حلی میدونه از این وضع رهایی یابم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط acro-crown نمایش پست ها
                سلام.
                من با خود گوشی از 7.0 مستقیما به 7.0.2 رفتم چون دیدم حجم کمی در حدود 18 مگ داره. ولی بعد از نصب الان روی علامت اتصال کابل به آیتونز گیر کرده. آیتونز هم دستگاه رو نمیشناسه. کسی راه حلی میدونه از این وضع رهایی یابم؟
                به آیتونز وصل کنید به حالت dfu ببرید و ریستور کنید دستگاه رو

نظر

• برای iPhone 5 به حجم 21 مگابایت است

نظر

• 1مقدار مشکل باتری روی 4 حل شده

نظر

• برا من خودش اتوماتیک دانلودش کرد...!!!!!...دیدم که دانلود کرده منم زدم نصب کنه...!!

چرا اتوماتیک دانلود کرد...؟؟؟

نظر

• دوستان من ایپد مینی چند روز پیش گرفتم ، جیلبریکش هم کردم ios 6.1
                        ۱-کسایی که مینی اپدیت کردن به ۷ پیشنهادتون چیه در مورد اپدیت ؟ از لحاظ مصرف باطری و باگ و ... چطوره؟
                        ۲-برنامه های iphoto و.. تو اپ استور برام رایگان نیست، بعد از اپدیت به ۷ چون بعد از کنفرانس بوده باید رایگان بشه؟
                        سپاس فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط Safeman نمایش پست ها
                          دوستان من ایپد مینی چند روز پیش گرفتم ، جیلبریکش هم کردم ios 6.1
                          ۱-کسایی که مینی اپدیت کردن به ۷ پیشنهادتون چیه در مورد اپدیت ؟ از لحاظ مصرف باطری و باگ و ... چطوره؟
                          ۲-برنامه های iphoto و.. تو اپ استور برام رایگان نیست، بعد از اپدیت به ۷ چون بعد از کنفرانس بوده باید رایگان بشه؟
                          سپاس فراوان
                          بد نيست ولي چون ميني از نظر سخت افزاري ضعيفه زياد روش روان نيست
                          در مورد ilife .. با خريد ايفون هاي جديد بعد از رفتن به اپستور پيغام براتون مياد كه اين برنامه ها وجود دارن و ميتونين رايگان دانلود كنين
                          مثل مك

نظر

• الان میشه به 7 ریستور کرد؟!

نظر

• نه عزیز نمیشه باید به آخرین ورزن ریستور کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط S1N4 نمایش پست ها
                                الان میشه به 7 ریستور کرد؟!
                                نوشته اصلی توسط saeed99 نمایش پست ها
                                نه عزیز نمیشه باید به آخرین ورزن ریستور کرد
                                دلیل:
                                بسته میشه توسط اپل