اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
    برای کسی که shsh 4.3.3 رو داشته باشه، بله
    فکر میکنم برای کسی که نداشته باشه هم بهترین راه باشه با توجه به پست قبلیم

نظر

• نوشته اصلی توسط fredy نمایش پست ها
      خوب دوستان سردرگمیه من بیشتر شد. یه نگاه به لینک زیر و اپدیت پست بندازید.
      Do Not Update To iOS 5.0.1 If You Want Untethered iOS 5 Jailbreak | Redmond Pie
      تو اپدیت نوشته که برنامه نویسی به اسم Zack Whitfield گفته که اکسپلویتی پیدا کرده که تو نسخه 5.0.1 بسته نشده و با اکسپلویت Charlie Miller که تو 5.0.1 بسته شده فرق داره منتهی وقت بیشتری میبره تا اماده بشه.
      اینجا دو تا حالت پیش میاد
      1. حرف این هکره درست باشه که در اونصورت نمیان دوتا جیلبریک مختلف برای یه نسخه (5.0.تقریبا همون 5.0.1 هستش)
      2. اصلا این یارو چرت گفته و همون خبر اصلی درسته
      فکر کنم در هر صورت اپدیت کنم بهتر باشه
      Pod2g معتبرتره

نظر

خوب دوستان سردرگمیه من بیشتر شد. یه نگاه به لینک زیر و اپدیت پست بندازید.
        do not update to ios 5.0.1 if you want untethered ios 5 jailbreak | redmond pie
        تو اپدیت نوشته که برنامه نویسی به اسم zack whitfield گفته که اکسپلویتی پیدا کرده که تو نسخه 5.0.1 بسته نشده و با اکسپلویت charlie miller که تو 5.0.1 بسته شده فرق داره منتهی وقت بیشتری میبره تا اماده بشه.
        اینجا دو تا حالت پیش میاد
        1. حرف این هکره درست باشه که در اونصورت نمیان دوتا جیلبریک مختلف برای یه نسخه (5.0.تقریبا همون 5.0.1 هستش)
        2. اصلا این یارو چرت گفته و همون خبر اصلی درسته
        فکر کنم در هر صورت اپدیت کنم بهتر باشه
        اگه بسته نشده 5.0.1 رو هم میتونن جیلبریک کنن.پس واسه چی گفته آپدیت نکنین؟ فک کنم فیک باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
          یه سوالی برام پیش اومد
          لطفا دوستانی که مطمعنا جواب بدن.و باعث سردرگمی بنده و خیلیای دیگه نشن.
          الآن اونایی که روی 4.3.3 به صورت آنتتر باقی موندن مشکلی تهدیدشون میکنه یا نه؟ یعنی اگه آنتتر برای 5 بیاد میتونن از 4.3.3 به 5 برن با وجود 5.0.1 ؟
          مخصوصا برای آیپد 2 دارها حیاتیه.
          شما الآن به ٥ ريستور كن يه چند روز بدون جبل بمون بمون بعد جيلبريكش مياد.. اگه هم گفتا كلا حيلبريكش نمياد شما هم اگه shsh داشتين ريستور ميكنين به ٤ واگه هم shsh 4.3.3 رو ندارين پس فعلا بي خيال آپديت بشين !

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
            اگه بسته نشده 5.0.1 رو هم میتونن جیلبریک کنن.پس واسه چی گفته آپدیت نکنین؟ فک کنم فیک باشه
            نه فیک نیست چون منبعش متعبره. گفتن اپدیت نکنید چون جیلبریک 5.0.1 زمان بیشتری میبره.
            استدلال شخصیه من از این خبر اینه که الان دو تا اکسپلویت پیدا شده که یکیش فقط 5.0 رو جیلبریک میکنه اون یکی جفتشو منتهی دومی زمانه بیشتری میبره. پس یعنی اول جیلبریک اولی میاد. خوب هکرها نشون دادن که وقتی یه اکسپلویت پیدا میکنن الکی هدرش نمیدن و نمیان برای 5.0.1 بسوزوننش. از نظر من زمان بیشتر یعنی اینا صبر میکنند اپل نسخه های بعدی مثل 5.1 یا 5.2 رو بده بعدا از اون اکسپلویت استفاده کنند.
            این نظر شخصیه منه

نظر

نه فیک نیست چون منبعش متعبره. گفتن اپدیت نکنید چون جیلبریک 5.0.1 زمان بیشتری میبره.
              استدلال شخصیه من از این خبر اینه که الان دو تا اکسپلویت پیدا شده که یکیش فقط 5.0 رو جیلبریک میکنه اون یکی جفتشو منتهی دومی زمانه بیشتری میبره. پس یعنی اول جیلبریک اولی میاد. خوب هکرها نشون دادن که وقتی یه اکسپلویت پیدا میکنن الکی هدرش نمیدن و نمیان برای 5.0.1 بسوزوننش. از نظر من زمان بیشتر یعنی اینا صبر میکنند اپل نسخه های بعدی مثل 5.1 یا 5.2 رو بده بعدا از اون اکسپلویت استفاده کنند.
              این نظر شخصیه منه
              حرفات منطقیه.

