اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS5.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
    یاحرف شما مخالفم چون من cmda هم سراغ دارم یکی از بچه های انجمن داره وگذاشته بودش برای فروش
    احتمالا واسه ايشون هم از خارج كشور آوردن و اينجا به عنوان يه آيپاد كاربرد داره . مگر اينكه يه gmate هم باهاش هميشه يدك كشيده بشه !

نظر

• سلام دوستان
      کسی خبری از جیلبرک آنتترد 5.1 برای آیفون 4 نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
        سلام دوستان
        کسی خبری از جیلبرک آنتترد 5.1 برای آیفون 4 نداره ؟
        http://www.i-phone.ir/forums/thread66032.html
        http://www.i-phone.ir/forums/thread66038.html

نظر

• دوستان ببخشید من یه سوال دارم هرکی یه جور جواب می ده!
          یه آیپد 2 دارم رو 4.3.5!یه سری اپ ارجینال روش نصبه!اپل ایدی اپ ها رو هم ندارم!
          اگه به جای ریستور کردن آپدیت کنم به 5.1 اپ ها پاک می شند؟ با توجه یه این که پسورد اپل آیدی اپ ها رو ندارم.....
          ویرایش توسط rezakhoshkele : https://i-phone.ir/forums/member/23578-rezakhoshkele در ساعت 06-05-2012, 01:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakhoshkele نمایش پست ها
            دوستان ببخشید من یه سوال دارم هرکی یه جور جواب می ده!
            یه آیپد 2 دارم رو 4.3.5!یه سری اپ ارجینال روش نصبه!اپل ایدی اپ ها رو هم ندارم!
            اگه به جای ریستور کردن آپدیت کنم به 5.1 اپ ها پاک می شند؟ با توجه یه این که پسورد اپل آیدی اپ ها رو ندارم.....
            اگه دوست عزيز منظورتون از آيتيونز بله وقتي كه به نسخه ٥.١ آپديت ميخواهيد كنيد در ابتدا يك نسخه پشتيبان در آيتينز تهيه كنيد كه تمامي محتويات داخل آيپد رو ب جز برنامه ها و مو زيك و عكس ها بكاپ ميگيره !! ولي براي اينكه وقتي شما آپديت كه ميكنيد در اصل تمام محتويات رو پاك ميكنيد و در صورتي ك قبل از انجام اين كار از ايتيونز نسخه پشتيبان تهيه كرده باشيد به غير از موارد ذكر شده ديگر محتويات رو ميتونيد برگردونيد

 Sent az forsmile' iFone using Tapatalk 

نظر

• نوشته اصلی توسط forsmile نمایش پست ها
              اگه دوست عزيز منظورتون از آيتيونز بله وقتي كه به نسخه ٥.١ آپديت ميخواهيد كنيد در ابتدا يك نسخه پشتيبان در آيتينز تهيه كنيد كه تمامي محتويات داخل آيپد رو ب جز برنامه ها و مو زيك و عكس ها بكاپ ميگيره !! ولي براي اينكه وقتي شما آپديت كه ميكنيد در اصل تمام محتويات رو پاك ميكنيد و در صورتي ك قبل از انجام اين كار از ايتيونز نسخه پشتيبان تهيه كرده باشيد به غير از موارد ذكر شده ديگر محتويات رو ميتونيد برگردونيد

 sent az forsmile' ifone using tapatalk 
              اقا من اخر نفهميدم!اپ های ارجینال که با این پی سی سینک نشده و اپل ایدیشونو ندارم با آپدیت کردن می مونند؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezakhoshkele نمایش پست ها
                اقا من اخر نفهميدم!اپ های ارجینال که با این پی سی سینک نشده و اپل ایدیشونو ندارم با آپدیت کردن می مونند؟؟
                دوست من گفتمتون خیر نمیمونه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

• دوست عزيز پست هارو خواهشا با دقت بخونيد اين دوستمون هم فرمودند كه نميشه من فقط موضوع رو براتون باز كردم كه جامع تر جوابتون رو داده باشم!!

 Sent az forsmile' iFone using Tapatalk 

نظر

• نوشته اصلی توسط forsmile نمایش پست ها
                    دوست عزيز پست هارو خواهشا با دقت بخونيد اين دوستمون هم فرمودند كه نميشه من فقط موضوع رو براتون باز كردم كه جامع تر جوابتون رو داده باشم!!

 sent az forsmile' ifone using tapatalk 
                    اخه یکی می گه می شه یکی می گه نمی شه؟؟؟؟

نظر

• نه خيالتون راحت باشه هيچ كس نميتونه آپديت كنه كه همون برنامه ها كه در فرمور قبلي داشته در فرمور جديد نيز داشته باشه بهتره بگم كاره محاليه!!

نظر

• ببخشید من تازه واردم میشه بهم توضیح بدین که چجوری باید نصبش کنم؟؟؟؟ (یا اگه میشه پ خ بدید)
                        ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 12-05-2012, 08:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
                          ببخشید من تازه واردم میشه بهم توضیح بدین که چجوری باید نصبش کنم؟؟؟؟ (یا اگه میشه پ خ بدید)
                          فريمور رو با توجه به مدل دستگاهتون از طريق لينك موجود تو انجمن از سرور اپل دانلود كنيد
                          وارد آيتونز شده و دستگاهتون رو وصل كنيد
                          وارد summary دستگاهتون بشين
                          با كليلك راست رو دستگاه يه backup بگيرين
                          شيفت رو نگه دارين و update رو بزنيد
                          فريمور رو كه دانلود كردين انتخاب كنيد
                          بقيه با خود دستگاه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Farnood Gh نمایش پست ها
                            فريمور رو با توجه به مدل دستگاهتون از طريق لينك موجود تو انجمن از سرور اپل دانلود كنيد
                            وارد آيتونز شده و دستگاهتون رو وصل كنيد
                            وارد summary دستگاهتون بشين
                            با كليلك راست رو دستگاه يه backup بگيرين
                            شيفت رو نگه دارين و update رو بزنيد
                            فريمور رو كه دانلود كردين انتخاب كنيد
                            بقيه با خود دستگاه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            دوست عزیز اگه آپدیت کنم میتونم جلبریک کنم(اگه بیاد) یا باید دانگرید کنم

و دوست عزیز من back up زدم ولی ازم نپرسید که کجا باید سیو بشه و برای خودش بک آپ گرفت

نظر

• یعنی 1 نفر نیست جواب مارو بده

نظر

• نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
                                یعنی 1 نفر نیست جواب مارو بده
                                دوست عزيز سوالتون 16 صفحه جواب ميخواد . مشخص هم نيست اطلاعاتتون در چه حده ؟ منطقي اينه كه خودتون بخش آموزش هاي انجمن رو بخونيد و در صورتي كه به مشكل برخوردين يا مطرح كنيد تا دوستان مطلع كمك كنن.
                                موفق باشيد

نظر

صبر کنید ..
                                X