اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS5.1 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alireza_kh نمایش پست ها
    نه مشکلی پیش نیومده . برای یکی از دوستانم ریختم و امتحان کردم
    من توی 5.0.1 زمانی که تو موزیک تو حالت لند اسکیپ بین آلبومآرتا جا به جا میشدم کرش میداد.سرعتم خیلی پایین بود.
    شما به این مشکلات بر نخوردید؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط xduck نمایش پست ها
      من توی 5.0.1 زمانی که تو موزیک تو حالت لند اسکیپ بین آلبومآرتا جا به جا میشدم کرش میداد.سرعتم خیلی پایین بود.
      شما به این مشکلات بر نخوردید؟؟
      من خودم الان روی ورژن 5.0.1 ایپاد 4 تا الان مشکلی نداشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_kh نمایش پست ها
        من خودم الان روی ورژن 5.0.1 ایپاد 4 تا الان مشکلی نداشتم
        آقا شما از كجا frameware دانلود كردين.من انقدر مشكل داشتم به ٤.٣.٣دانگريد كردم

نظر

• من آپدیت کردم !! ولی خیلی شارژ مصرف میکنه الکی ! کار نکرده شد 70 درصد !!! باید ریستور کنم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mu7david نمایش پست ها
            من آپدیت کردم !! ولی خیلی شارژ مصرف میکنه الکی ! کار نکرده شد 70 درصد !!! باید ریستور کنم ؟؟؟
            فکر نمیکنم فرقی بکنه دوست عزیز
            این مشکل برای ِ 4s تا حدودی وجود داره
            انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط alvlin نمایش پست ها
              فکر نمیکنم فرقی بکنه دوست عزیز
              این مشکل برای ِ 4s تا حدودی وجود داره
              همه جا گفتن 5.1 مصرفش بهتر از 5.0.1 واسه من بدتر شد ؟؟؟؟

نظر

همه جا گفتن 5.1 مصرفش بهتر از 5.0.1 واسه من بدتر شد ؟؟؟؟
                در کل 4 اس شارژ زیادتری نسبت به 4 مصرف میکنه

نظر

• بله شارژ زیاد مصرف میکنه ولی توی همین سایت خودتون همه گفته بودن مصرف باتری بهتر شده و حل شده در 5.1 منم راضی بودم از 5.0.1 به خاطر باتری اپدیت کردم ولی این غیر طبیعیه که فقط روشن باشه هر 5 دقیقه یه درصد کم کنه !!!

نظر

بله شارژ زیاد مصرف میکنه ولی توی همین سایت خودتون همه گفته بودن مصرف باتری بهتر شده و حل شده در 5.1 منم راضی بودم از 5.0.1 به خاطر باتری اپدیت کردم ولی این غیر طبیعیه که فقط روشن باشه هر 5 دقیقه یه درصد کم کنه !!!
                    خُب این غیر ِ عادیه ..
                    شما یه ریستور کن ، اگر باز این مشکل پابرجا بود احتمالا مشکل سخت افزاریه !
                    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط ;
                      خُب این غیر ِ عادیه ..
                      شما یه ریستور کن ، اگر باز این مشکل پابرجا بود احتمالا مشکل سخت افزاریه !
                      ضمناً بعد از ريستور يه مدتي بكاپ هاهوتن رو بر نگردونيد تا ببينيد مشكلتون حل ميشه يا نه!
                      ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 08-04-2012, 07:54 PM

نظر

• سلام

آقا من up کردم به ۵.۱ و فعلا ۱ سری برنامهٔ free از آیتونز گرفتم اما وسط برنامه*ها کرش می کنه و میپره بیرون بعضی وقت ها !! چیکار کنم ؟ از اول up کنم ؟ چیکار کنم به نظرتون !!

iphone 4

نظر

• نوشته اصلی توسط qazwsxedcrfv نمایش پست ها

سلام

آقا من up کردم به ۵.۱ و فعلا ۱ سری برنامهٔ free از آیتونز گرفتم اما وسط برنامه*ها کرش می کنه و میپره بیرون بعضی وقت ها !! چیکار کنم ؟ از اول up کنم ؟ چیکار کنم به نظرتون !!

Iphone 4
                          جیلبریک هم کردین ؟
                          همه برنامه ها؟
                          برنامه ها رو پاک کنید و مجدد نصب کنید ببینید مشکل حل میشه ؟

نظر

• سلام دوستان
                            من 5.0.1 داشتم و جیلبریک هم کرده بودم. ولی برنامه ها رو از app store آپگرید نمی کرد و همه اش پیغام آپگرید ios رو میداد.
                            من هم به 5.1 آپگرید کردم و جیلبریک تترد کردم و از سیدیا چندتا برنامه نصب کردم. ولی بعد از نصب بزنامه های سیدیا دیگه وارد سیدیا و برنامه های سیدیا و ایمیل نمی تونم بشم.
                            لطفاً راهنمایی بفرمایید:
                            1. آیا با ریستور کردن مساله حل میشه و یا چه راه حلی وجود داره؟
                            2. آیا بهتره به 5.0.1 دانگرید کنم؟

نظر

• گوشیتون بصورت Tethered بوت شده؟ چه برنامه هایی نصب کردید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط qazwsxedcrfv نمایش پست ها

سلام

Iphone 4
                                این ورژن ۵.۱ خیلی جالب نیس . برامنم رو بعضی اپ ها میپره بیرون حالا نمیدونم مشکل کار کجای خداداند.!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X