اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
    چوهنوز ما اجازه اينيستال شدن رو نداديم فعلا هنوز ٥ هست و چيزي عوض نشده ( البته اميد وارم )
    واقعا كار اپل مسخرست همه دستگاه ها و برنامه ها تنظيماتي براي ابديت دارن كه كاربر بتونه اونو قطع كنه ولي ايفون نداره خودش سرخود رفته دانلود كرده
    والا تو ماله ما كه اينطور نيست

نظر

• ستينگي داره ؟شما ها بگيد به نظرتون كجا ميشه غير فعالش كرد مال من كه از ثانيه اول شرو به دانلود كرد منم wifi رو خاموش كردم ولي نامرد رفت از gprs استفاده كرد اونم بستم متوقف شد ولي با ري استارت شدن دستگاه شرو به دانلود كرد منم فكر كردم ديگه بيخيال شده ولي دانلود كرده الانم پيغام داده دانلود تكميل شده و فقط اجازه نصب ميخواد.

نظر

ستينگي داره ؟شما ها بگيد به نظرتون كجا ميشه غير فعالش كرد مال من كه از ثانيه اول شرو به دانلود كرد منم wifi رو خاموش كردم ولي نامرد رفت از gprs استفاده كرد اونم بستم متوقف شد ولي با ري استارت شدن دستگاه شرو به دانلود كرد منم فكر كردم ديگه بيخيال شده ولي دانلود كرده الانم پيغام داده دانلود تكميل شده و فقط اجازه نصب ميخواد.
        خوب بهش اجازه نديد والا جاي خاصى نيست فقط فك كنم شما يه بار دانلود رو زديد كه اينكارو ميكنه

نظر

• نه من از اول كه ريستور كردم نزديكاي ساعت ١٢ رفتم ديدم الكي wifi كار ميكنه به ذهنم رسيد كه زير سر ايفونه تازه ٢ دقيقه بود اكتيوش كرده بودم ديدم بله رفته داره ابديت ميشه و بعدشم كه بالا گفتم.

نظر

• من فكر ميكنم سياست اپل هستش موقع ريستور فعالش كرده چون من امروز ريستور كردم به ٥ در صورتي كه ٥.٠.١ ديشب ريليز شده بود اپل هم براي همين ٥ رو نبسته تا شما به راحتي بري ٥ و داحت تر ببرتت به ٥.٠.١ تا الكي ٧٠٠ -٨٠٠ مگ فريمور رو دانلود نكني

نظر

نه من از اول كه ريستور كردم نزديكاي ساعت ١٢ رفتم ديدم الكي wifi كار ميكنه به ذهنم رسيد كه زير سر ايفونه تازه ٢ دقيقه بود اكتيوش كرده بودم ديدم بله رفته داره ابديت ميشه و بعدشم كه بالا گفتم.
              اگه دستگاهتون جیلبریک شده، با آیفایل یا آی اسپیریت دنبال فایل بگردید و حذفش کنید. قاعتا باید بشه راحت پیداش کرد.

نظر

نه من از اول كه ريستور كردم نزديكاي ساعت ١٢ رفتم ديدم الكي wifi كار ميكنه به ذهنم رسيد كه زير سر ايفونه تازه ٢ دقيقه بود اكتيوش كرده بودم ديدم بله رفته داره ابديت ميشه و بعدشم كه بالا گفتم.
                این یه مشکل جدیه.اپل با قابلیت پی سی فری که توی آی او اس 5 ارایه کرده قصد داره از این به بعد اتوماتیک دستگاه هارو آپدیت کنه.فعلا روشی برای مبارزه یافت نشده.ولی این برای جیل بریک کن ها بسیار خطرناکه.تا کی میشه وای فای یا جی پی آر اس رو خاموش کرد.هر کی هر جایی تو سایتای خارجی چیزی پیدا کرد سریع یه تاپیک بزنه چون خیلی مهمه.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                  این یه مشکل جدیه.اپل با قابلیت پی سی فری که توی آی او اس 5 ارایه کرده قصد داره از این به بعد اتوماتیک دستگاه هارو آپدیت کنه.فعلا روشی برای مبارزه یافت نشده.ولی این برای جیل بریک کن ها بسیار خطرناکه.تا کی میشه وای فای یا جی پی آر اس رو خاموش کرد.هر کی هر جایی تو سایتای خارجی چیزی پیدا کرد سریع یه تاپیک بزنه چون خیلی مهمه.
                  منم فك كنم همين موضوعه شما با پىسى فرى كه با وايفاى كار ميكنيد ايتونز ميفهمه كه ٥.٠.١ اومده بخاطر همين براى شما فايل رو دانلود ميكنه و اماده برا اپديت ميكنه كه برا ماها بده

نظر

• نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
                    اگه دستگاهتون جیلبریک شده، با آیفایل یا آی اسپیریت دنبال فایل بگردید و حذفش کنید. قاعتا باید بشه راحت پیداش کرد.
                    قاعدتا نبايد راحت پيدا بشه چون اپل خينگ كه نيست بياد يك روشي براي مبارزه با جيلبريك بده و بذاره راحت دورش زد.

نظر

• دوستان میخام رستور کنم به 5 ارور 3194 میده خواهشا کمک کنین

نظر

قاعدتا نبايد راحت پيدا بشه چون اپل خينگ كه نيست بياد يك روشي براي مبارزه با جيلبريك بده و بذاره راحت دورش زد.
                        درشته اپديتش فك نكنم فقط يه فايل باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
                          دوستان میخام رستور کنم به 5 ارور 3194 میده خواهشا کمک کنین
                          فايل هاست رو پاك كن كامپيوتر رو ري استارت كن بعد فايروالات رو ببند حتي انتي ويروس.

نظر

• اقا هنوز بازه ٥
                            ----------------------------------
                            سپاس

نظر

• تمام ای دیوایس ها که رو 5 بودن خود به خود آپدیت رو دانلود کردن، هر کی ماله خودشو بگه
                              آی پد هم النجور بود؟ من آی پد 2 دارم می خوام از 4.3.3 که shsh هم ندارم بیام ، ایپد هم خود به خود آپدیت میشه؟

نظر

• خوب یه خبر تقریبا خوب برای اونایی که روی 4.3.3 موندن.
                                همونطور که توی این تاپیک اومده :
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread52423.html

ماسل نرد گفته به 5.0.1 آپدیت نکنید چون حفره ی جیلبریک بسته شده.و در ادامه گفته در حال آماده سازی اپلیکیشنی برای ریستور آسان به ورژن 5 هستند.خوب اگه همچین اپلیکیشنی درست بشه که از این به بعد با عدم وجود shsh زیاد استفاده خواهد شد هیچ محدودیت زمانی برای ریستور نخواهیم داشت و همچنین اونایی که اتوماتیک آپدیت شدن لازم نیست نگران باشند.
                                همه چیز بستگی به وجود همچین اپلیکیشنی داره.

نظر

صبر کنید ..
                                X