اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.0.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها
    دوستان مگرقرار نبود iMovie , iPhoto & ... در iOS 7 رایگان شوند.. ؟
    اما هنوز در APPStore فری نیستند... این درحالیه که در iPad Mini بنده اینها را به صورت رایگان دانلود و نصب کردم..اما در آیفون نتونستم..
    دوست عزيز
    اگه از يك اپل ايدي استفاده كني، چطور ميشه كه براي يك دستگاه شما نصب شده، اما براي دستگاه ديگتون پوليه؟!
    و اينكه موضوعي كه مطرح كردين مربوط به اينجا نميشه!

نظر

نوشته اصلی توسط Moshtaba نمایش پست ها
      - - - - - - - - - -

دوست عزيز
      اگه از يك اپل ايدي استفاده كني، چطور ميشه كه براي يك دستگاه شما نصب شده، اما براي دستگاه ديگتون پوليه؟!
      و اينكه موضوعي كه مطرح كردين مربوط به اينجا نميشه!
      این برنامه ها برای آیفون های جدید رایگانه(به اپل آیدی مربوط نمیشه)

نظر

نوشته اصلی توسط i_saeid نمایش پست ها
        از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه
        ورژن 7 هنوز بازه
        میشه ریستور کرد
        آخرين اطلاعي كه داشتم ريستور به 7 باز بود

نظر

سلام من آیفون۵ رو به آپدیت کردم الانAirPlay ازControl Center ناپدید شده فقطAirDrop دارم چگونه AirPlay رو بازگردونم ؟

نظر

یه سوال این airplay روی ای او ای 7 برای ای پد 3 نیست؟ از وقتی که ای پد را ابدیت کردم دیگه نمی بینمش

نظر

نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها
              اما هنوز در APPStore فری نیستند... این درحالیه که در iPad Mini بنده اینها را به صورت رایگان دانلود و نصب کردم..اما در آیفون نتونستم..
              شما رو آیپد مینی چطوری اینارو فری نصب کردی ؟؟! برای من که همچنان پولیه !!

7.0.2

نظر

فکر کنم این برنامه ها برای دستگاه هایی که از تاریخ 10 شهریور به بعد خریداری شده است
                رایگان است

نظر

نوشته اصلی توسط Nightmare77 نمایش پست ها

7.0.2
                  احتمالا ایپدشونو بعد از کنفرانس خریدن

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

مال من چرا نميگيره؟! ( آبفون 5 - 1428)
                    من گلد مستر 7 رو نصب كردم! اما رو دريافت آپديت گير ميكنه و فقط در حال لود كردن ميمونه و پيغام آپديت رو نمياره!
                    edit:
                    يه ريست لاش گير كرده بود!! درست شد
                    ویرایش توسط hamidreza2000m : https://i-phone.ir/forums/member/108959-hamidreza2000m در ساعت 28-09-2013, 01:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
                      مال من چرا نميگيره؟! ( آبفون 5 - 1428)
                      من گلد مستر 7 رو نصب كردم! اما رو دريافت آپديت گير ميكنه و فقط در حال لود كردن ميمونه و پيغام آپديت رو نمياره!
                      edit:
                      يه ريست لاش گير كرده بود!! درست شد
                      شما از آيتونز اقدام كنيد يا اينكه نت تون رو چك كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها
                        عزیزان کسی جواب این سوالو میدونه؟؟ چرا درios7 برنامه های , iMovie , iPhoto & ... رایگان نیستند؟؟

نظر

عزیزان کسی جواب این سوالو میدونه؟؟ چرا درios7 برنامه های , iMovie , iPhoto & ... رایگان نیستند؟؟
                          فقط براى ديوايس هايى كه بعد از كنفرانس خريدارى و اكتيو شده رايگان هستند

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Nightmare77 نمایش پست ها

7.0.2

ولا بعد از آپدیت به 7 وارد Appstore شدم و خودش پیشنهاد داد و همه اون برنامه هایی که اعلام کرده بودند رایگان شده نصب شدن.. اما روی آیفون 5 نمیشه؟!

نظر

ولا بعد از آپدیت به 7 وارد Appstore شدم و خودش پیشنهاد داد و همه اون برنامه هایی که اعلام کرده بودند رایگان شده نصب شدن.. اما روی آیفون 5 نمیشه؟!
                              دوست خوبم حتمن اكانت ٥ شما مال امريكا نيست...من با اكانت امريكا چك ميكنم بهتونم خبر ميدم
                              چون شنيدم برنامه هاي free اكانتهاي كشورها با هم متفاوت هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                                دوست خوبم حتمن اكانت ٥ شما مال امريكا نيست...من با اكانت امريكا چك ميكنم بهتونم خبر ميدم
                                چون شنيدم برنامه هاي free اكانتهاي كشورها با هم متفاوت هستش

ربطي به اكانت نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

صبر کنید ..
                                X