اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فعلاً که ریستور کردم. یه هفته صبر می کنم اگه آنتترد اومد که خوش به حاله من و بقیه، اگر نیمد ذوباره تترد جیلبریک میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
      فعلاً که ریستور کردم. یه هفته صبر می کنم اگه آنتترد اومد که خوش به حاله من و بقیه، اگر نیمد ذوباره تترد جیلبریک میکنم
      اينم حرفيه

نظر

یکی یه کمک به من بکنه لینک iTunes آخرین ورژنش رو بزاره ممنون. Windows 64Bit

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
          Apple - iTunes - Download iTunes Now

نظر

به خدا بدجور قاطي كردم اين چه وضعشه يا جيلبريك نمياد يا مياد و نميشه جيل كرد اخه ما بابت اينترنت ماهي بايد ٤٠ تومن بديم بابت برنامه هم پول بديم باز حالا اين هيچ برنامه كاربردي هم نزاشته يه دليوري مسيج يا چيزاي ظروري اين جووي نميشه والا الان به اپل زنگ ميزنم به خدا.

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
              بیا عزیز:
              Apple - iTunes - Download iTunes Now

نظر

نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                اينم حرفيه
                گوشیم مادرزاد 4.3.5 بود. از همون اولش تترد جیلبریک بودم. گیر اون جوری هم نخوردم تا حالا.

نظر

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
                  به خدا بدجور قاطي كردم اين چه وضعشه يا جيلبريك نمياد يا مياد و نميشه جيل كرد اخه ما بابت اينترنت ماهي بايد ٤٠ تومن بديم بابت برنامه هم پول بديم باز حالا اين هيچ برنامه كاربردي هم نزاشته يه دليوري مسيج يا چيزاي ظروري اين جووي نميشه والا الان به اپل زنگ ميزنم به خدا.
                  اپله ديگه

نظر

نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                    اپله ديگه:d
                    به قول مستشار:
                    دست گلشون درد نکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                      اپله ديگه:d
                      دارم زنگ ميزنم وايسا تكليف منو روشن كنن

نظر

• بالاخره من چیکار کنم الان رو 5 هستم اهل جیلم اصلا نیستم با فایل اصلی رستور کنم یا با خود گوشی اپدیت کنم؟فرقشون چیه مگه؟

نظر

• اقا یکیم بیاد به ما که ایپد 2 داریم بگه الان چی کار کنیم
                          من الان ایپدم 4.3.3 هست و shsh ندارم ( زمانی که خریدم 4.3.5 اومده بود) حالا الان چی کار کنیم بریم رو 5 یا نه صبر کنیم ؟؟؟؟ اگه الان نیاییم رو 5.0 دیگه بعدا نمیشه اپگرید کرد و بیاد به اخرین نسخه که معلوم نیست جیلبرک بشه بریم.
                          خواهشا یکی بیاد بگه چه کنیم.

نظر

• lمن گوشیم انلاک فکتوریه باید gsmرو دانلود کنم یا cdma

نظر

• نوشته اصلی توسط fredy نمایش پست ها
                              اقا یکیم بیاد به ما که ایپد 2 داریم بگه الان چی کار کنیم
                              من الان ایپدم 4.3.3 هست و shsh ندارم ( زمانی که خریدم 4.3.5 اومده بود) حالا الان چی کار کنیم بریم رو 5 یا نه صبر کنیم ؟؟؟؟ اگه الان نیاییم رو 5.0 دیگه بعدا نمیشه اپگرید کرد و بیاد به اخرین نسخه که معلوم نیست جیلبرک بشه بریم.
                              خواهشا یکی بیاد بگه چه کنیم.
                              من كه رفتم رو ٥ خيلي بهتره حتى بدونه جيل

نظر

• نوشته اصلی توسط rolex نمایش پست ها
                                lمن گوشیم انلاک فکتوریه باید gsmرو دانلود کنم یا cdma
                                gsm رو بگیر..

نظر

صبر کنید ..
                                X