اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
    اغا والا چه عرض كنيم تو صفحه تويترشون هست ديگه مگه سركارمون گذاشته باشن وگرنه بله همچين شايعه اي هست
    ببخشيد ولى
    اغا=اقا

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
      ببخشيد ولى
      اغا=اقا
      اقا شما هم چه گيري دادي تو اين وضعيت اغا يعني سورو بزرگ اقا يكم كتابيه خشكه!!!!😄😄

نظر

ببخشيد ولى
        اغا=اقا
        نمیخوام اسپم بدم ولس هم اقا داریم هم اغا
        شما اغا محمد خان نشنیدی ( این اغا حرف احترام به غیر مذکر هست )
        البته نمیخوام دشمنی بین کسی بوجود بیاد خوب سر سریع تایپ کردن من خودم ۱۰۰۰۰ غلط املایی دستوری تایپی میزنم فقط گفتم که اغا =/= اقا

نظر

• نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
          اقا شما هم چه گيري دادي تو اين وضعيت اغا يعني سورو بزرگ اقا يكم كتابيه خشكه!!!!😄😄
          اينم حرفيه فك كنم كل پست هامون اسپمه:d

نظر

اينم حرفيه فك كنم كل پست هامون اسپمه:d
            اصلا اين ٥.٠.١ اسپمه 😃😃

نظر

• آقا این جوری که من متوجه شدم
              1- بچه هایی که 5.0 و تترد هستن نباید خیلی نگران باشن، یه کم نگرانی کافیه
              2- اگه حفره ی کذا رو نبسته باشن احتمال آنتترد جیلبریک شدن 5.0.1 زیاده.
              اگه اشتباه میگم تصحیح کنید

نظر

• خوب دوستان تا اینجا نتیجه گرفتیم که اونایی که رو 4.3.3 هستند فقط چند ساعت فرصت دارن به 5 ریستور کنن.وگرنه بعدش که جیل برای 5 بیاد اینا دماغشون خواهد سوخت. خوب سوال بعدی اینه که اگه shsh برای 4.3.3 داشته باشن در صورت نیومدن جیل برای 5 یا طولانی شدن اون هر موقع خواستن میتونن به 4.3.3 برگردن و از جیل آنتتر لذت ببرن ؟ درسته ؟ اگه درست باشه منطقی ترین راه فعلا ریستور به 5 هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                  خوب دوستان تا اینجا نتیجه گرفتیم که اونایی که رو 4.3.3 هستند فقط چند ساعت فرصت دارن به 5 ریستور کنن.وگرنه بعدش که جیل برای 5 بیاد اینا دماغشون خواهد سوخت. خوب سوال بعدی اینه که اگه shsh برای 4.3.3 داشته باشن در صورت نیومدن جیل برای 5 یا طولانی شدن اون هر موقع خواستن میتونن به 4.3.3 برگردن و از جیل آنتتر لذت ببرن ؟ درسته ؟ اگه درست باشه منطقی ترین راه فعلا ریستور به 5 هست؟
                  اره دقيقا

نظر

خوب دوستان تا اینجا نتیجه گرفتیم که اونایی که رو 4.3.3 هستند فقط چند ساعت فرصت دارن به 5 ریستور کنن.وگرنه بعدش که جیل برای 5 بیاد اینا دماغشون خواهد سوخت. خوب سوال بعدی اینه که اگه shsh برای 4.3.3 داشته باشن در صورت نیومدن جیل برای 5 یا طولانی شدن اون هر موقع خواستن میتونن به 4.3.3 برگردن و از جیل آنتتر لذت ببرن ؟ درسته ؟ اگه درست باشه منطقی ترین راه فعلا ریستور به 5 هست؟
                    اگه shsh داشته باشين و به ٥ ريستور كنيد بله بعدا ميشه دانگريد كرد

نظر

بله این کار توسط stt server tiny umbrella در ایتیونز های قدیمی 100 درصد امکان پذیر هست
                      بله به نظر ریستور به 5 منطقی ترین راه هست

نظر

برای کسی که shsh 4.3.3 رو داشته باشه، بله

نظر

• حتی ایپد 2 wifi هم در صورت داشتن shsh قابل دانگرید به 4.3.3 هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hitmanras نمایش پست ها
                            حتی ایپد 2 wifi هم در صورت داشتن shsh قابل دانگرید به 4.3.3 هست؟
                            بله ميشه

نظر

• خوب دوستان سردرگمیه من بیشتر شد. یه نگاه به لینک زیر و اپدیت پست بندازید.
                              Do Not Update To iOS 5.0.1 If You Want Untethered iOS 5 Jailbreak | Redmond Pie
                              تو اپدیت نوشته که برنامه نویسی به اسم Zack Whitfield گفته که اکسپلویتی پیدا کرده که تو نسخه 5.0.1 بسته نشده و با اکسپلویت Charlie Miller که تو 5.0.1 بسته شده فرق داره منتهی وقت بیشتری میبره تا اماده بشه.
                              اینجا دو تا حالت پیش میاد
                              1. حرف این هکره درست باشه که در اونصورت نمیان دوتا جیلبریک مختلف برای یه نسخه (5.0.تقریبا همون 5.0.1 هستش)
                              2. اصلا این یارو چرت گفته و همون خبر اصلی درسته
                              فکر کنم در هر صورت اپدیت کنم بهتر باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط hitmanras نمایش پست ها
                                حتی ایپد 2 wifi هم در صورت داشتن shsh قابل دانگرید به 4.3.3 هست؟
                                ربطى به مدل نداره كلا ميشه

نظر

صبر کنید ..
                                X