اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ShahinPars نمایش پست ها
    یکی راهنمایی کنه که این دوتا چه فرقی با هم دارن؟؟؟

iPhone 4 GSM
    • iPhone 4 CDMA

من باید کدومشون رو دانلود کنم برای iphone 4 که قبلا به ورژن 5 اپدیت کردم

از کجا باید فهمید گوشی من gsm هست یا cdma ؟
    اگه ایرانی گوشیت gsm هست.
    اون خطوط مخابراتیه عزیز...تو اکثر کشورها از جمله ایران gsm هست.
    یه نکته دیگه گوشی ایفون4 cdma کلا یه مدل دیگست اینایی که تو ایرانه gsm هستش البته ظاهرش رو نمی گم خط مخابراتی رو می گم.
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 29-11-2011, 12:05 PM

نظر

• اگه اون بند های سیاه دور گوشی ۳ تا باشه gsm هست اگه مثل 4s ، باشه یعنی 4 تا باشه یعنی cdma هست (cdma تو ایران فک نکنم کار کنه)

نظر

• سلام یک راهنمای من الان 4.3.3 رو ایپادم نسبه بنظرتون برم به 5.0.1 یا دست نگه دارم من به 5 هم نرفتم تا بسته شد اگه یه روزی جیلبرک کامل ورزن 5 بیاد من نمیتونم به 5 بررم با این اوزاع ممنون میشم کمکم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط emram120 نمایش پست ها
          سلام یک راهنمای من الان 4.3.3 رو ایپادم نسبه بنظرتون برم به 5.0.1 یا دست نگه دارم من به 5 هم نرفتم تا بسته شد اگه یه روزی جیلبرک کامل ورزن 5 بیاد من نمیتونم به 5 بررم با این اوزاع ممنون میشم کمکم کنید.
          سلام
          اگه shsh 4.3.3 رو دارید میتونید به 5.0.1 برید و در صورت عدم تمایل مجددا به 4.3.3 برگردید، اگه shsh 4.3.3 رو ذخیره نکردید از برنامه ی iFaith کمک بگیرید.
          در صورت امدن jailbreak untether هم، نمیتونید به ios 5 برید.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
            سلام
            اگه shsh 4.3.3 رو دارید میتونید به 5.0.1 برید و در صورت عدم تمایل مجددا به 4.3.3 برگردید، اگه shsh 4.3.3 رو ذخیره نکردید از برنامه ی iFaith کمک بگیرید.
            در صورت امدن jailbreak untether هم، نمیتونید به ios 5 برید.
            دوست عزیز فعلاً راهی برای دانگرید از ورژن 5.0.1 وجود نداره حتی با داشتن shsh ورژن های قبل

نظر

• نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
              دوست عزیز فعلاً راهی برای دانگرید از ورژن 5.0.1 وجود نداره حتی با داشتن shsh ورژن های قبل
              این چه حرفیه داری میزنی
              کی گفته راهی نداره
              چرا اشتباه راهنمایی میکنید

نظر

• ممنون از راهنمایتون میشه لطفا اموزش دانگرید از 5.0.1 به ورژن 4.3.3 یا حتی 4.3.5 رو بدین که خیالم راحت بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                  این چه حرفیه داری میزنی
                  کی گفته راهی نداره
                  چرا اشتباه راهنمایی میکنید
                  پس میشه راهنمایی کنی ما هم یاد بگیریم لطفاً لینکش رو هم بزارین تو انجمن که سرچ کردم چیزی ندیدم
                  ویرایش توسط ali390 : https://i-phone.ir/forums/member/30127-ali390 در ساعت 30-11-2011, 08:46 PM

نظر

پس میشه راهنمایی کنی ما هم یاد بگیریم لطفاً لینکش رو هم بزارین تو انجمن که سرچ کردم چیزی ندیدم
                    راه که هست ولی شما shsh مورد نظر رو دارید ؟ اگر نه که کلا نمیشه
                    Rest in peace Steve
                    Do What You Love
                    Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط Red Boy نمایش پست ها
                      راه که هست ولی شما shsh مورد نظر رو دارید ؟ اگر نه که کلا نمیشه
                      بله دوست عزیز shsh از 4.3.3 دارم ولی نمیدونم با ویرایش فایل هاست و تینی با همون روش دانگرید از 5 میشه اینکار رو کرد یا روش دیگه ای داره

نظر

• سلام. من دیروز یه 4اس گرفتم. ios هم 5 هستش. می تونم جیلبریکش کنم؟ تتر یا انتتر؟ بدون جیلبریک اصلا حال نمیده. می خوام چندتا اپ داشته باشم.

نظر

بله دوست عزیز shsh از 4.3.3 دارم ولی نمیدونم با ویرایش فایل هاست و تینی با همون روش دانگرید از 5 میشه اینکار رو کرد یا روش دیگه ای داره
                          شما با داشتن تاینی و شش مربوطه میتونی با روش معمول دانگرید برگردی به 4.3.3

نظر

• نوشته اصلی توسط m_pokoora نمایش پست ها
                            سلام. من دیروز یه 4اس گرفتم. ios هم 5 هستش. می تونم جیلبریکش کنم؟ تتر یا انتتر؟ بدون جیلبریک اصلا حال نمیده. می خوام چندتا اپ داشته باشم.
                            فکر کنم برای 4s فعلا جیلبریکی نیومده

نظر

• نوشته اصلی توسط emram120 نمایش پست ها
                              ممنون از راهنمایتون میشه لطفا اموزش دانگرید از 5.0.1 به ورژن 4.3.3 یا حتی 4.3.5 رو بدین که خیالم راحت بشه
                              نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
                              نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها

Downgrade iOS 5.0.1 To 4.3.5, 4.3.3, iOS 5 On Your iDevice [iPhone 4, 3GS, iPad 2, 1, iPod Touch] - Redsn0w, Redsnow Jailbreak 4.3.5 Untethered - 4.3.3 - 4.3.4 - 5.1 iOS - iPad 2, 1 - Unlock iPhone

Downgrade 5.0.1 To 4.3.3, 4.3.5, 5.0 iOS On iPhone 4, 3GS, iPad 2, iPad 1, iPod touch [Tutorial] | Redmond Pie

نظر

• دوستان منی که ایپد 2 دارم میتونم به 5.0.1 اپدیت کنم و بعد به 4.3.3 دانگرید کنم؟
                                بعد از اون چی برگشتن به 5.0.1 ممکنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X