اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mse5602 نمایش پست ها
    تمام ای دیوایس ها که رو 5 بودن خود به خود آپدیت رو دانلود کردن، هر کی ماله خودشو بگه
    آی پد هم النجور بود؟ من آی پد 2 دارم می خوام از 4.3.3 که shsh هم ندارم بیام ، ایپد هم خود به خود آپدیت میشه؟
    نه دوست عزیز.این قابلیت روی ios 5 عرضه شده.شمایی که روی 4.3.3 هستید.اصلا نمیتونید از خود دستگاه آپدیت کنید.من پیشنهاد میدم دست به دستگاهتون نزنید.فعلا جایی که هستید امنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
      نه دوست عزیز.این قابلیت روی ios 5 عرضه شده.شمایی که روی 4.3.3 هستید.اصلا نمیتونید از خود دستگاه آپدیت کنید.من پیشنهاد میدم دست به دستگاهتون نزنید.فعلا جایی که هستید امنه.
      ممنون منظورم این بود که اگه بیام رو 5 خود به خود آپدیت میشه؟
      با خبر شما کمی خیالم راحت شد، اگه منبع هم می دادین خیلی ممنونتر بودم،(تو-ئی-تر؟)
      دیشب هم که دیدم 5.0.1 ریلیز شده و میگن اگه رو 5 نباشی چه ورژن پایین تر یا بالاتر باشی دیگه به 5 و انتدر نمی رسی
      !!
      با خودم گفتم جیل برک انتدری که واسه یه تعدادی که تو این زمان محدود اومدن رو 5 و رو بالاتر هم نرفتن کار بکنه
      فایده ای نداره مثه اینه که اصلا نیومده،وقتی به خاطر محدودیت زمانی یا پیچیدگی روش همه نتونن جیلبرک کنن، دیگه فایدهای نداره کسی هم واسه برنامه نویسیش وقت نمیزاره
      این نظر منه

نظر

خوب یه خبر تقریبا خوب برای اونایی که روی 4.3.3 موندن.
        همونطور که توی این تاپیک اومده :
        http://www.i-phone.ir/forums/thread52423.html

ماسل نرد گفته به 5.0.1 آپدیت نکنید چون حفره ی جیلبریک بسته شده.و در ادامه گفته در حال آماده سازی اپلیکیشنی برای ریستور آسان به ورژن 5 هستند.خوب اگه همچین اپلیکیشنی درست بشه که از این به بعد با عدم وجود shsh زیاد استفاده خواهد شد هیچ محدودیت زمانی برای ریستور نخواهیم داشت و همچنین اونایی که اتوماتیک آپدیت شدن لازم نیست نگران باشند.
        همه چیز بستگی به وجود همچین اپلیکیشنی داره.
        اولا اين ماسل نرد يك ماهي ميشه همه رو گيج و مات مبهوت كرده و فقط ميگه در اينده پس وجود چنين اپي احتمالش ١٠٪ هم نيست ثانيا اپل كه ٥ رو نبسته پس اون اپليكيشن در اصل تلقين به كاربره ثالثا گفته شده با ابديت به ٥.٠.١ باگي كه براي جيلبريك انتترد استفاده شده بسته ميشه و با دانگديد هم ديگه نميشه انتترد جيلبريك كرد
        ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 11-11-2011, 05:01 PM

نظر

این یه مشکل جدیه.اپل با قابلیت پی سی فری که توی آی او اس 5 ارایه کرده قصد داره از این به بعد اتوماتیک دستگاه هارو آپدیت کنه.فعلا روشی برای مبارزه یافت نشده.ولی این برای جیل بریک کن ها بسیار خطرناکه.تا کی میشه وای فای یا جی پی آر اس رو خاموش کرد.هر کی هر جایی تو سایتای خارجی چیزی پیدا کرد سریع یه تاپیک بزنه چون خیلی مهمه
          .
          go to settings then store.
          بعد automatic downloads
          درآخر همه گزینه هارو off کنید.

نظر

• جالبه!
            چرا برای ما خودبخود دانلود نمیکنه!؟
            شما حتما زدی download and install که دانلود کرده

نظر

• نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
              جالبه!
              شما واى فاى سينك يه بار بكن فك كنم شروع بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                go to settings then store.
                بعد automatic downloads
                درآخر همه گزینه هارو off کنید.
                اين مورد به ابديت شدن خود ios مربوط نيست
                نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                جالبه!
                چون براي ما بعد از اومدن ٥.٠.١ به ٥ ريستور شده
                من ميگم بعد از اكتيو شدن اصلا به چيزي دست نزدم كه بخواد شدوع به دانلود كنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                  فايل هاست رو پاك كن كامپيوتر رو ري استارت كن بعد فايروالات رو ببند حتي انتي ويروس.
                  مرسی داداش مشکل حل شد

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    اين مورد به ابديت شدن خود ios مربوط نيست

چون براي ما بعد از اومدن ٥.٠.١ به ٥ ريستور شده
                    من ميگم بعد از اكتيو شدن اصلا به چيزي دست نزدم كه بخواد شدوع به دانلود كنه.
                    شاید.
                    این جیزی بود که به ذهنم رسید...

نظر

• من شديدا به برنامه دليوري مسيج احتياج دارم و نميخوام هم كه گوشيم رو جيلبريك كنم
                      مثل اينكه تو ورژن 5 اين دليوري تو گوشي فعال شده درسته؟

نظر

• خير اپل اگه قرار بود دليوري رو اضافه كنه ٢-٣ سال پيش اين كار رو ميكرد نه الان كه سيستمش مسيج از طريق اينترنت ميفرسته و اگه با اينترنت به دست طرف مقابل نرسيد sms ميزنه اين يعني اينكه اپل ١ ٪ احتمال نداده كه سيمكارت ايرانسل يا همراه اول ايران روش بندازن كه از ٥ تا sms ٣ تاش به دست طرف مقابل نميرسه

نظر

• بچه هایی که میخوان برن به ios5.0.1 یه نگاهی ب این لینک بندازن.

Hands On: iOS 5.0.1 Upgrade is Fast, Easy [PICS]

نظر

• چند دقیقه پیش 5 بسته شد و 5.0.1 به صورت رسمی ربلیز شد
                            ویرایش توسط shadowi-phone : https://i-phone.ir/forums/member/76611-shadowi-phone در ساعت 11-11-2011, 05:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shadowi-phone نمایش پست ها
                              چند دقیقه پیش 5 بسته شد و 5.0.1 به صورت رسمی ربلیز شد
                              ٥.٠.١ كه خيلى وقته ريليز شده در بارهى موضوع دوم هم منبع؟؟!!!

نظر

• آقا فکر نکنم من 20 دقیقه پیش رفتم به 5

نظر

صبر کنید ..
                                X