اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من sbrotator_2.1.5
    با Infinifolders-1.3.4-1 فایل deb ش رو نصب کردم پشت سر هم بعد home+power گرفتم سیب اپل که اومد ول کردم
    (این کار کردم چون آیکون برنامه هایی که نصب کردم بعد نصب نیومد )بهد دیگه آیپادم بالا نیومد
    چه خاکی تو سرم کنم؟!؟!؟!؟!
    5.0.1 هستم
    تو رو خدا!!!!!
    هرکاری می کنم نمیاد بالا
    حتا 5ثانیه home بعد پاور بعد که آرم اپل هم اومد دوتاشو ول می کنم اما بالا نمیاد
    یه صفحه سیاه میاد که وسطش آرم load کردن هس
    چی کار کنم؟
    جالبه سنک که می کنم میشناسه و backup می گیره و ...!!

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriakhan نمایش پست ها
      من sbrotator_2.1.5
      با infinifolders-1.3.4-1 فایل deb ش رو نصب کردم پشت سر هم بعد home+power گرفتم سیب اپل که اومد ول کردم
      (این کار کردم چون آیکون برنامه هایی که نصب کردم بعد نصب نیومد )بهد دیگه آیپادم بالا نیومد
      5.0.1 هستم
      تو رو خدا!!!!!
      هرکاری می کنم نمیاد بالا
      چی کار کنم؟
      دوست عزيز تو همون تاپيك سوال كردين كفايت ميكرد

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriakhan نمایش پست ها
        من sbrotator_2.1.5
        با infinifolders-1.3.4-1 فایل deb ش رو نصب کردم پشت سر هم بعد home+power گرفتم سیب اپل که اومد ول کردم
        5.0.1 هستم
        تو رو خدا!!!!!
        هرکاری می کنم نمیاد بالا
        چی کار کنم؟
        شما یک ریستور بکنین

نظر

• salam man iphone 4s daram ba in 4.11.08 firmware harvaght be internet vasl misham mikhad update kone be ios 5.1 in kar ro anjam bedam jealbrek az bain mire 

نظر

• نوشته اصلی توسط hanika نمایش پست ها
            salam man iphone 4s daram ba in 4.11.08 firmware harvaght be internet vasl misham mikhad update kone be ios 5.1 in kar ro anjam bedam jealbrek az bain mire 
            خوش اومديد دوست عزيز. ضمن اينكه بايد توو انجمن فارسي تايپ كنيد

4 اس ؟!؟* 4.11.08 ؟؟؟اين بيس بانده؟*

به هر حال اگه آپديت كنيد جيلبريكتون ميپره .

نظر

• نوشته اصلی توسط hanika نمایش پست ها
              salam man iphone 4s daram ba in 4.11.08 firmware harvaght be internet vasl misham mikhad update kone be ios 5.1 in kar ro anjam bedam jealbrek az bain mire
              دوست ِ عزیز ، زبان ِ رسمی سایت فارسی میباشد .
              لطفا فارسی تایپ کنید
              انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• الان من 5.0.1 دارم میشه با shsh دوباره 5.01 رو بریزم؟ 5.0.1 واسه کسی مشکل نداره؟ من دارم حرف می زنم یهو قطع میشه و wifi هم فقط پیدا میکنه ولی وصل نمیشه (آیفون4)

نظر

• نوشته اصلی توسط kamy_seaman نمایش پست ها
                  الان من 5.0.1 دارم میشه با shsh دوباره 5.01 رو بریزم؟ 5.0.1 واسه کسی مشکل نداره؟ من دارم حرف می زنم یهو قطع میشه و wifi هم فقط پیدا میکنه ولی وصل نمیشه (آیفون4)
                  بله ميتونيد مجدد به 5.0.1 ريستور كنيد . اگه با آيفيت shsh رو بگيريد و كاستوم بسازيد و ريستور كنيد فكر ميكنم راحت تر باشيد

http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

نظر

• نوشته اصلی توسط kamy_seaman نمایش پست ها
                    الان من 5.0.1 دارم میشه با shsh دوباره 5.01 رو بریزم؟ 5.0.1 واسه کسی مشکل نداره؟ من دارم حرف می زنم یهو قطع میشه و wifi هم فقط پیدا میکنه ولی وصل نمیشه (آیفون4)
                    بله میتوانید.
                    با استفاده از اموزش دانگرید و ریستور به 5.0.1 ریستور کنید

نظر

• آقا من ش ش دارم ولی با tiny و iREB نمیتونم دوباره به همین ورژن ریستور کنم. ارور 11 میده. خواهشا راهنماییم کنید
                      گوشیم آیفون4 لاک هست.الان روی 5.0.1 هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad4 نمایش پست ها
                        آقا من ش ش دارم ولی با tiny و iREB نمیتونم دوباره به همین ورژن ریستور کنم. ارور 11 میده. خواهشا راهنماییم کنید
                        گوشیم آیفون4 لاک هست.الان روی 5.0.1 هستم
                        با اين آموزش ريستور كنيد : http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

نظر

• بروزرسانی به 5.0.1

سلام به همه دوستان
                          می دونم پستم تکراری هست اما چند صفحه گشتم درمورد شرایط خودم چیزی پیدا نکردم . به دلایل مختلف من دیر سیستم عامل رو به روز می کنم . مشخصات گوشی من

iphone 3gs 32gig unlock factory

ios : 3.2.1

الان می خوام به نسخه ای که جیلبریکش مشکلی نداشته باشه بروز رسانی کنم . لطفا از اول بنده را راهنمایی کنید

ممنون

نظر

• الان امکان آپدیت به 5.0.1 نیست. اینم جدیدترین ورژنی هست که جیل آنتتر داره. 5.1 به صورت تتر جیل میشه. بهتره صبر کنی تا 5.1 آنتتر بشه بعد آپدیت کنید. ولی فک رکنم برا 3 جی.اس با بوت قدیمی امکان جیل آنتتر هست. تاپیکش رو بخونید.
                            موفق باشید.
                            ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 30-04-2012, 10:52 AM
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط m.active نمایش پست ها
                              سلام به همه دوستان
                              می دونم پستم تکراری هست اما چند صفحه گشتم درمورد شرایط خودم چیزی پیدا نکردم . به دلایل مختلف من دیر سیستم عامل رو به روز می کنم . مشخصات گوشی من

iphone 3gs 32gig unlock factory

ios : 3.2.1

الان می خوام به نسخه ای که جیلبریکش مشکلی نداشته باشه بروز رسانی کنم . لطفا از اول بنده را راهنمایی کنید

ممنون
                              اگه گوشيتون بوت رامه قديمه به 5.1 ريستور كنيد و راحت جيلبريك انتدر كنيد . اگه نه چك كنيد ببينيد shsh چه ورژن هايي رو دارين و اگه shsh هيچ ورژني رو نداشتين به 4.1 ريستور كنيد و جيلبريك كنيد . . لااقل از ورژن فعليش خيلي بهتره !*

نظر

• سلام دوست من
                                الان 5 رقم اول سریال گوشی من اینه

87936

با توجه به توضیحاتی که دوستاندر بعضی از سایت ها و این انجمن گفتن ظاهرا بوت رام قدیمیه . اگه این طوری باشه باید چیکار کنم ؟ یکی اگهکامل راهنماییم کنه ممنون می شم

نظر

صبر کنید ..
                                X