اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بهترین برنامه واسه گرفتن backup از cydia یا تبدیل برنامه ها به deb چیه؟ چندتا هست آخه

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr. Maziar نمایش پست ها
      سلام بهترین برنامه واسه گرفتن backup از cydia یا تبدیل برنامه ها به deb چیه؟ چندتا هست آخه
      بهترین برنامه میون اینایی که دیدم pkg back up توی سیدیا هست که تو سورس انجمنم هست خیی سریع می تونه بک آپ بگیره و خود نرم افزارم ریستور داره
      البته توی pc siut هم دیدم می تونی توی قسمت App بک آپ بگیری از فایلهای deb

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadh نمایش پست ها
        lototh از سيديا دانلود كن برنامه نويسش از بچه هاي انجمنه تو خود انجمن لينكش هست سرچ كن ديكشنري در همه جا
        یه همچین نامی تویاین سورس و باقی سورسا چیزی نبود اسم برنامه درسته؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
          اقا دمت گرم، auto profiles manager 4 رو نصب کردم ولی ناقصه.
          مثلا" نمیتونی واسه یک پروفایل رینگ تون یا ولوم رینگ تون رو تنظیم کنی..
          بهتر از این چیز دیگه ای نیست؟
          فکر کنم Auto Silent هم باشه که نسخه جدیدتر برنامه ها ی auto profiles manager هست ولیکن پروفایل ها را خودتان می بایست ایجاد و نامگذاری کنید و زنگها را به دلخواه تنظیم نماید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hro189 نمایش پست ها
            فکر کنم Auto Silent هم باشه که نسخه جدیدتر برنامه ها ی auto profiles manager هست ولیکن پروفایل ها را خودتان می بایست ایجاد و نامگذاری کنید و زنگها را به دلخواه تنظیم نماید

داداش من auto profiles manager 4 رو نصب کردم ولی وقتی نصب شد اسمش همینی بو که شما میگی. ایکونش هم نارنجی رنگ بود
            شما خودت استفاده کردی؟ اگر مطمئن هستی که تنظیماتش کامل هست بگو از کدوم سورس نصب کردی و چه ورژنی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
              داداش من auto profiles manager 4 رو نصب کردم ولی وقتی نصب شد اسمش همینی بو که شما میگی. ایکونش هم نارنجی رنگ بود
              شما خودت استفاده کردی؟ اگر مطمئن هستی که تنظیماتش کامل هست بگو از کدوم سورس نصب کردی و چه ورژنی هست؟
              گفتم نسخه auto silent نسخه جدیدتر از auto profiles manager4 هست که ورژن کرک شده 1-5.3.01 آن را میتوانید از سورس www.sinfuliphonerepo.com دانلود ونصب کنید
              لطفا توجه بفرماید profile ها را برای meeting و .... را می بایست اضافه و تنظیمات مربوط به زنگ ها را برای دریافت تلفن ، پیامک ، ایمیل و ..... به دلخواه انجام بدید

نظر

• با عرض سلام وخسته نباشید به روستان
                برنامه های دیگه ای مثلinstallousوmx tubeدرcydiaهست که بشه نصب کرد4.3.3
                ممنون میشم

نظر

• سلام
                  آیا notification center iOS 5 رو روی iOS 4.x میشه نصب کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hro189 نمایش پست ها
                    گفتم نسخه auto silent نسخه جدیدتر از auto profiles manager4 هست که ورژن کرک شده 1-5.3.01 آن را میتوانید از سورس SiNfuL iPhone Repo دانلود ونصب کنید
                    لطفا توجه بفرماید profile ها را برای meeting و .... را می بایست اضافه و تنظیمات مربوط به زنگ ها را برای دریافت تلفن ، پیامک ، ایمیل و ..... به دلخواه انجام بدید

اقا بازم دوت گرم و مرسی از اینکه جواب دادی
                    همونطور که گفتم من 5.3.01-1 auto silent رو هم نصب کردم ولی نوع زنگ رو نمیشه مشخص کرد.
                    فقط off/on داره و بس. تو اون عسکی هم که اپلود کردی فقط off/on داره.
                    شما auto silent یا auto profile manager رو نصب کنی فرقی نمیکنه، هر دوش تقریبا" یکیه و هیچ کدوم تنظیماتش کامل نیست.
                    بعنوان مثال نمیشه نوع رینگ تون رو مشخص کرد، نمیشه شدت صدای رینگ تون رو مشخص کرد.

من نیم ساعتی تمام تنظیماتش رو چک کردم ولی نتونستم تنظیمات نوع رینگ تون و شدت صدای رینگ تون رو پیدا کنم،
                    شما اگر خودت استفاده کردی و میدونی همچین تنظیماتی داره لطفا" به ما هم بگو..
                    پیروز باشی..
                    ویرایش توسط silvernsun : https://i-phone.ir/forums/member/80810-silvernsun در ساعت 24-12-2011, 01:27 PM

نظر

• تقویم فارسی با قابلیت ارسال اس ام اس

سلام دوستان من می خواستم ببینم تقویم فارسی ای وجود داره که بتونم تنظیم کنم که تو یه روز خاص برای هر شخصی اس ام اس بده و متنی رو که نوشتم بفرسته؟
                      و یه سری از امکانات اینجوری داشته باشه
                      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط navid_gh نمایش پست ها
                        سلام دوستان من می خواستم ببینم تقویم فارسی ای وجود داره که بتونم تنظیم کنم که تو یه روز خاص برای هر شخصی اس ام اس بده و متنی رو که نوشتم بفرسته؟
                        و یه سری از امکانات اینجوری داشته باشه
                        مرسی
                        برنامه BiteSMS رو از تو سایدیا بگیرین میتونین تو زمان و تاریخ مشخص بهش بگین که اس ام اس بده , ولی تاریخاش میلادی هستن .

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                          برنامه BiteSMS رو از تو سایدیا بگیرین میتونین تو زمان و تاریخ مشخص بهش بگین که اس ام اس بده , ولی تاریخاش میلادی هستن .
                          BiteSMS مگه مدیریت اس ام اس هامم نمی کنه
                          من الان mobile notifier رو نصب دارم و از این استفاه می کنم
                          باهم که به مشکل نمی خورن؟
                          هیچ برنامه ای نیست که بتونه یه اس ام اس تو روز مشخص از تقویم بخونه این اس ام اس بفرسته بجز این برنامه BiteSMS؟

نظر

• افا activator و iphone delivery رو واسه ios5 بدون مشکل میخوام! کسی داره؟!
                            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام به همه دوستان و روزتون بخیر
                              یه برنامه می خواستم که فایل های ام اس پروژکت برای ایپد ساپورت کنه .
                              ممنون میشم اکه راهنمایی کنید

نظر

• کسی از دوستان کمک نمی کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X