اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 5 منتشر شد .

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
    iMessage رو با چیز پی ان بزنید فعال شه یخورده طول میکشه و یدفعه خودش درست میشه ...
    فیس تایم هم همینطور
    فیس تایم iphone4 تو این ورژن ایکون داره یا مثل قبلی باید از تو setting فعال شه

نظر

• کسایی که ارور 3200 میگیرن، همه*ی برنامه هارو از مولتی تسکینگ ببندن، و دوباره تست کنن

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa_hm نمایش پست ها
        بچه ها یه سوال ؟
        الان ما به ios5 میریم همه ی برنامه های قبلیمون به درد نخور میشن و باید برنامه های جدید با سازگاری این ورژن بگیریم ؟
        (منظورم اپلیکیشن های خود اپل استور و برنامه های سیدیاست )
        یکی جواب مارو بده این موضوع بدجوری رفته تو مخم میخوام ریستور کنم شک دارم

نظر

نه حاجي برا من كه اينطور نيست واقعا عاليه بلاخره نصب شد ايشالا به زرودي همه بتونن به راحتي نصب كنن

نظر

نه دوست عزیزبیشترازنوددرصدبرنامه ها کارمی کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
              نه حاجي برا من كه اينطور نيست واقعا عاليه بلاخره نصب شد ايشالا به زرودي همه بتونن به راحتي نصب كنن
              یعنی هرچی برنامه رو 4.3.3 داشتم الان (بعد از جیلبرک) میتونم رو همین 5.0 بریزم ؟

منظورت از اینکه برا شما اینطور نیست چیه ؟ یعنی برنامه هاتم نصب کردی ؟

نظر

• دوستان اونایی که اررور میگیرن هی ناامید نشن من از ساعت ۱ دارم تست میکنم بالاخره تونستم بزنم مشکل از شلوغی سرورهای اپل هستش و هیچ دست کاری تو تنظیماتتون نکنین ...
                با تشکر

نظر

• آقا یه سوال، مگه نگفتن سینک بدون سیم؟ من نتونستم بدون کابل سینک کنم، هم تو آیفون و هم تو آیتونز گزینه ی سینک وای فای رو فعال کردم،

نظر

• عاشقتم اپل
                    عاشقتم استیو
                    واقعا خارق العاده هستین مرررسی

نظر

• از دوستان که ریستور کردن مصرف باطری نسبت ۴.۳.۳ فرقی کرده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siamak_r60 نمایش پست ها
                        از دوستان که ریستور کردن مصرف باطری نسبت ۴.۳.۳ فرقی کرده؟
                        برای جواب این سوال یکم زوده
                        حداقل یکی دو روز باید بگذره بعد

نظر

• از اینکه زبان فارسی توی کیبورد ها نیست بسیار شاکی هستم !!! بسیار . . . . استیو جابز . . . . . شاکی هستم از دستت

نظر

• نوشته اصلی توسط diynix نمایش پست ها
                            از اینکه زبان فارسی توی کیبورد ها نیست بسیار شاکی هستم !!! بسیار . . . . استیو جابز . . . . . شاکی هستم از دستت
                            عجیبه که نیست
                            آخه این همه زحمت کشیدید زبان فارسی رو طراحی کردید بعد توی ورژن فینال نذاشتینش؟
                            ویرایش توسط mehrdad7110 : https://i-phone.ir/forums/member/24320-mehrdad7110 در ساعت 13-10-2011, 05:23 AM

نظر

• لطفا راهنمايي كنيد ارور1631 موقع ريستور كردن
                              ویرایش توسط mohamad.e.a : https://i-phone.ir/forums/member/72748-mohamad-e-a در ساعت 13-10-2011, 05:32 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad.e.a نمایش پست ها
                                لطفا راهنمايي كنيد ارور1631 موقع ريستور كردن
                                فکر کنم اگه از iReb استفاده کنی مشکلت حل شه
                                یه تست بکن

iReb RC3 جهت رفع ارورهای سری 16xx هنگام رستور با کاستوم 4.2.1

نظر

صبر کنید ..
                                X