اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 5 منتشر شد .

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رستور کردم تموم
    تا الان که خیلی عالیه

نظر

• نوشته اصلی توسط hktfsk نمایش پست ها
      اینطور که به نظر میاد خطای 3200 مربوط به سرورهای شرکت اپل هستش
      و چیزی نیست جز هجوم کاربران بسیار زیاد برای ارتقا به ورژن جدید و عدم توانایی سرورهای این شرکت برای جوابگویی به تعداد درخواستها
      و با گذشت چند ساعت دیگه این مشکل برطرف میشه.
      دوست عزیز برای من که هیچ اروری نداد و با اولین باری که زدم ری استور کنه انجام شد
      و اینکه من همین الان اینکارو انجام دادم
      فکر نمی کنم مساله حجوم کاربران باشه

نظر

• دوستاني كه كه ريستور كردن نظربدن بطور كلي چطوره ؟با4.3.3 فرقي كرده از نظر سرعت مثلا؟؟ يا چيزايه ديگه ؟؟؟لطفا!!!!راستي مولتي تسكينگ چي فعاله ؟؟؟
        ممنون ميشم مختصرتوضيح بديد.
        ویرایش توسط paket : https://i-phone.ir/forums/member/22426-paket در ساعت 13-10-2011, 04:03 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
          دوستاني كه كه ريستور كردن نظربدن بطور كلي چطوره ؟با4.3.3 فرقي كرده از نظر سرعت مثلا؟؟ يا چيزايه ديگه ؟؟؟لطفا!!!!راستي مولتي تسكينگ چي فعاله ؟؟؟
          من 4.3.3 داشتم الان به 5 ری استور کردم

سرعتش عالیه،حرف نداره واقعا کار باهاش لذت بخشه
          سیستم notification خیلی عالی جواب داد و خیلی زیباست و کارامده فقط کافیه دستتو از بالا به پایین بکشی تا اطلاعاتی از گوشی که جدید هستن رو ببینی(همونا که قبلا گفته شدن)
          مولتی تسکینگ اوکیه
          imessage فعال نیست و وقتی onاش می کنم می نویسه waiting for active اما تا الان خبری از اکتیو شدن نشده
          سیستم add to reading list هم کار می کنه
          تا الان اینا رو چک کردم بازم که باهاش کار کردم می نویسم

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
            دوست عزیز برای من که هیچ اروری نداد و با اولین باری که زدم ری استور کنه انجام شد
            و اینکه من همین الان اینکارو انجام دادم
            فکر نمی کنم مساله هجوم کاربران باشه
            دوست خوب من ، شما خیلی خوش شانس بودید که به اروری برنخوردید و از این بابت خوشحالم
            به پستهای 183 و 186 یه نگاه بندازید...
            توی اون سایتی که من این مطلب رو خوندم گفته شده بود که سرورها فقط به نیمی از درخواستها میتونند پاسخ بدهند .... و شما هم به احتمال زیاد جزو همونها بوده اید.
            در هر حال مبارکتون باشه و امیدوارم که لذت ببرید ... من هم الان دارم دانلود و فردا ریستور میکنم فقط امیدوارم که به مشکلی برنخورم ... چون واقعا اعصاب خوردکن هستش.
            شب بر همگان خوش.

نظر

• نوشته اصلی توسط hktfsk نمایش پست ها
              دوست خوب من ، شما خیلی خوش شانس بودید که به اروری برنخوردید و از این بابت خوشحالم
              به پستهای 183 و 186 یه نگاه بندازید...
              توی اون سایتی که من این مطلب رو خوندم گفته شده بود که سرورها فقط به نیمی از درخواستها میتونند پاسخ بدهند .... و شما هم به احتمال زیاد جزو همونها بوده اید.
              در هر حال مبارکتون باشه و امیدوارم که لذت ببرید ... من هم الان دارم دانلود و فردا ریستور میکنم فقط امیدوارم که به مشکلی برنخورم ... چون واقعا اعصاب خوردکن هستش.
              شب بر همگان خوش.
              مرسی
              امیدوارم که شما هم به مشکلی بر نخورید و فردا راحت ری استور کنید

نظر

• بچه ها یه سوال ؟
                الان ما به ios5 میریم همه ی برنامه های قبلیمون به درد نخور میشن و باید برنامه های جدید با سازگاری این ورژن بگیریم ؟
                (منظورم اپلیکیشن های خود اپل استور و برنامه های سیدیاست )

نظر

• iMessage رو با چیز پی ان بزنید فعال شه یخورده طول میکشه و یدفعه خودش درست میشه ...
                  فیس تایم هم همینطور
                  ویرایش توسط ali007 : https://i-phone.ir/forums/member/170-ali007 در ساعت 13-10-2011, 03:58 AM

نظر

• سلام! با توجه به اينكه من ايپد٢ وايفاي دارم و براي ios4.3.3 shsh دارم اگه به ٥ اپديت كنم بعدا ميتونم دانگريد كنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
                      iMessage رو با چیز پی ان بزنید فعال شه یخورده طول میکشه و یدفعه خودش درست میشه ...
                      فیس تایم هم همینطور
                      دستگاهت چیه ؟
                      اگه iphone هست لطف کن بگو فیس تایم هنوز با شماره فعال میشه یا تو این ورژن با mail ؟

نظر

• منکه خوابم نمیبره، بیدارم تا تموم شن اینا :-)

نظر

• چندتا عکس گرفتم
                          می دونم محیطشو دیدین اما خب اینا رو خودم توی حالتهای مختلف گرفتم که حرفهایی که گفتم دقیقتر معلوم باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Hossein.M نمایش پست ها
                            سلام! با توجه به اينكه من ايپد٢ وايفاي دارم و براي ios4.3.3 shsh دارم اگه به ٥ اپديت كنم بعدا ميتونم دانگريد كنم؟؟؟
                            اگر shsh رو دارید ، بله میتونید .
                            انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
                              imessage رو با چیز پی ان بزنید فعال شه یخورده طول میکشه و یدفعه خودش درست میشه ...
                              فیس تایم هم همینطور
                              من تست کردم اکتیو نشد

نظر

• اینم عکسهایی از حالت imessage و facetime برای من که با چیز پی ان هم رفع نشده

نظر

صبر کنید ..
                                X