اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من از حالت زیپ خارجش نکردم فقط اخرش به ipsw تغییر دادم

نظر

• دوستان مرسی دارید درست شد

نظر

• ببین برادر من اصلا فایل zip رو باز نکن روش کلیک راست فقط پسوند رو به ipsw تغییر بده بعدم شکل فایلت مثله این لگو اسباب بازی ها میشه.

نظر

• سلام دوستان.

یک سوال: من sh این ورژن رو دارم.الانه ورژن آیپادم 4.3.5 هست.می ارزه برم این ورژن؟خیلی بهتره؟؟

ممنون

نظر

• سلام وقت به خیر من در حال ورژن 4.3.3 هستم (4) می خواستم به 5.0.1 برم که نشود. shsh هم گرفتم تو سایدیا زده 4.3.5 و5.0.1 .اما می خوام بدونم اگر به 5.1 برم مشگلی پیدا نمی می کنم؟؟ مثل پرش آنتن و...

متشکرم

نظر

• فرق بین gsm و cdma چیه؟میشه راهنمایی کنید.من ایفون 4 4.31 (8g4 دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط amirnaragh نمایش پست ها
                فرق بین gsm و cdma چیه؟میشه راهنمایی کنید.من ایفون 4 4.31 (8g4 دارم
                Gsm سيم كارت ميخوره و cdma از سيم كارت هاي ويزيون استفاده ميكنه و سيم كارت قابل ديدن نيست و در اصل از سيم كارت داخلي استفاده ميكنه ببخشين ديگه كلي توضيح دادم

Sent from my iPhone4.Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
                  Gsm سيم كارت ميخوره و cdma از سيم كارت هاي ويزيون استفاده ميكنه و سيم كارت قابل ديدن نيست و در اصل از سيم كارت داخلي استفاده ميكنه ببخشين ديگه كلي توضيح دادم

Sent from my iPhone4.Tapatalk
                  دوست عزیز یعنی من gsm دانلود کنم؟سیم کارتم همراه اوله

نظر

• نوشته اصلی توسط amirnaragh نمایش پست ها
                    دوست عزیز یعنی من gsm دانلود کنم؟سیم کارتم همراه اوله
                    اره دوست من شما بايد gsm دانلود كنيد ايفون هاي ديگه جاي سيم كارت اصلا ندارند داخليه

نظر

• سلام
                      سوال من اینه که اگر من بخوام آیفون 4 ، 16G رو از 4.3.3 به 5.0.1 ریستور و بعد جیلبریک کنم قبلش باید چه کارهایی انجام بدم که contact هام رو هم چنان بعد از جیلبریک 5.0.1 تو گوشی داشته باشم.و ضمنا اونقدر زیاد هستن که تو sim card جا نمیشن.

نظر

• شما فقط در صورتی میتوانید به 5.0.1 ریستور کنید که قبلا بر روی آن بوده باشید و از آن ش ش گرفته باشید.
                        الان فریمور 5.1 آمده و دیگر نمیتوانید به 5.0.1 ریستور کنید.

نظر

• چرا نمی شه به 5.0.1 ریستور کرد.البته شاید من بد منظورم رو گفتم قصد من آپدیت کردن به 5.0.1 هستش. دقیقا چه چیزی جلوش رو می گیره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad_jj نمایش پست ها
                            چرا نمی شه به 5.0.1 ریستور کرد.البته شاید من بد منظورم رو گفتم قصد من آپدیت کردن به 5.0.1 هستش. دقیقا چه چیزی جلوش رو می گیره ؟
                            شما الان فقط میتونید به فرمویر هایی که shsh اونو دارید یا آخرین ورژن (5.1) ریستور کنید.
                            شما میتونید با گرفتن backup از گوشی(از طریق آیتونز) همه اطلاعاتتون رو بعدا برگردونید.
                            اگه الان رو 4.3.3 جیلبریک نیستید:
                            میتونید فرمویر 5.1 آیفون gsm رو دانلود کنید و update کنید، بدون اینکه هیچکدوم از برنامه ها یا اطلاعات از بین بره.

اگه الان رو 4.3.3 جیلبریک هستید:
                            میتونید همون فرمویر(یا فرمویری که shsh ش رو داری) دانلود کنی و ریستور کنی. اینجوری همه چیز پاک میشه و از اول میاد.
                            (که بعدش با برگردوندن بکاپ اطلاعات و برنامه ها برمیگرده)

در ضمن در حال حاضر جیلبریک 5.1 برای دستگاه های a4 موجوده و بصورت tethered هست.(یعنی بعد از هر بار ریبوت باید به کامپیوتر وصل بشه)

نظر

• یکی از دوستام iPad2 wifi داره. الان 4.3.3 داره. داده براش آپدیت کنم. الان با توجه به اینکه 5.1 اومده، من 5.0.1 رو دانلود کنم، می تونم بریزم روش و جیلبرکش کنم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط mojios نمایش پست ها
                                یکی از دوستام ipad2 wifi داره. الان 4.3.3 داره. داده براش آپدیت کنم. الان با توجه به اینکه 5.1 اومده، من 5.0.1 رو دانلود کنم، می تونم بریزم روش و جیلبرکش کنم؟!
                                خیر.فقط میتونید به 5.1 برید. 5.1 ورژن خوبیه و نسبت به 4.3.3 تغییرات زیادی ایجاد میشه اما اگه جیلبریک واسشون مهمه آپدیت نکنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X