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir
                چطور بفهمه ۵ بسته نشده؟ به محض ریستور میره به ورژن آخر، که الآن ۵.۰.۱ هست.
                شما بايد ios 5 رو دانلود كنيد اول بعد در ايتونز شيفت و ريستور رو بزنيد و اي او اس ٥ كه دانلود كردينو انتخاب كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir
                  چطور بفهمه ۵ بسته نشده؟ به محض ریستور میره به ورژن آخر، که الآن ۵.۰.۱ هست.
                  خوب دانلود ميكنه خوده ٥ رو

نظر

• اقا شرمنده اسپم میزنم ولی مثل اینکه مشکله همه حل شد. ما رفتیم بخوابیم، شب به خیر

نظر

• مثل اینکه اپل دیگه نمیزاره بریم به 5.0 چون ارور 3014 داد. عجب داستانی شده ها

اپدیت : نه مثل اینکه اون موقع سرورهای اپل قاط زده بودند چون الان درست شد و اپدیت کردم به 5.0
                      ویرایش توسط fredy : https://i-phone.ir/forums/member/22865-fredy در ساعت 11-11-2011, 02:49 AM

نظر

• من از Software update خود گوشی آپدیت کردم مال دوتا گوشی رو و کامل و بدون هیچ مشکلی آپدیت شدن
                        iPhone 4

نظر

• دوستان من همین الآن یک تحقیقات میدانی کردم و تغییرات 5 با 4.3.3 رو مورد بررسی قرار دادم:
                          notifications center : مهم و کاربردی
                          newsstand : غیر قابل استفاده برای ایرانی ها
                          Reminders : مهم نیست چون برنامه های جایگزین براش زیاده
                          twitter : با وضعیت شیلترینگ غیر قابل استفاده
                          Camera on lock screen : اصلا مهم نیست
                          photos : مهم و کاربردی
                          Safari : مهم
                          pc free : کم اهمیت
                          icloud : کم اهمیت
                          keybord : کم اهمیت
                          game center :مهم نیست
                          imessage : مهم و کاربردی
                          multi gastures : در حال حاضر هم امکان پذیر است

البته اینها نظرات شخصی منه. چند مورد بسیار مهم در آی او اس 5 هست که در مقایسه با سیستم در هم تنیده نرم افزاری ایجاد شده در دستگاه خودم که روزانه به صورت نا خود آگاه ازشون استفاده میکنم عملا چیزی نیستپس من تصمیم گرفتم روی 4.3.3 بمونم. در ضمن جامعه آماری 4.3.3 بسیار زیاده و در مقابل جامعه آماری 5 بسیار کم خواهد بود هکر ها و برنامه نویسان سیدیا هرگز این جامعه رو رها نخواهند کرد.مطمعن باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                            دوستان من همین الآن یک تحقیقات میدانی کردم و تغییرات 5 با 4.3.3 رو مورد بررسی قرار دادم:
                            notifications center : مهم و کاربردی
                            newsstand : غیر قابل استفاده برای ایرانی ها
                            Reminders : مهم نیست چون برنامه های جایگزین براش زیاده
                            twitter : با وضعیت شیلترینگ غیر قابل استفاده
                            Camera on lock screen : اصلا مهم نیست
                            photos : مهم و کاربردی
                            Safari : مهم
                            pc free : کم اهمیت
                            icloud : کم اهمیت
                            keybord : کم اهمیت
                            game center :مهم نیست
                            imessage : مهم و کاربردی
                            multi gastures : در حال حاضر هم امکان پذیر است

البته اینها نظرات شخصی منه. چند مورد بسیار مهم در آی او اس 5 هست که در مقایسه با سیستم در هم تنیده نرم افزاری ایجاد شده در دستگاه خودم که روزانه به صورت نا خود آگاه ازشون استفاده میکنم عملا چیزی نیستپس من تصمیم گرفتم روی 4.3.3 بمونم. در ضمن جامعه آماری 4.3.3 بسیار زیاده و در مقابل جامعه آماری 5 بسیار کم خواهد بود هکر ها و برنامه نویسان سیدیا هرگز این جامعه رو رها نخواهند کرد.مطمعن باشید.
                            تصمیمتون کاملاً منطقیه.

نظر

• salam bebakhshid farsi type nakardam man iphone 4 va ipad 2 az khode software update gooshi update kardam updatam shod vali vaghti vaslesh mikonam be imacam to ghesmate update neveshte versionet 5 hast chera?

نظر

• دوستان با چه برنامه ای میشه برای iOS 5 SHSH گرفت؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X