اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه های Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بی زحمت یه توییک میخواستم بشه توش تنظیم کرد که وارد فلان برنامه که میشیم خودت وای فای روشن کن و وقتی اومدیم بیرون خاموش شو !
    داریم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
      بی زحمت یه توییک میخواستم بشه توش تنظیم کرد که وارد فلان برنامه که میشیم خودت وای فای روشن کن و وقتی اومدیم بیرون خاموش شو !
      داریم ؟

سلام دوست عزیز , وای فای رو خیر گمون نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه ولی برای 3g و اون یارو ( **V ) هست !! برای خاموش شدن خود به خود 3g زمانی که صفحه رو لاک میکنید میتونید از توییک های auto3g یا akAuto3G استفاده کنید و برای اون یارو ( **V ) میتونید از توییک auto V...P...N استفاده کنید که بطور اتوماتیک با باز شدن برنامه خاص که شما قبلا براش تعریف کردید (**V ) رو باز میکنه !! فقط قبلش دقت کنید و حتما حتما قبل از دانلود و نصب کردن , توضیحات این توییک ها رو با دقت بخونید و از ساپورت شدن در ios7 مطمئن بشید !! دومی رو من نصب کردم بدرستی در ios7 کار میکرد !! و البته پوزش میخوام که پاسخ زیاد به سوال اصلی شما مربوط نبود !!

نظر

• سلام دوستان یه برنامه میخوام که بتونم باهاش بعضی عکس ها را مخفی کنم نه همه ی عک س هامو یعنی وقتی کسی میره تو قسمت فتو گوشی من اون عکس هایی که مخفی کردم نتونه ببینه ایا همچین برنامه ای واسه ایفون 5 اس جیلبریک شده هستش یا خیر با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

نظر

• سلام دوستان بی زحمت یه برنامه می خواستم بشه تو خود برنامه ها خرید کرد مجانی مثل قبل که iap free بود ممنون از همه

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
            از توی سیدیا چی نصب کنم که ifile فایل های ipa رو بشناسه و بتونه نصب کنه ؟!
            توییک ipa installer

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز , وای فای رو خیر گمون نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه ولی برای 3g و اون یارو ( **V ) هست !! برای خاموش شدن خود به خود 3g زمانی که صفحه رو لاک میکنید میتونید از توییک های auto3g یا akAuto3G استفاده کنید و برای اون یارو ( **V ) میتونید از توییک auto V...P...N استفاده کنید که بطور اتوماتیک با باز شدن برنامه خاص که شما قبلا براش تعریف کردید (**V ) رو باز میکنه !! فقط قبلش دقت کنید و حتما حتما قبل از دانلود و نصب کردن , توضیحات این توییک ها رو با دقت بخونید و از ساپورت شدن در ios7 مطمئن بشید !! دومی رو من نصب کردم بدرستی در ios7 کار میکرد !! و البته پوزش میخوام که پاسخ زیاد به سوال اصلی شما مربوط نبود !!
              نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
              بی زحمت یه توییک میخواستم بشه توش تنظیم کرد که وارد فلان برنامه که میشیم خودت وای فای روشن کن و وقتی اومدیم بیرون خاموش شو !
              داریم ؟
              پیدا کردم.اسمش THOR هست.

نوشته اصلی توسط kako_saeid نمایش پست ها
              سلام دوستان بی زحمت یه برنامه می خواستم بشه تو خود برنامه ها خرید کرد مجانی مثل قبل که iap free بود ممنون از همه
              شما این رو از سورس idwaneo نصب کن.روی بیشتر برنامه و بازی ها کار میکنه و همچنین روی بعضی بازی های انلاین. iap unlocker

نظر

• من همه راهها رو رفتم، از سورس بیگ باس برنامه رو نصب میکنم (قبلاً خریدم و زیر صفحه برنامه نوشته officially purchased و مشکلی نداره.
                اما هر کاری میکنم بلوتوثش فعال نمیشه و چیزی توی استاتوس بار نمیاد، نه میتونم چیزی بفرستم و نه چیزی بگیرم، چون اصلا فعال نمیشه.
                هیچ اروری هم نمیده، اصلا کار نمیکنه
                لطفا راهنمایی کنید، چون خیلی کلافه شدم سر این قضیه...

نظر

• دوستان دنبال یه برنامه میگردم که بشه باهاش متن هارو توی برنامه فیسبوگ کپی کرد. اگه کسی توییکی واسه این کار داره و برام بزاره ممنون میشم.

نظر

• سلام دوستان،
                    خواستم بدونم تو سیدیا برنامه ای هست که بشه شماره تلفن ها (Contacts) رو به صورت چندتایی و انتخابی پاک کرد و دیگه نیاز نباشه برای پاک کردن هر شماره تلفن یکی یکی بریم داخل قسمت Edit اون؟!
                    مثل برنامه Delete Contacts که برای ورژن 6 بود!
                    ویرایش توسط Markus : https://i-phone.ir/forums/member/26468-markus در ساعت 30-04-2014, 02:31 PM

نظر

• سلام دوستان
                      کرک برنامه auki رو میخواستم.از کدوم سورس میتونم دانلود کنم ؟
                      ممنون.

نظر

• سلام دوستان
                        من چند وقته ویبره آیفونم خراب شده و وقت اون رو ندارم که گوشی رو بدم برام تعمییر کنن!
                        واسه همین وقتی سر کلاس گوشیم رو روی سایلنت میذارم و برام پیامی میاد متوجه نمیشم تا صفحه گوشی رو روشن کنم!!
                        میخواستم بدونم توییکی هست که وقتی پیام میاد صفحه نمایش به صورت چشمک زن در بیاد؟
                        یا هم روشی دیگه ای که پیشنهاد میکتید جایگزین ویبره کنم؟
                        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط m.behnam نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من چند وقته ویبره آیفونم خراب شده و وقت اون رو ندارم که گوشی رو بدم برام تعمییر کنن!
                          واسه همین وقتی سر کلاس گوشیم رو روی سایلنت میذارم و برام پیامی میاد متوجه نمیشم تا صفحه گوشی رو روشن کنم!!
                          میخواستم بدونم توییکی هست که وقتی پیام میاد صفحه نمایش به صورت چشمک زن در بیاد؟
                          یا هم روشی دیگه ای که پیشنهاد میکتید جایگزین ویبره کنم؟
                          ممنون
                          setting>general>accessibility>LED flash for alerts
                          فعالش کنین که در هر الارمی فلش دوربین خاموش و روشن میشه

نظر

• توییکی میخام که موقع تماس گرفتنهام تمش مثه ورژن 7.1.1 باشه .

اینجوری !

Sent from my iPhone5S using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                              توییکی میخام که موقع تماس گرفتنهام تمش مثه ورژن 7.1.1 باشه .

اینجوری !

Sent from my iPhone5S using Tapatalk
                              Button4phone

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X